Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NJKL - Profil | Út 2.2.2010 11:34:12

sadraj >> Nojo - ty máš králíkárnu vytopenou a ven nemusíš. :-))

    Nsadraj - Profil | Út 2.2.2010 10:45:37

    JKL >> V teplíčku v teplíčku Jiříčku

      NJKL - Profil | Út 2.2.2010 9:24:17

      Ahoj holátka !! Kterak se ráčíte vynacházet ? Taky je u vás furt nekřesťanská zima??

        Nmpmaik - Profil | Út 2.2.2010 6:04:53

        pavel68 >> Ten pán Li Song to nejdřív nabízel mě , já mu to odmítl že nevím co s prachama už teď a on to nabídl tobě :-)))

          Nsadraj - Profil | Po 1.2.2010 23:49:59

          pavel68 >> jo tak ty sem videl pordávat u ADLERa v Dobrušce za nekřestanský peníze a tam nejsou taky žádná moc láce na cabelasu

            Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 22:48:28

            Bláža >> Brou Blaženo...

              NBláža - Profil | Po 1.2.2010 22:44:29

              Jdu hajat .

              Dobrou

                NBláža - Profil | Po 1.2.2010 22:44:07

                pavel68 >> Takovejch už tady bylo....

                  Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 22:42:35

                  Nechce někdo nějaký drobný?Zase mi cpe někdo prachy - bych blil o))))

                  Dobrý den,

                  Mé jméno je pan Li Song.Pracuji s Hang Seng Bank.Tam je souctem $
                  19,500,000.00 v bance Hang Seng Bank ",Hong Kong. Nebyly príjemci uvádí o
                  techto financních prostredku,které znamená,že nikdo by se nikdy prišel o
                  ni.Proto se ptám, že budeme pracovat spolecne.Mám prosit o Vaše pomoc pri
                  uskutecnení této transakce.
                  Mám v úmyslu dát 30% Celkové financní prostredky jako náhrada za vaši
                  pomoc.Já vás upozorní na plný transakce onreceipt své odpovedi v prípade
                  zájmu,a pošlu si potrebné informace a postupy,které,aby byl prenos.Máte-li
                  zájem? Prosím zašlete tyto informace na tuto emeil adresu:mrsongli_02@live.hk
                  1. Jména a príjmení
                  2. Soukromé telefonní císlo
                  3. Aktuální adresa bydlište

                  Kind Regards,
                  Song Li.

                    Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 22:38:23

                    Bláža >> Mno jo no - pravidelně při vláčce přijde na ten cajk,co mu nejni určenej....

                    Na www.rockradiosumava.cz přímej přenos živáku Chrise Rey.

                    Luxus o)))

                      NBláža - Profil | Po 1.2.2010 22:35:29

                      pavel68 >> Kdybych ho měl na druhým vláčáku, kde jsem měl obutej wob na 0,2 stroftu , tak jsem ho prubnul , ale tohle bych asi neustál.....

                        Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 22:32:57

                        Bláža >> Tak to budeš muset přitvrdit a řádně,ten dvoumetrovej šupida mi narovnal tenkrát ruce jako prd...o)))

                          NBláža - Profil | Po 1.2.2010 22:30:00

                          pavel68 >> Stejnej jako ty , byl jsem rád , že moji nástrahu pustil, na 2g jig a 0,14 imitaci to nebylo na řece to pravý ořechový....


                          ;-(((

                            NJarda Kučera - Profil | Po 1.2.2010 22:29:54

                            Bandog >> Dobrou noc a ať Tě blechy štípou celou noc:-)))

                              Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 22:24:36

                              Bandog >> Brou Lubo o)))

                                Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 22:24:16

                                Bláža >> a výsledek??? o))))

                                  NBláža - Profil | Po 1.2.2010 22:21:23

                                  pavel68 >> Tak já už ho na L - ku taky měl..... ;o))))

                                    NBandog - Profil | Po 1.2.2010 22:19:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    tak zatim hoj bando,at se Vam zda celou noc o tychto čudličkach :))))

                                      Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 21:40:19

                                      sadraj >> Mám je od Jarouše v SZ a tam jedou o)))))))))

                                      Kanec tam má překrásný ryby,holt umí........

                                      EDIT - tohle nejni Power-pro o)))