Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Křemen - Profil | So 13.2.2010 6:03:23

pavel68 >> Teď zrovna pařím a celkem mi to jde už jsem z 0,5 dolaru udělal 4 a v turnaji jsem na 33. místě

    pavel68 - Profil | So 13.2.2010 5:52:31

    Křemen >> hele ještě tu smrdím - ten poker mi budeš muset vysvětlit co a jak...

    Jsem lama a nenajdu to.

    o)))

      Křemen - Profil | So 13.2.2010 5:46:38

      pavel68 >> brou, já dohraju pokerturnaj a asi to taky zavalím:-)))

        pavel68 - Profil | So 13.2.2010 5:22:22

        Křemen >> Jdu chrnět - brou kamaráde...

          Křemen - Profil | So 13.2.2010 5:13:56

          pavel68 >> Souhlas....

            pavel68 - Profil | So 13.2.2010 5:07:04

            Křemen >> Taky počítám že se z toho vyspí a ráno koukne na ty fotky s čistou hlavou...
            Následně jí dojde že je to blbost o))))

            Ale bylo dneska veselo o)))

              Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:52:54

              pavel68 >> Neboj ráno, bude moudřejší večera:-))
              ¨Třeba to klapne a nechá si obložit kuchyň:-)) Samozřejmě ode mne:-))) Ale jako poradce bych tě tam dostal:-))

                pavel68 - Profil | So 13.2.2010 4:37:23

                Křemen >> Hele počkej - jak zalehla?

                Tady právě proběhla životní příležitost a ona to prospí?

                Tak to jsem tedy zklamán a dotčen o)))

                  Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:36:33

                  pavel68 >> Naopak, jak by se na tebe mohla zlobit, když jsi si na ní vzpomněl:-))

                    pavel68 - Profil | So 13.2.2010 4:29:46

                    Křemen >> mno jsem vemeno prostě - ať se na mne nezlobí...

                      Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:26:50

                      pavel68 >> Terča moc děkuje a je ráda, že si jí konečně někdo všimnul.... A taky moc zdraví.

                        pavel68 - Profil | So 13.2.2010 4:24:55

                        Křemen >> EDIT jsem do psí pochvy zapoměl Terry pozdravit - jsem to ale vemeno............

                          pavel68 - Profil | So 13.2.2010 4:23:42

                          Křemen >> Hele víš jak................ o))

                          http://www.youtube.com/watch?v=1M-tFfziT8c

                            Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:19:11

                            pavel68 >> Jó už zalehla, ale Terča říká, že když v tom bude láska, tak jsi jasnej:-))

                              Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:15:56

                              sadraj >> Já rozumím moc dobře, ale Maiky to ze začátku nepobrala:-§ Ale rozhodně se nejedné o výtvoru další generace. Spíš o výživu stávající:-))))))

                                pavel68 - Profil | So 13.2.2010 4:14:45

                                Křemen >> Jsem si cvičně projel fotky z dírek a nechtěl bych se ani zadarmo o))))

                                Jedna z nejhezčích fotek,co jsem kdy viděl - přítele Bandoga.Jenom když vidím malýho Matyáše kapku mne kope pumpa - zapili jsme ho památně a ta ořechovka 52 volume už byla přes čáru.
                                Ale ta fotka je prostě top a přes to vlak nejede...

                                Se zeptej Maiky jestli se na to cejtí o)))

                                  sadraj - Profil | So 13.2.2010 4:10:44

                                  Křemen >> Jak nerozumáí si tu potřeboal nekomu zařídit výrobu dalšího potomka jestli jsem to dobře pochopil?
                                  nebo snad né ?
                                  a když se nabídnu tka nerozumíš řeči nejakýho kmene , jsem snad kláda nebo co ?
                                  A tojsem si dal dneska dost záležet aby tam nebylo moc překlepů a divnejch slov a stejně nerozumíš a nebo si budeš potomka plácat sám ?

                                    Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:09:19

                                    pavel68 >> Tak prý tě bere, Mám se zeotat kdy a kde a co a jak a jestli prý jí budeš stačit:-))))))))

                                      Křemen - Profil | So 13.2.2010 4:04:37

                                      sadraj >> Maiky nerozumí řeči tvého kmene:-))))))))

                                        sadraj - Profil | So 13.2.2010 4:00:50

                                        Křemen >> nazdar víš jak se to říkávalo u nás ?
                                        Nevíš ? tak padala věta "Umej navoň a přiveď" Myšleno jestli jsem dobře pochopil Markétku někde od Orlíka a ještě si musí vybrat jestli bude chtít Jí a nebo Jeho jako potomka i to umime zařídit sice ne na počkání ale jde to , metoda existuje