Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Bandog - Profil | St 3.2.2010 18:41:03

Káceč >> pro mne je ta kara nizka a mne nikdo nemlati,nejak jse ještě nenašel odvažlivec a v posteli se od moji necham mile rad zbit o)))))

    Káceč - Profil | St 3.2.2010 18:40:59

    Knapík >> Máš čerstvě natočíno :-)))

      Knapík - Profil | St 3.2.2010 18:39:43

      ahoj všeci ..

        Káceč - Profil | St 3.2.2010 18:38:31

        pavel68 >> To jsem ukradl v jedné otázce.Mám tak červenou,tak tam alespoň kradu :-)))

          pavel68 - Profil | St 3.2.2010 18:37:33

          Bandog >> já už jsem na vyšším levelu - mám na špinavou práci lidi o))))))))

            Káceč - Profil | St 3.2.2010 18:37:11

            Bandog >> Tvoje paní má hrdej postoj,ale ty jseš u toho moc hrbatej.Měla by tě přestat mlátit :-)))

              Bandog - Profil | St 3.2.2010 18:36:19

              pavel68 >> se ji ani nečuduji,když jenom sediš u toho pc a holka se mmusi zahřivat chozenim pro lachouty nebo nejakou dekou,ach jo :-(((

                pavel68 - Profil | St 3.2.2010 18:35:36

                Káceč >> Ten má jenom dvojky,ale tohle je hnus.............. o)))))))))

                  Káceč - Profil | St 3.2.2010 18:34:38

                  pavel68 >> Nebo ho převažujou kozy :-)))

                    Bandog - Profil | St 3.2.2010 18:34:08

                    Káceč >> zdarec konaků :)))) jj mam už,sice mi hoři ještě vajgl na nadraži,ale jest!!

                      pavel68 - Profil | St 3.2.2010 18:30:06

                      Káceč >> zapoměl odbrzdit o))))))))

                        Káceč - Profil | St 3.2.2010 18:28:18

                        Bandog >> Máš na to vůbec řidičák?Stojíš u toho jak u cirkulárky :-)))))))))))))))

                          pavel68 - Profil | St 3.2.2010 18:26:59

                          Bandog >> Nemluvím s ní - už má zase to svý období kdy je třeba ji ignorovat o)))

                            Bandog - Profil | St 3.2.2010 18:24:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            pavel68 >> tohle je jenom dočasny na chvili,pak nejaky sportak budem schanět a ten bych chtěl nejaky vytuněny :-)))

                            už si pustil mamině pod kužičku,byčiky?? o))))))

                              pavel68 - Profil | St 3.2.2010 18:15:05

                              Bandog >> Ty vole i fáro má stylově zelený - se divím žes mu ho nesehnal v Camu o)))))))))

                                Bandog - Profil | St 3.2.2010 18:12:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                pavel68 >> tak jsem se dobře nadlabl a je mi fajn/siluro v trojobalu ala Tereza/ to nemnělo chybu s brambůrkama o))))

                                dnes mněl Matyas premieru ve svem faru,vlastne cela family :))))

                                  pavel68 - Profil | St 3.2.2010 18:05:57

                                  Bandog >> Takovýhle chrastítka hned tak nějakej klučina v postýlce nemá - to dá rozum o)))))))))

                                    Bandog - Profil | St 3.2.2010 18:04:30

                                    pavel68 >> jj zaujala ho hned chrastici,šikula o)))))

                                      pavel68 - Profil | St 3.2.2010 18:02:26

                                      Bandog >> Všechny úřady jsou debil..........

                                      Hezká fotka - Maty už si hraje s kačenama o)))))))))))))))

                                        Bandog - Profil | St 3.2.2010 17:54:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        pavel68 >> dnes sem jenom lital po uřadech a hajzli mi opět hli žluči :-((

                                        to viš když jsi jenom na tom pc dlaždičko :-)))))