Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 19:04:23

Bláža >> Jen počkej...........

Anžto greenhorni maj většinou štěstí,věřím že se dvojka splete.
A pak nedám pokoj dokud nepřežehlím tu dvojku tady z řeky.Vím o něm o))))))

    NBandog - Profil | Po 1.2.2010 19:02:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bláža >> paulus snad ani střizlivy nemůže bejt,ten kanec :((

    na JV nemame ani zdaleka,mi to mame koniček a mame radost z každy fischle o)))

      NBláža - Profil | Po 1.2.2010 18:59:44

      Bandog >> Hele Pauluse na takový ryby brát nemůžeš, kdyby neopatrně nasál takovej kus , tak polkne Pavlíka i s udicí. ;o))))))))))))))))))))))

        Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 18:59:08

        Bláža >> Náhodou jsem hodnej tak neser o))))))))))

          NBláža - Profil | Po 1.2.2010 18:57:53

          pavel68 >> Mě by stačil kolem 1m na řízek , abych taky ochutnal. ;o))))

            NBandog - Profil | Po 1.2.2010 18:57:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            pavel68 >> :-))

              NBláža - Profil | Po 1.2.2010 18:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              pavel68 >> Posral bych se leda kdybych viděl tebe střízlivýho, to by byla událost , kterou ještě nikdo neviděl. ;o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))))))))))))))))))

                Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 18:54:04

                Bandog >> Ještě sem plácni ty čtyři marokánce,ať se Blažena posere ouplně o))))

                  NBláža - Profil | Po 1.2.2010 18:51:14

                  Zdarec lemtáci. ;o))))

                  Konečně vidím pořádný ryby, Bandog , kam se na vaši bandu sere JV, to jsou hovada ......

                    NBandog - Profil | Po 1.2.2010 18:43:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    pavel68 >> mne taky a na hrachach obvykla velikost 120+- o))))

                      Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 18:36:14

                      Bandog >> Zrovna včera když tu byl u mne tchán s tchyní jsem jim říkal,že to plánuju tam vyrazit a že jedinej problém kterej v tom vidím,bude vrátit se pak s radostí na tu vyrabovanou Berounku...
                      Ale mě udělá radost každá fiška,i ta malá o)))

                        NBandog - Profil | Po 1.2.2010 18:29:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        pavel68 >> hm tak z toho asi nic nebude,jseš drzej a až moc vyzyvavej řika ta moje o)))

                        loni jsem vza¨l kluky z hor.břizy a byli paf,pavel na foto se svym prvnim sumarem v životě a hned 211 a pak všechny byli pro nej maly :o)))

                          Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 18:07:36

                          Bandog >> Mno ty vole to je bejk ukrutnej o)))))))))

                          Budu hodnej jako nikdy a všem budu tvrdit,že jsi štíhlej kluk.Ale jenom než se z Itošky vrátíme.
                          Pak to vypukne nanovo o)))

                          Ale nevím jestli cajk co plánuju by na podobný prase stačil,drahej kupovat nechci bo to nevyužiju,takže jsem f pasti o)))

                            NBandog - Profil | Po 1.2.2010 18:02:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            pavel68 >> když budeš hodnej tak tě vemu na Po a když se povede něco pěkny budu rad a je jedno komu přide:-))

                            tohle je z predlonska 105kg o))) když jsem ho tahal do lodě malem mi praskl č...

                              Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:56:34

                              Bandog >> Mno přímo se bát ne - ale respekt bych z něj měl,mě se třásla prdel i u tý 147čky o)))

                                NBandog - Profil | Po 1.2.2010 17:47:32

                                Denny >> tak ta posledni fischle je supr o))))

                                  NBandog - Profil | Po 1.2.2010 17:45:32

                                  Denny >> kua hojilo se to 3měsice :((

                                  ja jsem pořidil na podzim spatky kaprařinu a letos jestli bude čas tak nna ně budu chodit na hrachy,mam tam zatim 11-ku nej

                                    NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:43:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Bandog >> jeste jedna vzpominkova :-)

                                      NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:42:35

                                      Chlapci uz zase zacinam psat celem,pujdu na chvilku hodit ucho na polstar,pokud tady jeste nekdo bude az se vratim,budu rad.

                                        NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:40:14

                                        Bandog >> muj maly sen,bylo chytit si tady padlonose,asi uz se me to nesplni,ale na lovy ve statech si opravdu narikat nemuzu,videli jsme vody,ktere by se daly nazvat rybarskym rajem.