Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

pavel68 - Profil | So 13.2.2010 3:59:55

Křemen >> V případě nejvyšší nutnosti všechny zkušenosti zapomenu a začneme od nuly.

Jsem flexibilní týpek o)))

    Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:49:27

    pavel68 >> Jo pes je prý dobrej, jen si nejni jistá, jestli si troufne na tak zkušenýho chlapa:-)))

      pavel68 - Profil | So 13.2.2010 3:40:06

      Křemen >> Já a srovnaný?V hlavě?To bude nějaká blbost...

      Mně se to v tom květáku srovná až na smrtelný posteli a to už bude pozdě na všecko.
      A chlap?

      Já budu do smrti kluk,prej nejni ostuda mít pubertu do čtyřiceti ale já přesluhuju o)))

      Hele s tím Orlasem mne nedráždi,sbaleno mám hned a už se mne nezbaví o)))
      Ale musí mít ráda tyhle tvory - jinak nic nebude o)))

        Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:32:31

        pavel68 >> Jo a ještě mám uvěst do seznamky, že je ze Záhoří, což je pro rybáře 3km na vltavský Orlík a3km na Otavský orlík, no nekup to:-))))

          Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:28:52

          Marná Snaha:-)))))
          a Bes Výrazných komplikací je moje srdeční záležitost, ale mrzí mě, že když se dávala dohromady Marná Snaha, tak jsem na to neměl.
          :-(((((((((((

            Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:22:14

            pavel68 >> To, že jsi stará škola to nevadí, ba naopak:-)))
            Markétce jde jen o to, aby to měl chlap v hlavě srovnaný!!!!
            A s tím mailem jsi udělal dobře,, I když to povolení ho zveřejnit jsem měl.

              pavel68 - Profil | So 13.2.2010 3:22:13

              Křemen >> Marná snaha jo?

              Tos mi teda moc nepomohl o)))

              Koukám na to zahájení ZOH a byl jsem zvědavej na tu 16ti letou zpěvačku.
              Tedy v kostce - vypadá fajn /i když se to jednou rozteče.vlastní zkušenost/,v krku to taky má,to je bez debat,ale..........

              Bylo to sterilní stejně jako by měla přes ten mikrofon šprcku.Bez barvy a zápachu....

                Křemen - Profil | So 13.2.2010 3:16:39

                  pavel68 - Profil | So 13.2.2010 3:14:16

                  Azbest >> náhodou jsem poslední dobou vstoupil na další level,a jsem pesimistický optimista.

                  Brou bráško o))

                    Azbest - Profil | So 13.2.2010 3:09:54

                    brou

                      Azbest - Profil | So 13.2.2010 3:09:45

                      pavel68 >> nebuď trudomyslnej!
                      Vod toho sem tu já!!!:-)

                        pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:59:47

                        Křemen >> a zahrajem si o)))

                        http://www.youtube.com/watch?v=89gP78b4tsg

                          pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:56:25

                          Křemen >> Ale já Zdeny nemám co nabídnout,v tom je zakopanej pes...

                          A ten post s mailem s dovolením skreju,monitorů je tu po ko*ot a předcházejme nepříjemnostem o)))

                          Ale uložím si ho - to zase jo.Jenom seznamovat se takhle mi přijde imbecilní,jsem holt stará škola a přes to vlak nejede.
                          Ovšem váhat budu jenom chvíli - odkvétám rychlostí blesku a tohle už se nevrátí....

                            pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:34:10

                            Křemen >> hele pomalu - jsem lichej samec už nějakou dobu.Sice bys většího punkera duší stěží pohledal,ale v podstatě jsem romantik.

                            Takže jsem si ukroutil další cígo a pro začátek se pokusím vzpomenout si,kudy se do toho vlastně leze.Jen tak na okraj...

                            o)))

                              Křemen - Profil | So 13.2.2010 2:29:02

                              pavel68 >> Moje řeč nikdy jsem si na nic nehrál a můžu říct, že jsem dopad dobře:-))
                              Tak kdy akde a v kolik?????,,,,

                                pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:25:59

                                Křemen >> Šmarjápano tam ať nekouká - tam jsem v jiným stavu !!!!

                                A ten pupek nejni pupek - to jsem tak navlečenej.A ty vousy shodím.A vůbec....

                                Jsem jakej jsem a basta,srazit se můžeme kdykoli o)))

                                  Křemen - Profil | So 13.2.2010 2:21:42

                                  pavel68 >> Bohužel si té prověřila na fotkách, které jso z dírek.:-))))
                                  Ale cdo mne překvapilo je, že se nelekla a stojí si za svým:-)))
                                  Kdy bude sraz????????:?:-)¨¨¨¨

                                    pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:20:37

                                    Azbest >> bys dal levou nohu za to,aby ti to takhle seklo o)))

                                    Občas zajdu na Astru k baru na jedno na stojku,mladej tak chodí dvakrát v tejdnu na poker a když se pozorně koukneš,vidíš kolik je tam mokrých mezinoží jenom co ten spratek projde kolem nich ...

                                      pavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:15:42

                                      Křemen >> mno vidíš - ani to nebolelo o))

                                      Vyřiď že vypadám více méně takhle........... +21 let.
                                      Mladej je přesná kopie o)))

                                        Azbest - Profil | So 13.2.2010 2:14:10

                                        pavel68 >> no von nemít toho hebla,tak je fešanda:-))