Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 19:43:17

pavel68 >> jsi požil??? tvrda makovičko??a mluv slušně!!!

jj v sob.dame pivo,ja nepivo :o))))

    Jarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 19:42:54

    pavel68 >> :-)))Kdo tě Paulus nazlobil:-))

      kubah - Profil | Čt 11.2.2010 19:42:19

      sakra

        pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:40:19

        Bláža >> já jsem palice tvrdá a hřbet mám tuhej - nikdo mi nebude říkat jak mám mluvit.

        Nikdo...

          Jarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 19:39:20

          pavel68 >> Luboš jde také a Ty jedeš se mnou :-))

            pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:39:03

            Bandog >> tak se tam uvidíme o))

              Bláža - Profil | Čt 11.2.2010 19:38:43

              pavel68 >> Neprožívej to tolik, tak si pořiď Skype, nebo ICQ či Quip a můžeš komunikovat s mnoha lidmi a nemusíš být na žádném dalším webu.....

                pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:38:31

                  Bláža - Profil | Čt 11.2.2010 19:36:16

                  Zdarec lemtáci.....

                    pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:34:51

                    Takže přátelé hledejme jinej web - v tomhle já nebudu.......

                    Myšleno smrtelně vážně.

                    Tečka jaxsviňa.

                      xmac - Profil | Čt 11.2.2010 19:32:53

                      pavel68 >> zkoušel jsem to v soukromce a funguje to tam též

                        Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 19:32:44

                        pavel68 >o)))) jasny že jedu i když přidou Terezi segry,to budu mit plny kvartyr ženskych :-))

                        sadraj>>byl jsem vratit Jardovi pašika a něco malo koupit na novou sezonu,tve starosti bych chtěl miti :-((

                          Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 19:32:36

                          pavel68 >> Já osobně nepovažuji slova "sedinka","finální produkt trávícího traku" a že mě něco "vytlačuje svěračem" za vulgarismus.Jsme přece dospělí.A mlaďoši jsou asi daleko horší,co se projevu týče.

                            pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:29:03

                            Káceč >> Zeptal jsem se nahoře jestli ten automat funguje taky v soukromnu.Pakliže ne přesunu svoje vlákno tam.Pakliže ano opustím MRK a najdu jinej web.
                            Těžko se s lidma který mám rád budu bavit někdy jinak,než kdybych s nima seděl u stolu,nejsem pokrytec.Ale Mršťa coby admin ví prd a samotného MM se mi otravovat nechce - co se expresiv týče jsem jeho oblíbenec.....

                              Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 19:27:56

                              pavel68 >> Ten automat má jednu chybu.Neumí vyhudrovat pelikána :-)))

                                pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:15:07

                                Bandog >> zdary plnochrupý o)))

                                Jedeš v sobotu na tu besídku?

                                  pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:14:47

                                  Káceč >> mno tam jsem poměrně lechtivej a směla to jenom jedna,ale to už je dávno o)))

                                    Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 19:11:29

                                    pavel68 >> hoj 8 zubec :-))))

                                      sadraj - Profil | Čt 11.2.2010 19:05:52

                                      pavel68 >> toho ve vodě plave dost a dost dneska nehraješ , ja si to jen nainstalil a nemůžu najit kdy sou ty zadarmo turnaje a a navic jsem uplná lama na karty

                                        Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 19:05:46

                                        pavel68 >> Teď jsem mimo...