Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:11:34

Denny >> Mno to jsou přece ty správný hračky ne? o))))

    pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:10:32

    Denny >> Hoj Karlos - když ty fotky vidím,leze na mne jaro.................. o))

      Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:08:51

      Bandog >> az se ti zena vrati z nakupu,urcite bude rada,az uvidi v postylce bojku a vabnicku :-)

        Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:06:42

        Bandog >> hlavne mu nechtej pujcovat hned woblery :-)
        Zdar bando.

          pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:04:04

          Bandog >> To jsi začal sakra brzo,ale proč ne - vysvětli mu co na co je o)))))))

            Bandog - Profil | Po 1.2.2010 16:02:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            mu ukazuji cajk,kouka upřeně :o)))

              pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 15:58:22

              Bandog >> to bych to nejprve musel začít dělat o))))))))))

              Vypadá spokojeně... o)))

                Bandog - Profil | Po 1.2.2010 15:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                pavel68 >> maš střiknout pod kuži :o))))

                  pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 15:47:04

                  Bandog >> Jo jo - ale když vidím fotky Matyho mám sto chutí do toho ještě jednou praštit,ale bytná je proti o)))

                  Jo ten podtlak je na tak malinkou pusinku překvapivě silnej,pamatuju o))))))

                    Bandog - Profil | Po 1.2.2010 15:43:54

                    pavel68 >> hold každa sranda něco stoji :)) nejdřiv se šalela a ted už jenom starosti/zodpovědnost holka bude mit :-))))

                    ty osliku,když se mi přisaje k nosu,tak myslim že mi ho vycucne:-)) ještě že to neskoušel Jackson by musel byt imrvere na plastice s.r.o. at ti je zem lehka Michael-e:o)))))))

                      pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 15:39:06

                      Bandog >> To věřím,pro tu holku je to zápřah...

                      Doufám že nekojíš - i když minimálně dvojky máš..... o)))))))))))

                        Bandog - Profil | Po 1.2.2010 15:35:23

                        pavel68 >> dělam chůvu,Tereza šla nakupovat potřebovala oddachnout :-))

                          pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 15:29:24

                          Bandog >> Mno konečně teplé lidské slovo ze Stříbra o)))

                          Maty si vzpomněl na strejdu Pauluse?Chytrej kluk - dobře ví že lepších strejdů mít moc nebude o)))))

                            Bandog - Profil | Po 1.2.2010 15:25:31

                            pavel68 >> tos posral šmejde ze zplzně !!! :))) malej ti vzkazuje,že ani k myšim se neschovaš....

                              pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 15:23:15

                              Bandog >> mno já to na 140kg asi nedožeru,pravda o)))

                                Bandog - Profil | Po 1.2.2010 15:20:08

                                pavel68 >> kua se nahanime jak kočka s myši/akurat ty jseš ten menši/ :-)))

                                  pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 15:18:34

                                  Bandog >> Mé vyjádření je v ML a následná bitvička je v archu ze soboty v Plkárně o)))

                                    Bandog - Profil | Po 1.2.2010 15:15:13

                                    pavel68 >> kua kde je ta bitva Paulus???

                                      pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 15:10:24

                                      Knapík >> Sákryš - přestaly se mi zobrazovat reakce,takže ani nevím že jsi psal.

                                      Nic jsem nerozpoutával - prostě jsem napsal co si myslím o majiteli Mokrouší a ti praví sportovní rybáři co tam ochotně jezdí se ho jali bránit.Nic víc o)))

                                        Knapík - Profil | Po 1.2.2010 15:03:39

                                        kde jsou herdek všichni ? už jsem se i koukal, jestli nemají karty a nemají :))
                                        valím