Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:45:01

Káceč >> tak holt až pojedeš do civilizace /Plzeň/,budeš muset hodit někde v hypáči v trafice nenápadnej filcung o)))

    NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 23:43:22

    pavel68 >> Ty prachy za časáky mi za to fakt nestojej :-)))

      Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:40:36

      Káceč >> Je to mrcha o)))

      Zítra jedu s Jaroušem a Bandogem na kaprařskou veselici - já co o bobkách neví vůbec nic.
      Příští měsíc kup všecky kaprařský časopisy bo budu sedět ve VIP zóně,a tvářit se důležitě,jako že o tom něco vím...
      to bude teprva perdel o))))

        NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 23:35:26

        pavel68 >> Jako vždycky.Potvora jedna :-)))

          Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:34:15

          Káceč >> a vyhrála ta potvora???

          o)))

            NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 23:33:38

            pavel68 >> Byl jsem se poprat s hyenou.To snad nevadí :-)))

              Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:31:55

              Tady už se chrápe holoto,nebo co?

              Na zahájení budu koukat sám?

              To jsou mi způsoby...

              lemt

                Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:16:53

                Káceč >> no a ne snad?

                o)))

                  NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 23:15:45

                  pavel68 >> To bys byl jak ventilátor :-)))

                    Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:14:55

                    Káceč >> Ti dám chlív vole - tady je čisto jako nikde...

                    S každým šmejdem zatočím na dvě doby o)))

                      NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 23:11:31

                      pavel68 >> Tady je taky pořádnej chlív,vole :-)))

                        NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 23:10:55

                        pavel68 >> Karta tě nemine :-)))

                          Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:10:52

                          Káceč >> tady kydáš ímr i vére o)))))))))))))))))

                            NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 23:10:17

                            pavel68 >> Já už fakt nekydal ani nepamatuju.Možná to bude tím,že zvířata jsou celej rok venku :-)))

                              Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:10:10

                              Káceč >> Hezkej balón - viď?

                              A kartu bys pro mne chtěl........

                              o)))

                                NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 23:06:48

                                Azbest >> Neee to je fprdeli, ale co se nechá hrát je ten od pěti ráno, což by pro tebe neměl být problé poku jsi se ještě neaklimatizoval:-)))

                                  NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 23:04:49

                                  Azbest >> Ale jak jsem psal je třeba býát zaregistrovanej méně než 14 dní a je to celkem nářez když ti nejde karta, tak se dostaneš tak na 150. místo:-(

                                    NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 23:03:51

                                    Křemen >> nojo...na to asi nejsem dost new player po měsíci...

                                      NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 23:03:03

                                      Azbest >> 1000 new player fr

                                        NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 23:01:26

                                        Křemen >> co je to zač ten sobotní turnaj zadara v pokeru?