Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

pavel68 - Profil | St 10.2.2010 22:41:55

xmac >> pokud se nepletu cenzura už tu jednou byla - jak signifikantní...........

http://www.youtube.com/watch?v=kGSOvymMbSw

    xmac - Profil | St 10.2.2010 22:41:19

    Denny >> :)) ok no, bohužel budu muet vydržet.. A nechcete už přijet :))

      Denny - Profil | St 10.2.2010 22:37:48

      xmac >> ja bych tam i Jirku poslal,ale nez by prostrachal vsechny baliky,to aby si vzal dovolenou :-)

        Denny - Profil | St 10.2.2010 22:34:39

        kajda >> nikam neprchej,ja ted neztiham ,pisu na nekolik stranek najednou :-)

          Denny - Profil | St 10.2.2010 22:33:49

          xmac >> od vcerejska nas vozi do prace znamy,je to na houby,byt odkazany na nekoho jineho :-(

            xmac - Profil | St 10.2.2010 22:30:29

            kajda >> Aha, jestli ty nemáš sprostej nick a my se s Tebou bojíme bavit :))

              xmac - Profil | St 10.2.2010 22:29:50

              pavel68 >> Počkej zas tak zakakaný ještě nejsme :)

              Ale soukromák je prý sprostý slovo psal sven :))

                kajda - Profil | St 10.2.2010 22:28:15

                No tak koukam ze dobry vecer se neujal........

                ...snad dobra noc pro vsechny bude lepsi.....mejte se lidi

                  pavel68 - Profil | St 10.2.2010 22:23:29

                  xmac >> zlatý doby kdy to stálo za výměšek................

                    xmac - Profil | St 10.2.2010 22:14:15

                    Denny >> Všude stejnej bordel .. To u nás aspoň mechanici makaj :)) Jak to řešíš? Jezdíš busem nebo jak ?

                      xmac - Profil | St 10.2.2010 22:12:57

                      Denny >> Tý brďo - pošli Jiřího :)) Nebo ti ten domek navštívím s páčidlem sám :))))))))))

                        Denny - Profil | St 10.2.2010 22:10:30

                        xmac >> no ani me auto nepripominej,volal jsem tomu servismenovi a on me rekl,ze na tom nemuze delat,ze to zapadalo snehem,bych se picnul :-(

                          Denny - Profil | St 10.2.2010 22:09:01

                          xmac >> ja jich mam i relativne dost uz v Cechach,jenze tam nevim,kdo by je nasel :-)

                            xmac - Profil | St 10.2.2010 22:05:03

                            Denny >> četl jsem s tím kanadským autem :)) Já to jen připomínám, že jsem byl dneska na mnících a zase se světýlkem :)))

                              Denny - Profil | St 10.2.2010 22:04:18

                              pavel68 >> ocekaval jsem vyraz na ktery by jsi byl opet upozornen :-)

                                xmac - Profil | St 10.2.2010 22:03:36

                                pavel68 >> fakt tu je automat na sprostý slova kur_va do pr_dele :))) ??? Fakt že jo !!!!!!

                                  Denny - Profil | St 10.2.2010 22:02:03

                                  xmac >> no mam jich koupit asi 30 nebo 40 a nejsem schopnej se k tomu dokopat :-(
                                  Porad mame nejake priblble problemy :-(

                                    xmac - Profil | St 10.2.2010 22:00:17

                                    Brej večír ---

                                    Ahoj Denny, co světýlka na feeder, nebyly by ? :)))))))))

                                      kajda - Profil | St 10.2.2010 22:00:00

                                      Dobry vecer preji:o)))))))))

                                        pavel68 - Profil | St 10.2.2010 21:58:59

                                        Denny >> NE...

                                        Moudřejší dotaz bys neměl ???

                                        o)))