Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:03:37

Bandog >> počítám že tou dobou jsi neměl za sebou ani první masturbaci o)))

    Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 20:02:10

    pavel68 >> kua maš štěsti,že si nebil můj mladej bych tě dal do latě :)))

    bud nad věci a takovy lejna tě nemůžou rozhoditi :))

      Jarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 20:01:52

      pavel68 >> ok

        pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:59:50

        Jarda Kučera >> Rád přijdu - postav prosím k těm Chubům tu sumcobijku,ať se pomazlím o)))

          pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:58:42

          Bandog >> jsem pěkně nastartovanej.Kdysi mne chtěli ohnout na vojně /byl jsem poslední kdo to vyžral v plný palbě dvou let/.

          Kdyby nebyla 28.8.1988 amnestie,vrátil jsem se ze Sabinova čert ví kdy.
          Jsou věci na který jsem háklivej a tohle je jedna z nich.

            Jarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 19:57:18

            pavel68 >> Upřesníme si čas po tel.,přijď zítra na kávu:-))

              pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:55:49

              Jarda Kučera >> jak chceš Jarouši - přizpůsobím se,jenom dej včas vědět abych si oklepal ráfek o)))

              ad. hostesky o)))))))))))))

                pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:54:25

                kubah >> jestli ne balím to tu.

                  Jarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 19:53:34

                  pavel68 >> Také si myslím že dostaneš vyjímku:-)))))

                    Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 19:52:55

                    pavel68 >> tak se nečerti,povznes se nad tou pikačinou a fungujem dal :-)))

                    jj neni nad kokosy,když vyzrajou :))))

                      Jarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 19:51:43

                      pavel68 >> Pauus nestraš,jsi osobnost této otázky.
                      V kolik hodin Tě mám v sobotu vyzvednout:-))

                        kubah - Profil | Čt 11.2.2010 19:51:37

                        pavel68 >> aha - třeba dostaneš vyjímku :-))))

                          pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:51:05

                          kubah >> před chvílí jsem se ptal MM a ještě neodepsal,ale Mára hlásil že taky.

                            pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:50:11

                            Bláža >> jde o princip a přes to vlak nejede...

                              kubah - Profil | Čt 11.2.2010 19:49:49

                              pavel68 >> a ty privátní otázky - tam je to taky?

                                pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:49:35

                                Bandog >> ne - jsem naprosto střízlivej Luboši....

                                  xmac - Profil | Čt 11.2.2010 19:49:24

                                  pavel68 >> Zase na druhou stranu pokud to tu opustíš zavládne anarchie a nebudou pochvaly ani karty :))))))

                                    pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:48:55

                                    Jarda Kučera >> zavedli automat na expresiva,která místní šlechta považuje za sprostotu.

                                    Už nemůžeš svobodně napsat "děláš si p*del ?",protože se hned adminovi rozsvítí červený tlačítko a jde po tobě.Pakliže tady z toho chtějí mateřskou školku budiž.

                                    Ale mně je stokrát milejší rovná mluva,než spousta šmejdů co ti distingovaně mažou med kolem huby.Tohle nejni pro mě.Jestli to myslí vážně,zabalím to tu.

                                      xmac - Profil | Čt 11.2.2010 19:48:38

                                      Jo brý večer všem :))

                                        Bláža - Profil | Čt 11.2.2010 19:45:04

                                        pavel68 >> To tě docela chválí , ale mě to moc nevadí, občas mi nějaké to slůvko ujede, ale klidně se bez nich obejdu.