boty na kaprarinu

schanim nake boty pro celorocni pouzivani vyhradne kaprarina pls poradte diky

NRashid - Profil | Po 27.7.2009 9:34:57

Unca >> hmmm, mokry fusky nejsou myslim este nejhorsi... Jak furt chcije, je mokro, kolikrat brzdim u prutu pr*eli.... Srandou to je, az prestane bolet kycel...:0)))

    NciciN - Profil | Po 27.7.2009 8:55:47

    Unca >> tak to nesmis mit na nohah ponozky, ja uz ani nepamatuju kdy sem je mel naposledy na nohah, kdyz chodim jen v nazuvakoch. Nejakych 14 dni je to urcite :-)))

      Ndaniels - Profil | Po 27.7.2009 8:19:53

      Rashid 28.93 >> Rashid >> to viš že jo

        NUnca - Profil | Po 27.7.2009 8:17:28

        ciciN >> Jenže poslední dobou sou nazouváky hodně neprakticky. Skoro každej večer prší, v člunu pořád centimetr vody atd. a když vylezu v noci ve "startovačkách", tak mám hned mokry ponožky. :-(

          NUnca - Profil | Po 27.7.2009 8:13:28

            NRashid - Profil | Po 27.7.2009 7:53:53

            daniels >> fuuuuj, ty jsou vosklivy!!! :0))) maj aspon okovanou spicku?

              Ndaniels - Profil | Po 27.7.2009 7:47:43

              :-)

                Ndaniels - Profil | Po 27.7.2009 7:45:29

                Použivam většinou 2 boty sandále+polobotky vše vyfasované v práci takže žádná investice a to se vyplati :-)

                  NciciN - Profil | Po 27.7.2009 6:56:10

                  Nejlepsi boty na kaprarinu pro me sou bezpochyby nejake nazouvaky. Vzdy kdyz mam zaber tak je mam hned na nohah, nebo s nema mozu v klidu vlezt i do vody. Napr. ty Frogy z ravenu sou ok, nebo jim podobne ktere koupis u vietnamcu.

                    NRashid - Profil | Po 27.7.2009 6:46:30

                    pepa-č >> mno, jsou rybari, kteri tu vybavu tak nehroti, ale treba na muskarinu a privlac byva tez specificke vybaveni, ktere tezko nahrazujes necim jinym; napr. brodici bunda, vesta, podberak atd...

                      NKarásek-Siget - Profil | Po 27.7.2009 1:05:43

                      Unca >> Aké sú to LaCrossi?

                        NUnca - Profil | Po 27.7.2009 0:50:44

                        Ať je léto nebo zima, v LaCrossech je vždycky prima. :-))

                          N1kolda1 - Profil | Po 27.7.2009 0:15:07

                          foxxx >> :))))))))))))

                            N1kolda1 - Profil | Po 27.7.2009 0:07:58

                              Nyxo - Profil | Po 27.7.2009 0:07:22

                              Vase zprava

                                Nfoxxx - Profil | Ne 26.7.2009 23:56:19

                                Tak si pořiď boty od kaprařské firmy,např.: http://www.carpproduct.cz/obuv/rybarska-obuv/nash-​​boty--zero-tolerance.html ,dají se do nich dokoupit i speciální vložky http://www.carpproduct.cz/obuv/rybarska-obuv/nash-​boty--zero-tolerance-bivvy-boots-liner.html ,takže dobře poslouží celoročně!

                                  Npepa-č - Profil | Ne 26.7.2009 23:44:05

                                  Existuje i toaleťák na kaprařinu? Čepice na kaprařinu? Mobil na kaprařinu? Tužka na kaprařinu?
                                  Pak se divíte, že si z vás (kaprařů) dělají normální rybáři prdel. :-)))

                                    Nrommi - Profil | Ne 26.7.2009 23:41:44

                                    teda to je pecka .-)

                                      NChlumik99 - Profil | Ne 26.7.2009 23:20:12

                                      hele boty na kaprařinu :-) docela smích :-) kup si prostě nějaký pevný boty který nebudou hned mokrý podle mě každej nosí nějaký boty, který mu vyhovujou ale boty na kaprařinu je fakt :-)