Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:55:23

Křemen >> tak pohni sakra o))))))))))))))))))))))

    NKřemen - Profil | So 13.2.2010 0:52:13

    OK akorát hledá chlapa....

      Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:52:05

      Bandog >> si piš hele - jinam než do VIPky mne nedostanou....

      a buď v klidu,budu dělat že se neznáme o))))

      Vzal jsi toho Forda?

        NBandog - Profil | So 13.2.2010 0:48:42

        pavel68 >> hoj bando :)))

        tě prdelačka ty jdeš zitra do VIP-ky???tak ja pudu radši o stůl dal o))))

          Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:44:03

          Křemen >> Tak jí nenápadně blejskni a ukaž o)))

            Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:43:36

            Bláža >> Alpa je pro amatéry o)))

              NKřemen - Profil | So 13.2.2010 0:42:15

              Neboj sa, já tě tu nenechám:-)) A teď jsem dostal dárek od kamarádky, která u nás dneska spí v podobé sklínky moldavského Chardonnay a píše dobře:-))

                NBláža - Profil | So 13.2.2010 0:41:43

                pavel68 >> Kdyby jsi radši chlastal Alpu ;o))))

                  Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:35:51

                  Křemen >> nech si natočit - dej jedno od cesty a mazej zpátky ať tu nesmrdím sám o)))

                    NKřemen - Profil | So 13.2.2010 0:34:55

                    pavel68 >> čaj nebude Jdu kwongovi pro točený, jen doufám, že se tam neseknu:-)

                      Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:32:43

                      Bláža >> náhodou lemtám Pitralon filtrovanej přes chleba tak nepruď o))))

                        NBláža - Profil | So 13.2.2010 0:30:53

                        pavel68 >> Nechlastej ten iron zase. ;o))))))))))

                          Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:29:12

                          Křemen >> jsem zásoben ale jenom to šolíchám kvůli zítřejší trachtaci o)))

                            NKřemen - Profil | So 13.2.2010 0:26:05

                            pavel68 >> Asi také vydržím, jen se bobávám, že nevydrží pití:"-)))
                            Jdu si uvařit čaj:-)))))))))

                              Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:22:32

                              Káceč >> brou - já si počkám na zahájení o))

                                NKáceč - Profil | So 13.2.2010 0:17:13

                                pavel68 >> ZOH bude časově náročná.Jdu si hodit postel na záda.Brou.

                                  Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:12:53

                                  Káceč >> tam už léta nečumím - nerad se lekám o)))

                                    NKáceč - Profil | So 13.2.2010 0:11:49

                                    pavel68 >> Nějakým nedopatřením jsem se vzhlédl v zrcadle.A musím konstatovat,že jsem sexuálně přitažlivej.Vypadám jak kokot :-))))))))))))))))

                                      Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 0:06:39

                                      Káceč >> v civilizaci ty selskej hřbete o)))

                                        NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 23:47:08

                                        pavel68 >> Plzeň a civilizace.Kde to žiješ?Asi ve snách :-)))