Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:01:12

Káceč >> biskupa bych si líbit nenechal o)))

    Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 19:00:46

    sadraj >> nech to plavat.........

      NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 19:00:12

      pavel68 >> Celej den házím sníh jak oháňka.Automat mi může políbit biskupa :-)))

        Nsadraj - Profil | Čt 11.2.2010 18:59:55

        pavel68 >> takl to sme na tom stejně jen se mnou naštestí nebydlí ta moje co se o ni nesmí mluvit ,nebo už se něco změnilo?

          Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 18:57:29

          sadraj >> ten už má milost o)))

            Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 18:57:11

            Káceč >> ignoruj ho šmejda jednoho o)))

              Nsadraj - Profil | Čt 11.2.2010 18:54:59

              pavel68 >> už mastíš?
              nebo si ho mastíš pájo?

                NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 18:53:41

                pavel68 >> Nemůžu psát,bo automat mi nepustí každé třetí slovo :-)))

                  Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 18:44:17

                  Sakra kde jste kdo - že přestanu čekat a půjdu mastit poker ???

                    Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 18:01:15

                    Jarda Kučera >> musím akorát umřít o)))

                    Luboš jede taky?

                      NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 18:00:04

                      pavel68 >> Musíš přijet v sobotu do Vejprnic na pivo a Vaškův guláš:-)

                        Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 17:54:08

                        Jarda Kučera >> a z DVD už mi jde hlava kolem o)))))))))))))))

                          NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 17:54:03

                          pavel68 >> Aby jsi se nemýlil:-)))Byl by to Tvůj velmi bolestivý omyl:-))))

                            Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 17:51:19

                            Jarda Kučera >> jasně - ten než napřáhne tak já ho třikrát oběhnu - dobrá střední sundá každou těžkou....

                            Copyright Ota Pavel o))))

                              NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 17:49:00

                              pavel68 >> Se zavřenýma očima,prý???:-)))

                                Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 17:47:29

                                Jarda Kučera >> jestli se do těch osmi co mi zbyly trefí............... o))))

                                  Nkubah - Profil | Čt 11.2.2010 17:46:11

                                  Nazdar nazdar :-))

                                    NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 17:45:45

                                    pavel68 >> Prý dostaneš do zubů:-)))

                                      Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 17:44:17

                                      Jarda Kučera >> A to nemůže písknout mizera jeden???

                                      Řekni mu,že ta knížka je vážně krásná - cestou od tebe jsem se stavil u řezníka a koupil 25dkg sekačky,doma jsem měl ještě jednu plonkovou jitrnici,tak jsem to hodil na pánev.
                                      Při večeři jsem si v ní listoval.Jsou v ní krásný fotky,doufám že ta troška mastnoty mu nebude vadit.

                                      o)))

                                        NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 17:43:35

                                        sadraj >> :-))