Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Azbest - Profil | Čt 11.2.2010 1:21:13

Azbest >> kecám-ne za 1,10 eur.ale za 0,10eur.

    Azbest - Profil | Čt 11.2.2010 1:20:38

    Křemen >> kde?

      pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 1:05:37

      Azbest >> jsem starej praktik - zlatej kulábr,kam a jak to pošlu to jde...

        pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 1:04:09

        Křemen >> stejně jsou to cigny nemytý.................. o)))

          Křemen - Profil | Čt 11.2.2010 1:03:00

          Azbest >> Těch turnajů je tam víc i za nic a jako nové registrovanej můžeš každou dvě soboty zahrát turnaj o 1000 eček bez vstupního poplatku.

            Azbest - Profil | Čt 11.2.2010 0:56:55

            pavel68 >> ale nechtěj.
            Dá se tam hrát i zadarmo v tréningu a nebo za 1,10eur turnaj...:-)

              Křemen - Profil | Čt 11.2.2010 0:55:52

              pavel68 >> To víš.. jsou to kurvy neprodejný:-)

                pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 0:52:57

                Křemen >> ani ty štětky co stojí po vsi nedaj.......... o)))

                zkoušel jsem to o)))

                  Křemen - Profil | Čt 11.2.2010 0:48:38

                  pavel68 >> Taky jsem si ho sosnul ve full verzi a nafučel do PC, ale tam nejni co vyhrát, krom virtuálních baráčků:-)

                    pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 0:45:22

                    Křemen >> Yes..........

                      Křemen - Profil | Čt 11.2.2010 0:43:18

                      pavel68 >> Tak to celkem chápu....
                      Ty paříš ten grovenor poker?

                        Křemen - Profil | Čt 11.2.2010 0:41:55

                        do prdele, co to tady je za čistič slovíček??

                          pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 0:41:53

                          Křemen >> Vysvětluj to pc lamě co se lekne každýho novýho okýnka - už jinej nebudu ....

                            Křemen - Profil | Čt 11.2.2010 0:34:24

                            pavel68 >> čus, nechtějí, jsou tam tři turnaje denně, kde hraješ za darmo a je placených 200 míst. Já jsem si na tom teď docela ulít, ale nejlepší umístění bylo 10. místo a to bylo asi 1 ečko :-( a to to paříš třeba 4 hodiny. Zrovna teď jeden turnájek hraju.

                              pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 0:30:24

                              Azbest >> Tam po mě chtějí lováky za regnutí a jelikož mrzne jsem poslední socka....kapišto???


                              o)))

                                Azbest - Profil | Čt 11.2.2010 0:19:35

                                pavel68 >> tak tol zkus online na ParadisePoker...ono je to trochu jiný kafčo,než s mašnkou:-))

                                  kubah - Profil | St 10.2.2010 22:56:50

                                  xmac >> já nevim, nic mi to nehlásilo?
                                  Tak už to řve taky..

                                    xmac - Profil | St 10.2.2010 22:52:20

                                    kubah >> že jsi se ale nadřel ..

                                      kubah - Profil | St 10.2.2010 22:46:21

                                      Prd cenzura, to se musí umět :-))

                                        kubah - Profil | St 10.2.2010 22:45:42

                                        Kurva