- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tre Kronor - split of feeders
Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
20x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Křemen - Profil | So 13.2.2010 6:03:23
pavel68 >> Teď zrovna pařím a celkem mi to jde už jsem z 0,5 dolaru udělal 4 a v turnaji jsem na 33. místě
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 5:52:31
Křemen >> hele ještě tu smrdím - ten poker mi budeš muset vysvětlit co a jak...
Jsem lama a nenajdu to.
o)))
Jsem lama a nenajdu to.
o)))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 5:46:38
pavel68 >> brou, já dohraju pokerturnaj a asi to taky zavalím:-)))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 5:07:04
Křemen >> Taky počítám že se z toho vyspí a ráno koukne na ty fotky s čistou hlavou...
Následně jí dojde že je to blbost o))))
Ale bylo dneska veselo o)))
Následně jí dojde že je to blbost o))))
Ale bylo dneska veselo o)))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:52:54
pavel68 >> Neboj ráno, bude moudřejší večera:-))
¨Třeba to klapne a nechá si obložit kuchyň:-)) Samozřejmě ode mne:-))) Ale jako poradce bych tě tam dostal:-))
¨Třeba to klapne a nechá si obložit kuchyň:-)) Samozřejmě ode mne:-))) Ale jako poradce bych tě tam dostal:-))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 4:37:23
Křemen >> Hele počkej - jak zalehla?
Tady právě proběhla životní příležitost a ona to prospí?
Tak to jsem tedy zklamán a dotčen o)))
Tady právě proběhla životní příležitost a ona to prospí?
Tak to jsem tedy zklamán a dotčen o)))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:36:33
pavel68 >> Naopak, jak by se na tebe mohla zlobit, když jsi si na ní vzpomněl:-))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:26:50
pavel68 >> Terča moc děkuje a je ráda, že si jí konečně někdo všimnul.... A taky moc zdraví.
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 4:24:55
Křemen >> EDIT jsem do psí pochvy zapoměl Terry pozdravit - jsem to ale vemeno............
Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:19:11
pavel68 >> Jó už zalehla, ale Terča říká, že když v tom bude láska, tak jsi jasnej:-))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:15:56
sadraj >> Já rozumím moc dobře, ale Maiky to ze začátku nepobrala:-§ Ale rozhodně se nejedné o výtvoru další generace. Spíš o výživu stávající:-))))))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 4:14:45
Křemen >> Jsem si cvičně projel fotky z dírek a nechtěl bych se ani zadarmo o))))
Jedna z nejhezčích fotek,co jsem kdy viděl - přítele Bandoga.Jenom když vidím malýho Matyáše kapku mne kope pumpa - zapili jsme ho památně a ta ořechovka 52 volume už byla přes čáru.
Ale ta fotka je prostě top a přes to vlak nejede...
Se zeptej Maiky jestli se na to cejtí o)))
Jedna z nejhezčích fotek,co jsem kdy viděl - přítele Bandoga.Jenom když vidím malýho Matyáše kapku mne kope pumpa - zapili jsme ho památně a ta ořechovka 52 volume už byla přes čáru.
Ale ta fotka je prostě top a přes to vlak nejede...
Se zeptej Maiky jestli se na to cejtí o)))
sadraj - Profil | So 13.2.2010 4:10:44
Křemen >> Jak nerozumáí si tu potřeboal nekomu zařídit výrobu dalšího potomka jestli jsem to dobře pochopil?
nebo snad né ?
a když se nabídnu tka nerozumíš řeči nejakýho kmene , jsem snad kláda nebo co ?
A tojsem si dal dneska dost záležet aby tam nebylo moc překlepů a divnejch slov a stejně nerozumíš a nebo si budeš potomka plácat sám ?
nebo snad né ?
a když se nabídnu tka nerozumíš řeči nejakýho kmene , jsem snad kláda nebo co ?
A tojsem si dal dneska dost záležet aby tam nebylo moc překlepů a divnejch slov a stejně nerozumíš a nebo si budeš potomka plácat sám ?
Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:09:19
pavel68 >> Tak prý tě bere, Mám se zeotat kdy a kde a co a jak a jestli prý jí budeš stačit:-))))))))
sadraj - Profil | So 13.2.2010 4:00:50
Křemen >> nazdar víš jak se to říkávalo u nás ?
Nevíš ? tak padala věta "Umej navoň a přiveď" Myšleno jestli jsem dobře pochopil Markétku někde od Orlíka a ještě si musí vybrat jestli bude chtít Jí a nebo Jeho jako potomka i to umime zařídit sice ne na počkání ale jde to , metoda existuje
Nevíš ? tak padala věta "Umej navoň a přiveď" Myšleno jestli jsem dobře pochopil Markétku někde od Orlíka a ještě si musí vybrat jestli bude chtít Jí a nebo Jeho jako potomka i to umime zařídit sice ne na počkání ale jde to , metoda existuje
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












