Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

sadraj - Profil | So 13.2.2010 10:25:28

pavel68 >> nazdar koukám že jsi na tom jako já blb sem koukal večer na nejakou kriminalku už ani nevim na čem pak na krause potom na nejakej horor a chvikli seděl tady u PC a hledal závitníky m 12 x 1 ravý i levý stejně nenašel a najedo koloukám a jsou 3 rano takjsme řepnul na čt 2 akoukal až do konce jak jim nejak nevyjely všechny sloupy a najednou kuk a je 6,30 a sámennek jaski nikde a to sme nic krom sladkýho čaje nepil a pak sem si blb bal ráno kafe i dyž vim žepo nem po chvili usínam a tekda tu sedimjak vyblitá sliva podobne jako poopici a padá i makovice a asi pujdu padnou za vlast . s fenouu už sem byl tka kliddne můžu dorážet noc a chytat se na dnešní , ale budet o hodne náročný vydržet to celejch 16 ndsu jako by to nemohli dávat ve dne mátohy jedny televizní

    sadraj - Profil | So 13.2.2010 10:21:54

    Křemen >> azdar tak to u ž vyživuju jedno a uolne mi ty 3 litry měsične z invalidního stržený stačej tak na živení dalsího už bych nemel ale slečna by se mi zamlouvala

      Křemen - Profil | So 13.2.2010 8:31:57

      pavel68 >> jsem zpět,ale stálo to hodně úsilí:-))))))))))

        pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:30:11

        Křemen >> Ses u Wonga zapekl do Li - Liu?

        Mno jak myslíš ale vyráchej ho v -savu vole o))))

        Brou

          pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:27:42

          Jarda Kučera >> o)))))))))

            Jarda Kučera - Profil | So 13.2.2010 7:25:41

            pavel68 >> :-)))

              pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:24:41

              Jarda Kučera >> Kuva ti vrabci řvou jak za nároďák...

              Jdu si zdřímnout a pískni včas - tamto doprobereme osobně,ale mrkám jako bulhar do hodin...

                pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:09:52

                Jarda Kučera >> Hoj hoj - mno jsem koukal na zahájení ZOH a kapku jsem u toho konzumoval.

                A teď svítá a přepil jsem ospalost,ale zalezu hned.

                Hned jak se rozetmí o))

                  pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:06:41

                  Křemen >> tobě kamaráde vždycky...

                  http://www.youtube.com/watch?v=TBo0LLlKu5Q

                    Jarda Kučera - Profil | So 13.2.2010 7:01:57

                    pavel68 >> Co že nechrápeš:-)))

                      Křemen - Profil | So 13.2.2010 7:01:52

                      pavel68 >> Musím k tomu wongovi jinak uschnu, ale nějak se mi začlo dařit v pokeru, ale chlast asi dostane přednost:-)))
                      A zahraj mi něco na cestu ať jsem hned zpět:-)))

                        pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:01:09

                        Křemen >> A řvou tu vrabci a to je poslední léta vzácnost o)))

                          pavel68 - Profil | So 13.2.2010 6:56:52

                          Křemen >> vole svítá - vidíš ten zázrak a nebo u Wonga lemtáš?

                          o)))

                            pavel68 - Profil | So 13.2.2010 6:48:47

                            Křemen >> vole jsem chytrej.

                            Všude jsem se potápěl a od všeho mám klíče.Chtěl jsem chrnět ale přepil jsem to...

                              Křemen - Profil | So 13.2.2010 6:48:02

                              pavel68 >> Nějak mi došlo pitíčko, asi k tomu wongovi musím:-))

                                Křemen - Profil | So 13.2.2010 6:40:23

                                pavel68 >> Víš jak, víš co a zbytek je na tobě:-))))

                                  pavel68 - Profil | So 13.2.2010 6:35:43

                                  Křemen >> pochopení pro mne?

                                  Neblbni Zdeny,taková ještě nevyrostla.Jedna málem ale po 21 letech to vzdala - paradoxně její tatík ten dar má.Zvoní tu každej den a přijde /dopajdá bo je to starej chlap/ na cígo a kořku.
                                  Občas spolu mlčíme a je nám líp,než kdybysme kecali o kravinách.

                                  Sem tam ho tu ožeru jako dorotu a pak ho musím dopravit dolů bez úrazu.To je pak babi pěkně nasraná ale dělám jí to naschvál - on ví kam a já vím proč.

                                  o)))

                                    Křemen - Profil | So 13.2.2010 6:16:07

                                    pavel68 >> ukážu, ale má pochopení pro naše povahy:-)))) ale jinak brou, kdyby ti nešlo spát tak jenom houkni:-))

                                      pavel68 - Profil | So 13.2.2010 6:12:45

                                      Křemen >> pařil bych v leže /stoje,klečmo/ jen kdyby bylo do čeho a s čím.A poker by to nebyl.

                                      Né že to ukážeš ráno dotyčné - vypadal bych jako loudil a to já nejsem.
                                      Voheň už hoří a Wayne byl u toho,dočkal jsem se.
                                      A teď jdu vážně chrápat,zejtra je taky den o)))

                                        Křemen - Profil | So 13.2.2010 6:08:53

                                        pavel68 >> Taaaaaaaaaak jsem to projel měl jsem1010 a kamarád aa. FUCK:::::::::::