Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Nsadraj - Profil | Čt 11.2.2010 17:41:44

Jarda Kučera >> naudar on u tebe už bydlí ? sme si myslel že mu jen vyhořelo auto a ne i byt?
Jina se domlouvám s hardym že ž tam nekdy pojedu se spolu zasravíme na Jiráskovým náměsti u něj pokoukat a pojíst a pokonzumovat nevco jsi pro?

    NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 17:38:48

    pavel68 >> Je tu u mne Luboš a Ty se flákáš doma chlape:-)))

      Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 17:36:39

      sadraj >> už jsem tu o)))

        Nsadraj - Profil | Čt 11.2.2010 16:59:04

        kde sté fšicí že je tu tak mrtvolno?

          Nxmac - Profil | Čt 11.2.2010 13:38:37

          Azbest >> Ahoj, co že jsi to chtěl předevčírem ? :))

            Nxmac - Profil | Čt 11.2.2010 9:37:35

            kubah >> jsi na to zbytečně upozornil :))

              NKřemen - Profil | Čt 11.2.2010 1:39:12

              Azbest >> Tak to zrovna v té mrazící krabičce nemám:-( Ale asi něco vymyslím a pojmenuji to po tapírovi:-))
              Brou....

                NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 1:36:52

                brou

                  NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 1:36:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  To se dá žrát velice hodně.....:-)

                    Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 1:33:51

                    brou holoto ..

                      NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 1:33:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Křemen >> takovej čerstvě střelenej tapír......:-))

                        NKřemen - Profil | Čt 11.2.2010 1:31:49

                        Azbest >> Hmmm, neblázni s takovýma fotkama, já pak začnu bláznit a celou noc vařím:-))

                          NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 1:31:49

                          Jdu já sebou uhodit o pelest a pokud to přežiju, budu si čtoucí:-)
                          Bouna nojc:-))

                            NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 1:29:56

                            Křemen >> mytá by byla asi lepší,ale stejně...
                            Jako všude na světě jsou i tam squostný kousky,to zas jo,ale já fotil jiný veci...

                              Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 1:28:11

                              Azbest >> Dej lepší nebo máš po píči.............

                                NKřemen - Profil | Čt 11.2.2010 1:27:52

                                pavel68 >> Kolikrát by i ta cigna nemytá stála za to:-))))

                                  Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 1:27:27

                                  Azbest >> Du blejt.......................

                                    NKřemen - Profil | Čt 11.2.2010 1:26:45

                                    Azbest >> Na tom paradise.

                                      NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 1:24:19

                                      pavel68 >> jedna vnadná fousatá pro tebe:-))

                                        Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 1:22:53

                                        Azbest >> ?????????????,