Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 21:00:04

pavel68 >> kua ja ji snad koupim pitel granuli,když ji vidim jak prosi :o))

misto lachtannu dej maso čubě!!! a tvoji pani zahřej,ne aby se holka zahřivala dekou :((

    NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:58:42

    pavel68 >> psal jsi,ze mate malej byt,ale neni to tak hrozny,nebo fotka klame.

      NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:55:56

      Bandog >> opravdu nemas zac :-)

        Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 20:54:00

        Vase zprava

          Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 20:53:09

          kluci moje čuba zase dělá že tejden nežrala.....

          Tedy ta hezčí - tamta žere furt o)))

            NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 20:51:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Denny >> je z nej hotova,přidemi to jak by bylo jeji :)))

              NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 20:46:31

              Denny >> děkuji chlape :o))))

                NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:44:54

                Bandog >> nadherna fotka,cuba z nej musi byt podelana.

                  NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 20:43:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  pavel68 >> ta se od nej nehne a furt hlida dychani :-))

                    NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:43:46

                    pavel68 >> ja byl,takrikajic v zakulisi ZOO jen jednou,neco me prekvapilo,neco zklamalo.Zklamen jsem byl hlavne z chovani lidi ke zviratum,ale bylo to asi dane tim,ze ja na to koukal jinak nez na zamestnani.

                      NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 20:41:09

                      Denny >> ja bych dal Paulusovi na vousy mlety a zachvili by byl jak mimi :-)))

                        NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:40:28

                          Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 20:39:22

                          Bandog >> Nádhera.............................. o)))

                            NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:39:13

                            Bandog >> ano,celou sichtu u tohoto akvarka sedi holka a hlida,aby nejakej trouba neprisel o kus prstu :-)

                              NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 20:30:24

                              Denny >> to jsou pirane???

                                Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 20:29:30

                                Denny >> Tyhle potvory choval jeden praporčík v Hodoníně už za komoušů,ale musel je mít v místní ZOO.Chodíval jsem tam z četou mladejch na brigády - on to nebyl žádnej blbec a já díky base neměl nárok ani na vycházku,takže jsme to takhle zkouleli abych se dostal vůbec ven.

                                viděl jsem celou zahradu tak říkajíc zezadu,což už se mi nepovede o)))

                                  NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 20:28:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  pavel68 >> u mne ne,byli moooc dobry akurat trocha smrdili............máááálem,nejak udělala malo,nebo nevim :-((

                                  všechno zalehlo mam klid na přemyšleni :))

                                    NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:19:26

                                    pavel68 >> tohle tam take plave :-)

                                      Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 20:16:52

                                      Bandog >> taky přesolený??? o)))

                                        NBandog - Profil | Ne 31.1.2010 20:13:57

                                        Zdar Paulusovci :-)))))

                                        kua ošouchy to je nejaka telepatie,ja je mněl včera se škvarkama a uzenym