- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tre Kronor - split of feeders
Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
20x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 3:59:55
Křemen >> V případě nejvyšší nutnosti všechny zkušenosti zapomenu a začneme od nuly.
Jsem flexibilní týpek o)))
Jsem flexibilní týpek o)))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:49:27
pavel68 >> Jo pes je prý dobrej, jen si nejni jistá, jestli si troufne na tak zkušenýho chlapa:-)))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 3:40:06
Křemen >> Já a srovnaný?V hlavě?To bude nějaká blbost...
Mně se to v tom květáku srovná až na smrtelný posteli a to už bude pozdě na všecko.
A chlap?
Já budu do smrti kluk,prej nejni ostuda mít pubertu do čtyřiceti ale já přesluhuju o)))
Hele s tím Orlasem mne nedráždi,sbaleno mám hned a už se mne nezbaví o)))
Ale musí mít ráda tyhle tvory - jinak nic nebude o)))
Mně se to v tom květáku srovná až na smrtelný posteli a to už bude pozdě na všecko.
A chlap?
Já budu do smrti kluk,prej nejni ostuda mít pubertu do čtyřiceti ale já přesluhuju o)))
Hele s tím Orlasem mne nedráždi,sbaleno mám hned a už se mne nezbaví o)))
Ale musí mít ráda tyhle tvory - jinak nic nebude o)))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:32:31
pavel68 >> Jo a ještě mám uvěst do seznamky, že je ze Záhoří, což je pro rybáře 3km na vltavský Orlík a3km na Otavský orlík, no nekup to:-))))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:28:52
Marná Snaha:-)))))
a Bes Výrazných komplikací je moje srdeční záležitost, ale mrzí mě, že když se dávala dohromady Marná Snaha, tak jsem na to neměl.
:-(((((((((((
a Bes Výrazných komplikací je moje srdeční záležitost, ale mrzí mě, že když se dávala dohromady Marná Snaha, tak jsem na to neměl.
:-(((((((((((
Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:22:14
pavel68 >> To, že jsi stará škola to nevadí, ba naopak:-)))
Markétce jde jen o to, aby to měl chlap v hlavě srovnaný!!!!
A s tím mailem jsi udělal dobře,, I když to povolení ho zveřejnit jsem měl.
Markétce jde jen o to, aby to měl chlap v hlavě srovnaný!!!!
A s tím mailem jsi udělal dobře,, I když to povolení ho zveřejnit jsem měl.
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 3:22:13
Křemen >> Marná snaha jo?
Tos mi teda moc nepomohl o)))
Koukám na to zahájení ZOH a byl jsem zvědavej na tu 16ti letou zpěvačku.
Tedy v kostce - vypadá fajn /i když se to jednou rozteče.vlastní zkušenost/,v krku to taky má,to je bez debat,ale..........
Bylo to sterilní stejně jako by měla přes ten mikrofon šprcku.Bez barvy a zápachu....
Tos mi teda moc nepomohl o)))
Koukám na to zahájení ZOH a byl jsem zvědavej na tu 16ti letou zpěvačku.
Tedy v kostce - vypadá fajn /i když se to jednou rozteče.vlastní zkušenost/,v krku to taky má,to je bez debat,ale..........
Bylo to sterilní stejně jako by měla přes ten mikrofon šprcku.Bez barvy a zápachu....
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 3:14:16
Azbest >> náhodou jsem poslední dobou vstoupil na další level,a jsem pesimistický optimista.
Brou bráško o))
Brou bráško o))
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:56:25
Křemen >> Ale já Zdeny nemám co nabídnout,v tom je zakopanej pes...
A ten post s mailem s dovolením skreju,monitorů je tu po ko*ot a předcházejme nepříjemnostem o)))
Ale uložím si ho - to zase jo.Jenom seznamovat se takhle mi přijde imbecilní,jsem holt stará škola a přes to vlak nejede.
Ovšem váhat budu jenom chvíli - odkvétám rychlostí blesku a tohle už se nevrátí....
A ten post s mailem s dovolením skreju,monitorů je tu po ko*ot a předcházejme nepříjemnostem o)))
Ale uložím si ho - to zase jo.Jenom seznamovat se takhle mi přijde imbecilní,jsem holt stará škola a přes to vlak nejede.
Ovšem váhat budu jenom chvíli - odkvétám rychlostí blesku a tohle už se nevrátí....
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:34:10
Křemen >> hele pomalu - jsem lichej samec už nějakou dobu.Sice bys většího punkera duší stěží pohledal,ale v podstatě jsem romantik.
Takže jsem si ukroutil další cígo a pro začátek se pokusím vzpomenout si,kudy se do toho vlastně leze.Jen tak na okraj...
o)))
Takže jsem si ukroutil další cígo a pro začátek se pokusím vzpomenout si,kudy se do toho vlastně leze.Jen tak na okraj...
o)))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 2:29:02
pavel68 >> Moje řeč nikdy jsem si na nic nehrál a můžu říct, že jsem dopad dobře:-))
Tak kdy akde a v kolik?????,,,,
Tak kdy akde a v kolik?????,,,,
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:25:59
Křemen >> Šmarjápano tam ať nekouká - tam jsem v jiným stavu !!!!
A ten pupek nejni pupek - to jsem tak navlečenej.A ty vousy shodím.A vůbec....
Jsem jakej jsem a basta,srazit se můžeme kdykoli o)))
A ten pupek nejni pupek - to jsem tak navlečenej.A ty vousy shodím.A vůbec....
Jsem jakej jsem a basta,srazit se můžeme kdykoli o)))
Křemen - Profil | So 13.2.2010 2:21:42
pavel68 >> Bohužel si té prověřila na fotkách, které jso z dírek.:-))))
Ale cdo mne překvapilo je, že se nelekla a stojí si za svým:-)))
Kdy bude sraz????????:?:-)¨¨¨¨
Ale cdo mne překvapilo je, že se nelekla a stojí si za svým:-)))
Kdy bude sraz????????:?:-)¨¨¨¨
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:20:37
Azbest >> bys dal levou nohu za to,aby ti to takhle seklo o)))
Občas zajdu na Astru k baru na jedno na stojku,mladej tak chodí dvakrát v tejdnu na poker a když se pozorně koukneš,vidíš kolik je tam mokrých mezinoží jenom co ten spratek projde kolem nich ...
Občas zajdu na Astru k baru na jedno na stojku,mladej tak chodí dvakrát v tejdnu na poker a když se pozorně koukneš,vidíš kolik je tam mokrých mezinoží jenom co ten spratek projde kolem nich ...
pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:15:42
Křemen >> mno vidíš - ani to nebolelo o))
Vyřiď že vypadám více méně takhle........... +21 let.
Mladej je přesná kopie o)))
Vyřiď že vypadám více méně takhle........... +21 let.
Mladej je přesná kopie o)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
6:31Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














