Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKřemen - Profil | So 13.2.2010 2:10:11

pavel68 >> Nerad něco dluižím, takže jméno je Markéta.......................:-)

    NKřemen - Profil | So 13.2.2010 2:07:47

    pavel68 >> Ále pozor ty ženský na ty cestovatele letí:-))))))))))
    Ale zatím máš navrch svojí upřímností.

      Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 2:06:08

      Křemen >> ale ne - hledal jsem fotku a pro lamu jako já je to hlavolam...

      Vyřiď že další holčinu ne - znám se a rozmazlil bych to děsně,potažmo jsem po fotrovi /mám dvě mladší sestry/ a jakmile by se při pubertě kolem toho začalo motat nějaký koště,měl by zaděláno na problém...
      A já taky o)))

      Ale kluky umím takovýhle o)))

      To jméno mi dlužíš........

        Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 1:58:41

        Azbest >> kšááááááááá povídám - bez tak máš vercajk do léta v karanténě,čert ví kam s to v Amazonii strkal o)))

          NKřemen - Profil | So 13.2.2010 1:53:20

          Azbest >> Já ne, to si musíš vyřídit s tou paní, co mi běží pro pivko. A le pokud by jsi měl zájem, tak.........................:-)))))))))

            NAzbest - Profil | So 13.2.2010 1:48:54

            Křemen >> ty normálně ignoruješ mou lukrativní nabídku:-)))

              NKřemen - Profil | So 13.2.2010 1:44:18

              pavel68 >> Ty spíš???????????????

                NKřemen - Profil | So 13.2.2010 1:34:12

                Ale asi bys to měl drobet z ruky:-§)

                  NKřemen - Profil | So 13.2.2010 1:24:19

                  pavel68 >>
                  říká, že bere všechno.
                  A prý je veselá a hravá:-)))

                    NAzbest - Profil | So 13.2.2010 1:21:09

                    pavel68 >> no dobře...já jen chtěl,abyste tu holčičku měli hezkou:-)

                      Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 1:16:22

                      Křemen >> jo - jdu do toho...

                      Jméno?

                      Ale řekni jí že jsem postarší vypelichanej rocker hele,se mnou by to asi nevyhrála o)))

                        Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 1:15:15

                        Azbest >> kšáááááááááá....já jsem si o ní řekl první o)))

                          Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 1:14:10

                          Bandog >> Pusu Terezce na čelo,pohlaď Matyho za strejdu Pauluse a nechrápej !!!

                          o))))

                            NKřemen - Profil | So 13.2.2010 1:12:49

                            Azbest >> JoJo souhlas:-)))))))))

                              NAzbest - Profil | So 13.2.2010 1:10:28

                              Křemen >> holčičky umim taky:-)

                                NKřemen - Profil | So 13.2.2010 1:07:41

                                Ty vole až tak detajlní fotečky to nejsou:-))))
                                Mám od ní svolení, že je můžu zveřejnit, ale mám dát všdšt, že má čtyřletou holčinu a ráda by další:-)))

                                  NBandog - Profil | So 13.2.2010 1:06:20

                                  pavel68 >> neboj nebudu,nic jdu chrnět bo musim rano jit pro Terezinu family na nadraži,přijede kontrola čobolo terazky som majorom o))) a konečně zitra na dury se pudu podivat,zatim hoj vágus o)))))

                                    Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 1:01:42

                                    Křemen >> ty vole ty než jí vyfotíš tak zteplám o)))))))))))))

                                    a do SZ nebo mejla přirozeně...........

                                    spíš do toho mejla,čert ví kterej zvědavej admin má dneska službu o)))

                                      Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 1:00:02

                                      Bandog >> tak je mi to jasný......... o)))

                                      ne že se ke mně budeš hlásit - poslední dobou to dělá kdejakej vágus o((((

                                      o))))))))

                                        NBandog - Profil | So 13.2.2010 0:56:44

                                        pavel68 >> kdo chce byti Lordem,musi jezdit Fordem o)))

                                        jj neznam tě!!!! o((((