Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKnapík - Profil | Po 1.2.2010 7:45:23

pavel68 >> mno pic, cos to zase rozpoutal ? Nějak mi tam chybí komunikace oponentů...
- víkendová dírkačka vcelku na piču, nejdřív jsme se lehce svezli z cesty a museli sehnat help, aby nás vytáhli, pak na rybníku mrak lidí, aktivita ryb skoro žádná, pokud někdo chytil dvě ryby, bylo to dost ... :(( Nějak to nešlo

    Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 22:50:31

    Bláža >> Už nemůžu ani lachouta dopít - pro dnešek dostane milost a už budu jenom prdět a funět.

    nemá to ta holka lehký.........o)))

      NBláža - Profil | Ne 31.1.2010 22:49:26

      Tak jdu spinkat pánové , od zítřka opět služba . :-((((

        NBláža - Profil | Ne 31.1.2010 22:45:06

        pavel68 >> Já ti dám brambory, ale vošoucha bych dal ;o))))))

          Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 22:35:57

          Bandog >> Brou vám všem tam doma Lubko.....

            NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 22:12:45

            pavel68 >> nic jdu na kutě malej funi spokojně a rano do rachoty :-((

              Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 22:09:41

              Bandog >> to jsem nikdá netvrdil - jsem jakej jsem o)))))))))))

                NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 21:54:21

                pavel68 >> ty taky nejseš svatej :o)))))

                  Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 21:48:12

                  Denny >> Japa ho Jituš udělala..........a nemlaskej tolik o))))))))))

                    NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 21:46:28

                    Denny >> nech si čvachtat

                      Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 21:39:09

                      Denny >> Udělal jsem z 1+1 1+0,5+0,5........... o)))

                        Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 21:38:14

                        Bandog >> jsou to potvory a obě o))))))

                          NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 21:38:12

                          pavel68 >> jdu si dat biftek :-)

                            Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 21:37:44

                            Už mi to zase naskočilo - dneska to padá furt..........

                              NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 21:37:20

                              Nejak to tady umrelo,vlastne zitra uz je pracovni den,tak vsichni jdou do peri.

                                NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 21:19:01

                                pavel68 >> tak to je opravdu strasne malinky,to je 1+1?

                                  NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 21:18:09

                                  pavel68 >> maš je holky pěkne opacany :o)))

                                    Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 21:15:35

                                    Bandog >> čuba si žere líp než já a paní taky...
                                    dokud nezhubne tak,abych se tam zezadu na boku zase vešel,nebudu zahřívat nic o))))))))))

                                      NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 21:15:05

                                      Bandog >> ten nas zebra taky,ale kdyz si cuchne,tak vetsinou ohrne frnak a jde pryc,proste zkouma,jestli to neni sunka :-) Ale miluje buchty :-))))))

                                        Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 21:13:43

                                        Denny >> fotka klame - 34,32 metrů čtverečních o)))