- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tre Kronor - split of feeders
Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
sadraj - Profil | So 13.2.2010 10:25:28
pavel68 >> nazdar koukám že jsi na tom jako já blb sem koukal večer na nejakou kriminalku už ani nevim na čem pak na krause potom na nejakej horor a chvikli seděl tady u PC a hledal závitníky m 12 x 1 ravý i levý stejně nenašel a najedo koloukám a jsou 3 rano takjsme řepnul na čt 2 akoukal až do konce jak jim nejak nevyjely všechny sloupy a najednou kuk a je 6,30 a sámennek jaski nikde a to sme nic krom sladkýho čaje nepil a pak sem si blb bal ráno kafe i dyž vim žepo nem po chvili usínam a tekda tu sedimjak vyblitá sliva podobne jako poopici a padá i makovice a asi pujdu padnou za vlast . s fenouu už sem byl tka kliddne můžu dorážet noc a chytat se na dnešní , ale budet o hodne náročný vydržet to celejch 16 ndsu jako by to nemohli dávat ve dne mátohy jedny televizní
sadraj - Profil | So 13.2.2010 10:21:54
Křemen >> azdar tak to u ž vyživuju jedno a uolne mi ty 3 litry měsične z invalidního stržený stačej tak na živení dalsího už bych nemel ale slečna by se mi zamlouvala
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:30:11
Křemen >> Ses u Wonga zapekl do Li - Liu?
Mno jak myslíš ale vyráchej ho v -savu vole o))))
Brou
Mno jak myslíš ale vyráchej ho v -savu vole o))))
Brou
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:24:41
Jarda Kučera >> Kuva ti vrabci řvou jak za nároďák...
Jdu si zdřímnout a pískni včas - tamto doprobereme osobně,ale mrkám jako bulhar do hodin...
Jdu si zdřímnout a pískni včas - tamto doprobereme osobně,ale mrkám jako bulhar do hodin...
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:09:52
Jarda Kučera >> Hoj hoj - mno jsem koukal na zahájení ZOH a kapku jsem u toho konzumoval.
A teď svítá a přepil jsem ospalost,ale zalezu hned.
Hned jak se rozetmí o))
A teď svítá a přepil jsem ospalost,ale zalezu hned.
Hned jak se rozetmí o))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 7:01:52
pavel68 >> Musím k tomu wongovi jinak uschnu, ale nějak se mi začlo dařit v pokeru, ale chlast asi dostane přednost:-)))
A zahraj mi něco na cestu ať jsem hned zpět:-)))
A zahraj mi něco na cestu ať jsem hned zpět:-)))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:01:09
Křemen >> A řvou tu vrabci a to je poslední léta vzácnost o)))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 6:56:52
Křemen >> vole svítá - vidíš ten zázrak a nebo u Wonga lemtáš?
o)))
o)))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 6:48:47
Křemen >> vole jsem chytrej.
Všude jsem se potápěl a od všeho mám klíče.Chtěl jsem chrnět ale přepil jsem to...
Všude jsem se potápěl a od všeho mám klíče.Chtěl jsem chrnět ale přepil jsem to...
Křemen - Profil | So 13.2.2010 6:48:02
pavel68 >> Nějak mi došlo pitíčko, asi k tomu wongovi musím:-))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 6:35:43
Křemen >> pochopení pro mne?
Neblbni Zdeny,taková ještě nevyrostla.Jedna málem ale po 21 letech to vzdala - paradoxně její tatík ten dar má.Zvoní tu každej den a přijde /dopajdá bo je to starej chlap/ na cígo a kořku.
Občas spolu mlčíme a je nám líp,než kdybysme kecali o kravinách.
Sem tam ho tu ožeru jako dorotu a pak ho musím dopravit dolů bez úrazu.To je pak babi pěkně nasraná ale dělám jí to naschvál - on ví kam a já vím proč.
o)))
Neblbni Zdeny,taková ještě nevyrostla.Jedna málem ale po 21 letech to vzdala - paradoxně její tatík ten dar má.Zvoní tu každej den a přijde /dopajdá bo je to starej chlap/ na cígo a kořku.
Občas spolu mlčíme a je nám líp,než kdybysme kecali o kravinách.
Sem tam ho tu ožeru jako dorotu a pak ho musím dopravit dolů bez úrazu.To je pak babi pěkně nasraná ale dělám jí to naschvál - on ví kam a já vím proč.
o)))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 6:16:07
pavel68 >> ukážu, ale má pochopení pro naše povahy:-)))) ale jinak brou, kdyby ti nešlo spát tak jenom houkni:-))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 6:12:45
Křemen >> pařil bych v leže /stoje,klečmo/ jen kdyby bylo do čeho a s čím.A poker by to nebyl.
Né že to ukážeš ráno dotyčné - vypadal bych jako loudil a to já nejsem.
Voheň už hoří a Wayne byl u toho,dočkal jsem se.
A teď jdu vážně chrápat,zejtra je taky den o)))
Né že to ukážeš ráno dotyčné - vypadal bych jako loudil a to já nejsem.
Voheň už hoří a Wayne byl u toho,dočkal jsem se.
A teď jdu vážně chrápat,zejtra je taky den o)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NRybářský retro bazar.16777
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15215
NPlzeňské jádro37319
NORLÍK - volná diskuse240486
NSpolek pozůstalých GFC110362
NDaruji věci na ryby ...863
NRadnice - obecný drbník196439
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











