Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NBandog - Profil | Po 1.2.2010 20:26:51

Jarda Kučera >> .....ja meho šampiona nemam důvod zapirat :-))) už se těšim na ty večery pod bivy a jak ho naučim vše co umim o))))))

    Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 20:25:52

    Jarda Kučera >> Celej Luboš o)))))

      NJarda Kučera - Profil | Po 1.2.2010 20:20:12

      Bandog >> Svého potomka nezapřeš:-))

        NBandog - Profil | Po 1.2.2010 20:18:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jarda Kučera >> Aho Jarouši :)) jj koupel,to mam ja na starost

        jj jsem baštil domaci pizzu/pečenou!!!/ :)))

          Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 20:18:11

          Jarda Kučera >> Hlásil že má vykoupáno - se nejspíš cpe nějakou dobrotou od Terezky a má umaštěný prsty o)))

            NJarda Kučera - Profil | Po 1.2.2010 20:09:55

            pavel68 >> Asi koupe??.-)))

              Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 20:05:37

              Jarda Kučera >> Asi přebaluje kanec,za chvíli je tu o)))

                NJarda Kučera - Profil | Po 1.2.2010 20:01:51

                pavel68 >> Paulus,kde máš Luboše??

                  Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 19:43:15

                  Jarda Kučera >> vítej Jarouši o)))

                    NJarda Kučera - Profil | Po 1.2.2010 19:40:54

                    Pěkný večer všem přeji :-))))

                      Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 19:32:39

                      Bandog >> Ještě pár fotek a bude se mi o nich zdát o)))))))))

                        NBandog - Profil | Po 1.2.2010 19:30:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        210 rovnych sumar :)) pak nešel ani prut složit jak byl namoženej :((

                          Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 19:28:47

                          Bandog >> já tam tenkrát měl teleskop 3,60 tuším do 120g a klasickou pětadvacítku saturnu,návazec z pletenky a kaprovej háček.Vytřel si se mnou prdel kanec. o)))

                            NBandog - Profil | Po 1.2.2010 19:24:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            pavel68 >> na peletu kaprovej cajk,zdolavačka 45-50 min. :-))

                              Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 19:19:10

                              Bandog >> čekám.................... o)))

                                NBandog - Profil | Po 1.2.2010 19:15:56

                                Bláža >> myslim že Jakub stejně umi,nemusim ho ale ta komerce uděla z každym něco s někym vic a s někym min :((
                                ale ryby fakt chytat umi,znam par lidi co je s nim v kontaktu a je fakt blazen do ryb,hold mněl štěsti a dobře se narodil klučina,ja mu to přeju Blaženo :))

                                nic jdu vykoupat malyho a pak vam ještě něco přihodim :))))

                                  Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 19:15:31

                                  Bláža >> Tady to máš o)))

                                  http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=609700

                                    Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 19:12:02

                                    Bláža >> Ale prdlajs - už jsem měl tu čest si s ním zatančit,ale neměl jsem dost pevný kramfleky ohledně cajku....
                                    Taky jsem ho nečekal,moment,pohledám kde jsem o tom psal...

                                      NBláža - Profil | Po 1.2.2010 19:07:33

                                      pavel68 >> To ho dřív já ukecám na L vláčku, než ty dvojku z řeky tam u vás. ;o)))))))))

                                        NBláža - Profil | Po 1.2.2010 19:06:34

                                        Bandog >> No právě, on to dělá za prachy, ale vy na koníčka máte velmi pěkné ryby , a kdyby nechytal často nepovolenými způsoby, tak vlastně chytil houby.

                                        To je můj názor .