Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 23:01:23

Křemen >> tak je to správne bo kázeň musi byť i v pitném režimu o)))

    NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 22:59:56

    pavel68 >> Tak jsem to ráno z dobré vůle vzal k wongovi ať mi natočí do petky, aby Bake měl něco na spravení a on ten posera utek už v půl devátý ráno:-))
    Nedalo se dělat nic, než zalehnout a vstával jsem ve tři. Polknul tu petku, vypil lachouta a otevřel dvoulitr bílého a až teď se cítím, tak jak mám:-)))))))))))))

      Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 22:56:56

      Káceč >> prdlačky naší babičky - tvoje nejmilejší činnost o)))

        NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 22:55:30

        Káceč >> Tak to jsem rád....:-))) I když sem tam bych si tu kritiku mé maličkosti zasloužil:-))) A hlavně po včerejším skoro rozčílení, zaviněné tou novou hovadinou.

          NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 22:55:17

          pavel68 >> Pán hnůj nekydá.To je práce pacholků :-)))

            Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 22:53:19

            Křemen >> Hoj ožralo s poblitejma zádama.

            Ještě jsem to nenastartoval a dnes to ani nebude - čekám na zahájení ZOH o)))

            lemt

              NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 22:52:13

              Křemen >> O tobě jen v dobrém.Takové hovado je zbytečný pomlouvat :-)))

                NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 22:48:48

                pavel68 >> Hoj, už jsem zase funkční:-)) Koukám, že tady byla zmínka o mé maličkosti:-))) Doufám, že v dobrém.:-)))

                Jinak lemt:-)

                P.S.: jak to vidíš s tou privátní diskuzí???

                  Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 22:47:30

                  Káceč >> už vím o čem sníš když kydáš hnůj ve stáji o)))))))))))))))))))))))))

                    NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 22:44:19

                    pavel68 >> Moc neser,bo jsem rychlejší jak vlastní stín :-)))http://www.youtube.com/watch?v=F10JepJWfSM

                      Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 22:34:30

                      Azbest >> jo - učit starýho vlka vejt je vo rypák................ o)))

                        Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 22:33:22

                        Jarda Kučera >> Platí o)))

                        Tak to mu to musím zkouknout a hned pomluvit,vzal nakonec tu Galaxy?

                          NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 22:32:22

                          sadraj >> myslím,že mně věci kolem servisu kytar vysvětlovat fakt nemusíš:-)))

                            NJarda Kučera - Profil | Pá 12.2.2010 22:24:45

                            pavel68 >> :-))Ok platí Paulus,Luboš má už novou káru:-))

                              Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 22:18:49

                              Jarda Kučera >> Ale prdlajs - říkal že jsi jel k očnímu kvůli brejlím o)))

                              tu Pamelu jsem tam vsunul anýbržto ses minule propálil,že Ti doma ta Tvoje občas kouká na MRK přes rameno,tak abys měl doma taky trochu radosti ze života.........
                              Co jsem to za svini........ o))))))))

                              Houkni tak hoďku před,ju?

                                NJarda Kučera - Profil | Pá 12.2.2010 22:13:42

                                pavel68 >> Ten kaňour,takhle mne pomlouvat,já a do Pamely,i když proč ne??.-))Zavolám Ti a upřesníme si čas,ok:-))

                                  Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 22:10:14

                                  Jarda Kučera >> Jarouši byl jsem tam před pátou,ale prej jsi odjel někam do Pamely,nebo co to Martin říkal...

                                  Jedu - nabereš mne z krámu,nebo kde mám bejt a v kolik?

                                  o))))

                                    Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 22:08:45

                                    Káceč >> hele línej možná,ale tlustej.................to odvoláš ty kulaku o)))

                                      NJarda Kučera - Profil | Pá 12.2.2010 22:04:27

                                      pavel68 >> Jak je možné že jsi nedostal chuť za celí den na moji kávu????:-))Zítra jedeš???:-)

                                        NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 22:02:59

                                        Bláža >> Zkoušet můžeš :-)))