Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Nsadraj - Profil | Po 1.2.2010 21:38:05

pavel68 >> http://www.chytapust.cz/relix-snura-tru-power-300m​-150lb/d-71441/ tady je ta power pro šnura od jardy a cenově to zase není tak moc i pro LUobše . pavlikupošlu ti ty odkazy meilem a nebo jinak aby ti šly

    Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 21:35:45

    Bandog >> Neprozrazuj know-how o)))))))))))))))))

      Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 21:34:51

      sadraj >> Tak to Jardo fakt nesvedu................... o)))

        NBandog - Profil | Po 1.2.2010 21:30:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        klasika navazec jednohak a olovo nic vic,v jednoduchosti je krasa o)))

          Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 21:28:34

          Bandog >> Já vím Lubo - sumcařinu a její vývoj sleduju z dálky už nějakej ten pátek.

          Jen jsem do toho nějak nechtěl jít,ale tou 147čkou se to definitivně zlomilo.
          Feeder a vláčák asi zůstanou u mne top,kvůli mobilitě a času,ale tu dvojku si prostě chci pochovat o)))

            Nsadraj - Profil | Po 1.2.2010 21:26:53

            pavel68 >> klepni na odkaz apak nahoře odmaž z odkazu v hornim žádku kde se ti to nerozjede zc takový 3 čtverečka jza kučera a pojede to

              NBandog - Profil | Po 1.2.2010 21:23:51

              pavel68 >> kdysi nebil problem na ně chytat :-(( to jest tak 05 foceno

                Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 21:11:29

                Bandog >> A na hada jo?

                Nikde nevidím za co je chycenej........ o)))

                  NBandog - Profil | Po 1.2.2010 21:07:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vabničkovej kdysi davno na horni :))

                    Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 21:05:25

                    Jarda Kučera >> Jarouši nefunguje ani jeden odkaz........... O((((

                      NBandog - Profil | Po 1.2.2010 21:02:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      už jsem myslel že ji nemam :-((

                        Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 21:02:15

                        Bandog >> Mno tak to je poslední,čeho bych se bál........... o)))

                        Jsem si cvičně dal tři vošouchy se zelím,talíř párků v domácích rohlících a nivou ještě čeká na svou šanci.Mladej šel na bowling tak na něj asi nezbyde o))))

                          NBandog - Profil | Po 1.2.2010 20:55:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          pavel68 >> a hlady se mnou neumřeš :-))

                            Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 20:39:39

                            Bandog >> To je krásná fotka - Ebro.......... o)))

                            EDIT - nádhera..........

                              NBandog - Profil | Po 1.2.2010 20:38:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              pavel68 >> hooodně daleko :)))))

                                NBandog - Profil | Po 1.2.2010 20:34:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                pavel68 >> kua to je romance Paulus :(((

                                  Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 20:33:28

                                  Bandog >> To podle tý suchý trávy nebude v Evropě,že ne o)))

                                    NBandog - Profil | Po 1.2.2010 20:30:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    pavel68 >> trocha romantiky o))))