- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tre Kronor - split of feeders
Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 19:04:23
Bláža >> Jen počkej...........
Anžto greenhorni maj většinou štěstí,věřím že se dvojka splete.
A pak nedám pokoj dokud nepřežehlím tu dvojku tady z řeky.Vím o něm o))))))
Anžto greenhorni maj většinou štěstí,věřím že se dvojka splete.
A pak nedám pokoj dokud nepřežehlím tu dvojku tady z řeky.Vím o něm o))))))
NBandog - Profil | Po 1.2.2010 19:02:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bláža >> paulus snad ani střizlivy nemůže bejt,ten kanec :((
na JV nemame ani zdaleka,mi to mame koniček a mame radost z každy fischle o)))
na JV nemame ani zdaleka,mi to mame koniček a mame radost z každy fischle o)))
NBláža - Profil | Po 1.2.2010 18:59:44
Bandog >> Hele Pauluse na takový ryby brát nemůžeš, kdyby neopatrně nasál takovej kus , tak polkne Pavlíka i s udicí. ;o))))))))))))))))))))))
NBláža - Profil | Po 1.2.2010 18:57:53
pavel68 >> Mě by stačil kolem 1m na řízek , abych taky ochutnal. ;o))))
NBláža - Profil | Po 1.2.2010 18:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
pavel68 >> Posral bych se leda kdybych viděl tebe střízlivýho, to by byla událost , kterou ještě nikdo neviděl. ;o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 18:54:04
Bandog >> Ještě sem plácni ty čtyři marokánce,ať se Blažena posere ouplně o))))
NBláža - Profil | Po 1.2.2010 18:51:14
Zdarec lemtáci. ;o))))
Konečně vidím pořádný ryby, Bandog , kam se na vaši bandu sere JV, to jsou hovada ......
Konečně vidím pořádný ryby, Bandog , kam se na vaši bandu sere JV, to jsou hovada ......
Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 18:36:14
Bandog >> Zrovna včera když tu byl u mne tchán s tchyní jsem jim říkal,že to plánuju tam vyrazit a že jedinej problém kterej v tom vidím,bude vrátit se pak s radostí na tu vyrabovanou Berounku...
Ale mě udělá radost každá fiška,i ta malá o)))
Ale mě udělá radost každá fiška,i ta malá o)))
NBandog - Profil | Po 1.2.2010 18:29:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
pavel68 >> hm tak z toho asi nic nebude,jseš drzej a až moc vyzyvavej řika ta moje o)))
loni jsem vza¨l kluky z hor.břizy a byli paf,pavel na foto se svym prvnim sumarem v životě a hned 211 a pak všechny byli pro nej maly :o)))
loni jsem vza¨l kluky z hor.břizy a byli paf,pavel na foto se svym prvnim sumarem v životě a hned 211 a pak všechny byli pro nej maly :o)))
Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 18:07:36
Bandog >> Mno ty vole to je bejk ukrutnej o)))))))))
Budu hodnej jako nikdy a všem budu tvrdit,že jsi štíhlej kluk.Ale jenom než se z Itošky vrátíme.
Pak to vypukne nanovo o)))
Ale nevím jestli cajk co plánuju by na podobný prase stačil,drahej kupovat nechci bo to nevyužiju,takže jsem f pasti o)))
Budu hodnej jako nikdy a všem budu tvrdit,že jsi štíhlej kluk.Ale jenom než se z Itošky vrátíme.
Pak to vypukne nanovo o)))
Ale nevím jestli cajk co plánuju by na podobný prase stačil,drahej kupovat nechci bo to nevyužiju,takže jsem f pasti o)))
NBandog - Profil | Po 1.2.2010 18:02:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
pavel68 >> když budeš hodnej tak tě vemu na Po a když se povede něco pěkny budu rad a je jedno komu přide:-))
tohle je z predlonska 105kg o))) když jsem ho tahal do lodě malem mi praskl č...
tohle je z predlonska 105kg o))) když jsem ho tahal do lodě malem mi praskl č...
Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:56:34
Bandog >> Mno přímo se bát ne - ale respekt bych z něj měl,mě se třásla prdel i u tý 147čky o)))
NBandog - Profil | Po 1.2.2010 17:45:32
Denny >> kua hojilo se to 3měsice :((
ja jsem pořidil na podzim spatky kaprařinu a letos jestli bude čas tak nna ně budu chodit na hrachy,mam tam zatim 11-ku nej
ja jsem pořidil na podzim spatky kaprařinu a letos jestli bude čas tak nna ně budu chodit na hrachy,mam tam zatim 11-ku nej
NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:42:35
Chlapci uz zase zacinam psat celem,pujdu na chvilku hodit ucho na polstar,pokud tady jeste nekdo bude az se vratim,budu rad.
Čtenáři této diskuse také sledují
NRybářský retro bazar.16777
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15214
NPlzeňské jádro37319
NORLÍK - volná diskuse240486
NSpolek pozůstalých GFC110360
NDaruji věci na ryby ...863
NRadnice - obecný drbník196438
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic


















