- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tre Kronor - split of feeders
Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 17:42:00
Bandog >> Hezkej kolotoč o))))))))))))))))
Večer volal Jarda a chtěl abych se u něj dopoledne stavil na kafe,jenomže já blbec jsem na kompu strašil do půl sedmý do rána a sosal muziku,takže jsem vstával ve dvě odpoledne o)))))))
Večer volal Jarda a chtěl abych se u něj dopoledne stavil na kafe,jenomže já blbec jsem na kompu strašil do půl sedmý do rána a sosal muziku,takže jsem vstával ve dvě odpoledne o)))))))
NBandog - Profil | St 3.2.2010 17:39:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
pavel68 >> dnes nasazeno na Lhotě 150kg sivenu+duhonu a několik ks generaček,siveni jak posledně macani :-))
jsem koupil malymu pejsky,nejak jsem nemohl odolat :))))
jsem koupil malymu pejsky,nejak jsem nemohl odolat :))))
Nsadraj - Profil | St 3.2.2010 17:34:31
Denny >> no a me to zase kazuje vvšechny jako přečtený to se mu zaseneco nepovidlo to trochu neukočíroval . hlavne když máj otevřenej mrk celej den a cca 10-12 záložek a na každý jinou otázku a tedka když skočím z jedný do druhý tka se mi to jakoby odhlásí ale nahoře na liště vypadám jako bych přihlášenej už byl , to tochu neukočírovla po přihlášení už nevidím kolik je novejch odpovedí a musím to hledat protože ty mopdrý zčernaj a hotovo . pokud jich bylo víc stranek tka je ani občas nenajdu
Kdyby to tak mohl udělat jako volbu kd chce si to povodlí a kdo nechce tka zustane furt lognutej to by byly věc. nevim proč by se zrovna nekdo mel přihlašovat na moje lognutí to už je diskuzní server horší jako banka. Sere me to a dost . kdejakou ptákovinu pošle jako zz a nebo meilem a takovouhle zásadní věc ani nehlesne že by něco poslal.
Kdyby to tak mohl udělat jako volbu kd chce si to povodlí a kdo nechce tka zustane furt lognutej to by byly věc. nevim proč by se zrovna nekdo mel přihlašovat na moje lognutí to už je diskuzní server horší jako banka. Sere me to a dost . kdejakou ptákovinu pošle jako zz a nebo meilem a takovouhle zásadní věc ani nehlesne že by něco poslal.
Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 17:18:39
Bandog >> Hoj hoj - viděl jsem už včera,krásnej viď??? o))))
NDenny - Profil | St 3.2.2010 15:11:28
Pratele,kdyby jste me nekdo hledal,tak budu v posteli :-)) Vcera to byl opravdu den,no primo na palici.Soucasnemu sefovi sebrali jeho kseft a vzala to jina spolecnost,takze uz zase delam pod nekym jinym a par lidi asi dostane padaka.ted jeste ceka opet na praci Jitka,snad se to dnes nejak vyresi a bude to lepsi.Proste jsme v zemi neomezenych prilezitosti a nekdo toho nalezite umi vyuzit :-)))))
NDenny - Profil | St 3.2.2010 15:02:03
Káceč >> nam vcera vypadnul proud asi na 6 hodin a to hned,jak jsme prijeli z prace.Behem chvilky byla v byte zima jak v morne,proste ty dreveny baraky na tohle,bez vytapeni, nejsou :-)))
NDenny - Profil | St 3.2.2010 14:48:41
Káceč >> aha,to je sice pekne,ale to se jedna jen o odhlaseni,coz se me stalo.Jenze pri naslednem prihlaseni by se asi nemelo stat to,ze se me ukaze vse jako nove zpravy.
NKáceč - Profil | St 3.2.2010 14:38:52
Denny >> Zdarec.Asi ti něco včera uniklo.....Martin M. - ® Út 2.2.2010 18:43:56
Provedl jsem mirnou zmenu v prihlasovani na MRKu - pokud jste prihlaseni a 30 minut na nic nekliknete, budete automaticky odhlaseni. Je to kvuli zabezpeceni
Provedl jsem mirnou zmenu v prihlasovani na MRKu - pokud jste prihlaseni a 30 minut na nic nekliknete, budete automaticky odhlaseni. Je to kvuli zabezpeceni
NDenny - Profil | St 3.2.2010 14:29:30
Divne,nejak se me ukazalo,ze jsem neprecetl na MRKu vubec nic,vse se ukazuje v modre barve.Tak nez tohle vsechno prelouskam,tak se uvidime asi tak pristi tyden v patek :-))))))))
NKnapík - Profil | St 3.2.2010 8:08:51
Jarda Kučera >> ahoj, ale já utíkal ne na pivo ale z piva :))
Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 0:20:42
Káceč >> Vypínač nemá a brzdu taky ne.....
Tak já si myslím že už vím,kde ti velcí Ca jsou.Problém je v tom že je to úsek kde se k vodě dva kiláky nedostaneš.Musel bych tam řádně upravit na jediným hodně blbým,ale jediným místečku kde by šlo slézt k vodě přístup a na to nebude tradičně čas.A chtělo by to navázat strom od stromu lano s uzlama - jináč je to vo tlamu.
Pak jsou ještě níž ale tam se musí přes les."Někdo" ten zákaz vjezdu už třikrát sundal,ale je tam zas...A šourem jsou to dobrý tři kiláky o)))
EDIT -brou
Tak já si myslím že už vím,kde ti velcí Ca jsou.Problém je v tom že je to úsek kde se k vodě dva kiláky nedostaneš.Musel bych tam řádně upravit na jediným hodně blbým,ale jediným místečku kde by šlo slézt k vodě přístup a na to nebude tradičně čas.A chtělo by to navázat strom od stromu lano s uzlama - jináč je to vo tlamu.
Pak jsou ještě níž ale tam se musí přes les."Někdo" ten zákaz vjezdu už třikrát sundal,ale je tam zas...A šourem jsou to dobrý tři kiláky o)))
EDIT -brou
NKáceč - Profil | St 3.2.2010 0:11:52
pavel68 >> Nemá vypínač?To je blbý :-)))Letos dám okyšům a candošům na Nechranicích na prdel.A klidně i jednoho candoše sežeru,bo to bude můj druhej sežranej.Okounům dám milost.Těch sem už sežral víc :-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NRybářský retro bazar.16778
NFóry59866
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15211
NPlzeňské jádro37319
NORLÍK - volná diskuse240486
NSpolek pozůstalých GFC110349
NDaruji věci na ryby ...863
NRadnice - obecný drbník196435
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











