Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NLouda - Profil | So 13.2.2010 12:47:32

placan >> počkej až tě hlídač kousne -)))

    Nplacan - Profil | So 13.2.2010 12:44:35

    Hovno,prdel,píča,čůrák. Zkouška hlídače .-))))

      Nplacan - Profil | So 13.2.2010 12:44:01

      Louda >> nedivím,konstatuji :-)))) Už ať to rozmrzne nebo mě jebne. I z těch debat na mrku. O hovně a o ničem.

        NLouda - Profil | So 13.2.2010 12:41:14

        placan >> a ty se divíš že jsi přibral pět kilo když si tak žereš -)))

          Nplacan - Profil | So 13.2.2010 12:28:16

          Káceč >> Zdarec :-))) Žiju,rehabilitace pracovně,ani to nebolí,i když na to sněhu a ledě to stojí za hovno.Jezdím na injekce do kolene a potom se uvidí. Už mě sere ten sníh,zašel bych zachytat.Zatím úspěšně chytám "draky" a přibral jsem 5 kilo.Asi se odstěhuju na jih :-))))

            NKáceč - Profil | So 13.2.2010 12:23:13

            placan >> No nazdar,von žije :-)))Tak jak probíhá rehabilitace?Bolí to :-)))

              Nplacan - Profil | So 13.2.2010 12:14:28

              No není to nádhera :-)))

                Nplacan - Profil | So 13.2.2010 11:49:18

                K tomu Cabernet Sauvingnon 2007, a samozřejmě bigboš !!!!!

                  Nplacan - Profil | So 13.2.2010 11:43:44

                  Nazdar lihoši,sumcaři a kdoví co ještě:-))) Dělám kotletky na zelíčku a červeným víně.Do toho slaninku a klobásečku. Prostě žrádýlko. Když se chce chlap pořádně nažrat tak si uvaří sám !!!!!
                  Kotletky naložený,napajcovaný provensálským kořením !!!

                    Nkubah - Profil | So 13.2.2010 11:38:16

                    A jde se jist :-))
                    U nás je kuře po kanadsku s bramborem :-))

                      NKřemen - Profil | So 13.2.2010 11:17:58

                      sadraj >> :-))))))))))))))))))

                        Nsadraj - Profil | So 13.2.2010 10:48:51

                        Křemen >> kdy se přistěhujou? je n jestli už mám začít uklízet . jo a doufám že prťavec není alergik na psí chlupy ? musle bych uklidit komolet všecno včetně tá co už tu je , najak si zabalit do koberce a hodit do popelnice nebo jak se to dělá když mění starej model za novej ?
                        Nedali by mi někde za ni šrotovný? pár tisicovek by se i hodilo

                          Nkubah - Profil | So 13.2.2010 10:47:48

                          sadraj >> já se pak podívám na tu osobku a něco zkusím najít.

                            NKřemen - Profil | So 13.2.2010 10:46:30

                            sadraj >> Prej kdy pošleš stěhovák???,

                              NKřemen - Profil | So 13.2.2010 10:45:42

                              sadraj >> Tak prej to bere na zkoušku:-)

                                Nsadraj - Profil | So 13.2.2010 10:45:35

                                kubah >> I ti dobré , tak sme pulku noci shane l ty zavitniky a nejak sem neuspěl . jen a ebay sem našel sadu prqavejch a po přepočtu by vyšla na 2750 kaček a to se mi zda sakra moc , tka pártrám dá uvidíme jestli nejakej čeekej výrobce bude mit , v katalogách jsem ten levej nenašel a ani očko , možná je delají jen na objednávku uvidíme . sada pravejch od narexu stojí cca 250 kaček

                                  Nsadraj - Profil | So 13.2.2010 10:43:42

                                  Křemen >> dobrý a kde byhc je asi tka bral už takhel mi zbejvá akorát na byt , jedině že bych vyhodil spolubylící a vyměnil ii za mladší model jak je to tedka v módě i mezi politikama. Papíry na sebe nemáme tak by to zase nebyl tak velkej problem . ale musela by plati žrádlo pro všechny, na to by mi už nezbylo ale zase by bydlela zadarmo v zařízeným batě a ss krásným výhledem

                                    Nkubah - Profil | So 13.2.2010 10:39:53

                                    Dobrý dopoledne :-))

                                      NKřemen - Profil | So 13.2.2010 10:26:29

                                      sadraj >> Tak tytři litry prej bere:-)

                                        Nsadraj - Profil | So 13.2.2010 10:26:22

                                        Jarda Kučera >> i Ván dobrého rána pane velkopodnikateli (původne jsem chtel napsat velkouzenáři ale pak me to přešlo )