- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
lk baits-restart boilies
zdravim vás hoši,viem ze o boilies a o peletach či partikly sa tu popísalo už hodne ale predsa len by som sa chcel spytať na restart boilies od lk baits či uz lesná jahoda alebo mušla jake mate snim skusenosti popripade prihodiť nejaku fotečku ulovku a celkove hodnotenie firmy lkbaits čo si myslite o tejto firmicke jako je kvalitativne natom s vyrobkami?dik a sorry že otravujem
Autor diskuse: killer1411 - Profil , 6.8.2009 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NMára85 - Profil | St 8.9.2010 11:18:08
Goldik1 >> czechcarp - 8.9.2010 10:55:03 >> Ahoj. Mam. Pouzival jsem ho na UN Sec, protoze jsem chtel plosne krmit a nemam tolik penez abych koupil vetsi mnozstvi Restart nebo TOP restart. Na vylepsenou jsem si koupil AK Sea food a naredil to 1:1 s All amino Nutrikem a slapalo to dobre. Ne zadni obri ale zachtal jsem si...
Nczechcarp - Profil | St 8.9.2010 10:55:03
Ahoj jaké máte zkušenosti s boilie LK baits - Euro Economic boilie - Economic Sardel 5 kg.
http://www.lkbaits.cz/lk-baits-produkty/nsb-boilie/euroeconomic/economic-sardel-5-kg-18-20mm.html
http://www.lkbaits.cz/lk-baits-produkty/nsb-boilie/euroeconomic/economic-sardel-5-kg-18-20mm.html
Nalda2211 - Profil | Čt 3.9.2009 20:30:05
jednomu nerozumim kdyz je tolik dobrejch kouli proc je tak malo fotek s peknejma kaprama a nebo proc jeste plavou kapri va vode?kdyz ja tolik masaru kazdej vidime u vody nejakyho................
Nk-70 - Profil | Čt 3.9.2009 20:18:25
Kdybych se měl člověk orientovat jen podle reklamy, tak by od vody nikdy nešel s prázdnou....a navíc by na kontě měl i několik dvacítek, možná i težší kapry....jojo....dneska se vytahováním nešetří :-)
Nalda2211 - Profil | Čt 3.9.2009 20:10:12
sauron13 >> to jo staci dat koule do saku a samy tam vlezou
Nsauron13 - Profil | Čt 3.9.2009 20:02:17
RebelYell >> Bacha na to,to není pr*el,v rukou masaře můžou za sebou zanechat zkázu :)
NRebelYell - Profil | Čt 3.9.2009 20:00:22
sauron13 >> LOL :)))) super ulovek. By jsi mohl dat typ LK na reklamni slogan. ReStart-koule, ktere chytnou kazdeho :)
Nsauron13 - Profil | Čt 3.9.2009 19:48:31
Jarda Š. >> Kolem nástrahy jsem rozházel 4 půlky a jednu jsem nastražil.Po cca 30ti min. byla návnada pryč a ani pípnutí.Po další půl hodině šel do jízdy :).Tyhle koule chytaj hned :)
NJarda Š. - Profil | Čt 3.9.2009 19:39:47
sauron13 >> Jak dlouho jsi vnadil? Jenom tím boiliem nebo i partiklem?
Nalda2211 - Profil | Čt 3.9.2009 19:02:41
je to jako kdyz se rika vracim se ke korenum. Porad se musi vymejslet neco novyho bez kteryho samozrejme zaber neprijde kdyby se delalo porad to sami tak to omrzi a do reklamy neni co napsat a reklama prodava ale je otazka jestly dalsi prisady chytaj?je to jenom o tom zvednout prodejnost. ja jsem porad u korenu
Nanthrax - Profil | Čt 3.9.2009 18:56:56
martas44 >> netusim ako dlho vydrzi no zalezi od reviru,ak tam nieje vela malych ryb ze ti to nebudu stale ucucavat tak to vydrzi vpohode 24(48)hod,toto boilie sa sprava ako hubka,nasiakne vodu a drzi tvar,pomaly uvolnuje aromu
Nflyman - Profil | Čt 3.9.2009 16:09:00
Mám to při cestě domu. Zastavím se. Běda jestli bude chutnat jinak :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NSOLAR410
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5347
NLexikon boilies komponentů901
NShimano Power Aero 100001660
NZlatá kaprařská malina1332
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NLov z nafukovacího člunu1187
NMikbaits - pikantní švestka534
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026













