Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 22:02:22

pavel68 >> Kdybys nebyl tak líný a tlustý prase,tak si sem pro něco přijedeš.Azbest tu byl :-)))

    pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:56:53

    Bláža >> vidíš to - a to si říká bráška............lakomec je to o)))))))))))))

      Bláža - Profil | Pá 12.2.2010 21:54:25

      Káceč >> ;o)))))))))))))))))))))

      Škoda, aspoň jsem to zkusil.......

        Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:50:55

        pavel68 >> Tak to se nestane.To ho dám radši slepicím .-)))

          Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:49:54

          Bláža >> Žádného slibu si nejsem vědom.Ale i tak, slibem nezarmoutíš :-)))

            pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:48:41

            Bláža >> nakálet na hrob a žádný kytky o))))))

              Bláža - Profil | Pá 12.2.2010 21:43:12

              pavel68 >> Nenadávej , uložím ho já u sebe , už to slíbil. ;o)))))

                pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:39:48

                Káceč >> Aby ti shnilo lakomče o))))))))))))

                  Bláža - Profil | Pá 12.2.2010 21:39:29

                  Káceč >> Tak já pro něj dojedu a uložím u sebe. ;o))))))))))))))))

                    Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:38:11

                    pavel68 >> Asi mi paměť už toliko neslouží.Raději :-)))

                      Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:37:26

                      Bláža >> Právě že né.Potřebuju picnout prase a není kam dát.Jó a z Plzně se sem nedá dojet :-)))

                        pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:34:19

                        Káceč >> jsem ti včera něco nabízel - tvůj problém že na nabídku nereflektuješ o))))

                          Bláža - Profil | Pá 12.2.2010 21:34:01

                          Káceč >> To už jsi sežral všechen dobytek? ;o)))))

                            Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:32:58

                            pavel68 >> Ty si z toho děláš prdel,ale mě už telecí leze krkem.Chce to změnu :-)))

                              pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:28:21

                              Káceč >> mno právě Yeňýčku o)))))))))

                                Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:27:11

                                pavel68 >> Jsem normální kulak co páchá obžerství a má věčně 15 lachoutů pod kůží :-)))

                                  kubah - Profil | Pá 12.2.2010 21:25:59

                                  pavel68 >> jaký člověk takoví kamarádi :-))))

                                    pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:24:00

                                    Káceč >> Psal jsem normálního - ne kulaka co páchá obžerství a má věčně 15 lachoutů pod kůží o))))