Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | St 3.2.2010 0:04:09

Denny >> brou Karlos...

    NKáceč - Profil | St 3.2.2010 0:03:27

    pavel68 >> Co já vím.Ty jsi psal,že v ní nejsou.Taky ti vypli proud? :-)))

      NKáceč - Profil | St 3.2.2010 0:02:21

      Denny >> Tobě vypli proud a seš zmaten:-)))Když udit,tak cejna.

        NDenny - Profil | St 3.2.2010 0:02:12

        Dneska padamuz do peri,meli jsme navstevu a kdyz odjizdel,tak se mu bloklo kolo,takze nasledovala odtahovka a jsem vymrzlej jak uz dlouho ne,tak se opatrujte,dobrou.

          Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 23:59:44

          Káceč >> mám tu čtyři - kterou máš na mysli??? o)))

            Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 23:59:17

            Denny >> Vždyť je to syrečkožrout a ví prd o)))

              NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 23:58:05

              pavel68 >> Buď už si je všechny sežral nebo chodíš na blbou řeku :-)))

                NDenny - Profil | Út 2.2.2010 23:57:30

                Káceč >> uzenyho kapra muzu.

                  Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 23:56:26

                  Káceč >> Taká rybka už tu v řece sú neni...........o)))

                    NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 23:55:14

                    pavel68 >> Duhák smrdí jako kapr.To nejsou ryby.Ryba je okoun a candát :-)))

                      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 23:45:34

                      Káceč >> Duhák vonějí jako mana.A půlku pekáče mi sežrala,než šla do práce....o)))

                        NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 23:43:29

                        pavel68 >> Duhák musí smrdět po těch granulích.Víš co v nich je?Já to ani vědět nechci a duháci bych do huby nevzal.Bůčku je opravdu jen kousek.Já dávám do pekáče minimálně tři kila :-)))

                          Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 23:33:24

                          Káceč >> Jak může tohle smrdět???

                          A za tím v pekáči "kousek" bůčku s pár stehnama.Po tomhle UFO nikdy neproběhlo o)))

                            NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 23:27:28

                            pavel68 >> Tak duhák krmenej granulema ti nesmrdí,ale tvarůžky jo.Co ty seš za živočicha :-)))

                              Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 23:24:42

                              Káceč >> V životě bych to nevzal ho huby a sežeru všecko,co mi dá na talíř.ale nesmí to smrdět.

                              A demokracie tu končila u prahu mého bytu,teď už jen u prahu obýváku,ale pořád to platí o)))

                                NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 23:22:28

                                pavel68 >> Smažený v trojobalu....to nemá chybu.Víš hovno,co je dobrýho.Jsi rozmlsanej fracek .-)))

                                  Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 23:20:46

                                  Káceč >> To je smradlavej humus a pře to vlak nejede - jednou si je bytná smažila /ty kulatý/ v trojobalu a já se zrovna vrátil z rachoty.Tenkrát poprvý viděla UFO - ta pánev letěla ze třetího až do roští dolů i s obsahem a ona po schodech dolů pro ní...
                                  Smrad nešel vyvětrat ani druhej den.............

                                    NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 23:12:13

                                    pavel68 >> To je delikatesa.Víš kolik pohlavků dostala dcera,než jí taky začaly chutnat? :-)))

                                      NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 23:10:59

                                      kajda >> Brou.

                                        Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 23:04:04

                                        Káceč >> Tak to mas smolika panacku.......Brou vsem preji