Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 17:42:00

Bandog >> Hezkej kolotoč o))))))))))))))))

Večer volal Jarda a chtěl abych se u něj dopoledne stavil na kafe,jenomže já blbec jsem na kompu strašil do půl sedmý do rána a sosal muziku,takže jsem vstával ve dvě odpoledne o)))))))

    NBandog - Profil | St 3.2.2010 17:39:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pavel68 >> dnes nasazeno na Lhotě 150kg sivenu+duhonu a několik ks generaček,siveni jak posledně macani :-))

    jsem koupil malymu pejsky,nejak jsem nemohl odolat :))))

      Nsadraj - Profil | St 3.2.2010 17:34:31

      Denny >> no a me to zase kazuje vvšechny jako přečtený to se mu zaseneco nepovidlo to trochu neukočíroval . hlavne když máj otevřenej mrk celej den a cca 10-12 záložek a na každý jinou otázku a tedka když skočím z jedný do druhý tka se mi to jakoby odhlásí ale nahoře na liště vypadám jako bych přihlášenej už byl , to tochu neukočírovla po přihlášení už nevidím kolik je novejch odpovedí a musím to hledat protože ty mopdrý zčernaj a hotovo . pokud jich bylo víc stranek tka je ani občas nenajdu


      Kdyby to tak mohl udělat jako volbu kd chce si to povodlí a kdo nechce tka zustane furt lognutej to by byly věc. nevim proč by se zrovna nekdo mel přihlašovat na moje lognutí to už je diskuzní server horší jako banka. Sere me to a dost . kdejakou ptákovinu pošle jako zz a nebo meilem a takovouhle zásadní věc ani nehlesne že by něco poslal.

        Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 17:18:39

        Bandog >> Hoj hoj - viděl jsem už včera,krásnej viď??? o))))

          NBandog - Profil | St 3.2.2010 17:13:46

            Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 16:13:54

            Denny >> Mno pane jo - držte se....

              NKáceč - Profil | St 3.2.2010 15:15:45

              Denny >> Tak ať se daří.Starosti nechte Amíkům :-)))

                NDenny - Profil | St 3.2.2010 15:11:28

                Pratele,kdyby jste me nekdo hledal,tak budu v posteli :-)) Vcera to byl opravdu den,no primo na palici.Soucasnemu sefovi sebrali jeho kseft a vzala to jina spolecnost,takze uz zase delam pod nekym jinym a par lidi asi dostane padaka.ted jeste ceka opet na praci Jitka,snad se to dnes nejak vyresi a bude to lepsi.Proste jsme v zemi neomezenych prilezitosti a nekdo toho nalezite umi vyuzit :-)))))

                  NDenny - Profil | St 3.2.2010 15:02:03

                  Káceč >> nam vcera vypadnul proud asi na 6 hodin a to hned,jak jsme prijeli z prace.Behem chvilky byla v byte zima jak v morne,proste ty dreveny baraky na tohle,bez vytapeni, nejsou :-)))

                    NDenny - Profil | St 3.2.2010 15:00:04

                    Knapík >> tak v tom je jadro pudla :-))))

                      NKnapík - Profil | St 3.2.2010 14:58:55

                      Denny >> check the plkárna ...

                        NKáceč - Profil | St 3.2.2010 14:57:25

                        Denny >> To se stane občas i mě.Hlavně když vypnou proud.

                          NDenny - Profil | St 3.2.2010 14:48:41

                          Káceč >> aha,to je sice pekne,ale to se jedna jen o odhlaseni,coz se me stalo.Jenze pri naslednem prihlaseni by se asi nemelo stat to,ze se me ukaze vse jako nove zpravy.

                            NKáceč - Profil | St 3.2.2010 14:38:52

                            Denny >> Zdarec.Asi ti něco včera uniklo.....Martin M. - ® Út 2.2.2010 18:43:56
                            Provedl jsem mirnou zmenu v prihlasovani na MRKu - pokud jste prihlaseni a 30 minut na nic nekliknete, budete automaticky odhlaseni. Je to kvuli zabezpeceni

                              NDenny - Profil | St 3.2.2010 14:29:30

                              Divne,nejak se me ukazalo,ze jsem neprecetl na MRKu vubec nic,vse se ukazuje v modre barve.Tak nez tohle vsechno prelouskam,tak se uvidime asi tak pristi tyden v patek :-))))))))

                                NKnapík - Profil | St 3.2.2010 8:08:51

                                Jarda Kučera >> ahoj, ale já utíkal ne na pivo ale z piva :))

                                  Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 0:20:42

                                  Káceč >> Vypínač nemá a brzdu taky ne.....

                                  Tak já si myslím že už vím,kde ti velcí Ca jsou.Problém je v tom že je to úsek kde se k vodě dva kiláky nedostaneš.Musel bych tam řádně upravit na jediným hodně blbým,ale jediným místečku kde by šlo slézt k vodě přístup a na to nebude tradičně čas.A chtělo by to navázat strom od stromu lano s uzlama - jináč je to vo tlamu.

                                  Pak jsou ještě níž ale tam se musí přes les."Někdo" ten zákaz vjezdu už třikrát sundal,ale je tam zas...A šourem jsou to dobrý tři kiláky o)))

                                  EDIT -brou

                                    NKáceč - Profil | St 3.2.2010 0:19:05

                                    Jdu.Brou.

                                      NKáceč - Profil | St 3.2.2010 0:11:52

                                      pavel68 >> Nemá vypínač?To je blbý :-)))Letos dám okyšům a candošům na Nechranicích na prdel.A klidně i jednoho candoše sežeru,bo to bude můj druhej sežranej.Okounům dám milost.Těch sem už sežral víc :-)))

                                        Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 0:06:40

                                        Káceč >> Ne ale zhasla mi tu.A sama zhasnout nechce....

                                        Pěkní nejsou ani v jednej - tedy okyši,to bych musel na Hrachy a půjčit si plavidlo a zavláčet kolem skal.
                                        Céčka pěkný tu na jednej jsou,ale na úseku sta metrů a tam se nesmí.... o))