Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:09:49

pavel68 >> zkusim najit neco,co se da jeste dat :-)

    Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 20:04:10

    Denny >> Tak šup šup o)))))))

      NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 20:03:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      pavel68 >> tohle si tam asi ulovi,take z Vegas.

        NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:55:55

        pavel68 >> ted jsem si vzpomel,kdyz jsem psal o arapajme.Videl jsem ji na zivo,samozdrejme ,ze ne v prirode,ale kdyz jsme byli nedavno ve Vegas,tak v jednom hotelu je udelana expozice akvarii a terarii a tam v jednom ji maji.Mam mozna i foto,ale neumim tohle fotit kvalitne,takze spis takova vzpominka pro nas.

          Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 19:54:50

          Denny >> Už se nemůžu dočkat - otázka je,jestli Petr taky............. o)))

            NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:48:06

            pavel68 >> tesim se ,az se vrati.Urcite bude mit plno paradnich zazitku.Dofam,ze si nezapomneli fotak,no ale treba by nam to nakreslil :-)

              Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 19:45:59

              Denny >> Ten teď heká nad nějakou indiánkou o)))

              Yeňýk myje nádobí a běhá s vysavačem po včerejším sudu,potažmo ho jistě směl jenom přinést,narazit a prázdnej odnést.On je děsnej podpantoflák...

              Radka Mikáčková ušoustala a Blažena šel loupat brambory bo dostal chuť na vošoucha o))))))))

                NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:40:06

                pavel68 >> no ja vim je o jednom,ale ten asi ted zere v pralese arapaimu :-)))))

                  Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 19:36:49

                  Denny >> Přesně řečeno.........

                  Kde jsou kluci nevím a netuším..........

                    NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:33:31

                    pavel68 >> presne takovej byl muj tatka,bezprace nemohl byt,at uz byla jakakoliv,Jakmile nemohl neco delat,byl nestastnej.Oba vime,ze u techto lidi to neni o penezich,proste necinnost je zabiji :-(

                      Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 19:32:07

                      Denny >> vošouchy přesolila.............už jsem jí vyčinil............

                        Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 19:29:17

                        Denny >> Dědu táhne levá šunka a chodí jako naprcanej.Jsem mu půjčil svou echt wostrou mastičku a lítal jako čamrda.Ale už je špatnej - celej život po stavbách s cihlou v ruce,mráz nemráz a déšť nedéšť se musí někde podepsat.A maká do dneška každej den na Pilsen návsi,co by hajzl dědek.
                        Tedy na veřejných WC.

                        Ten až nebude mít do čeho píchnout,zabalí to tady ouplně.to už je takovej druh o)))

                          NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:22:55

                          pavel68 >> a prestan se nacpavat vosouchama,kdyz si s tebou pisu :-))))))))))))))

                            NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:22:20

                            pavel68 >> kdepak vsichni jsou?JKL,Placan,atd.

                              NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:19:17

                              pavel68 >> ale uz se tesim na teplo,abych nechal prohrat sve stare kosti :-))))

                                NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:18:21

                                pavel68 >> ale to si ani nemyslim,kdyz vylezu a sedam do zmrzlyho auta,tak nez prijedu do prace,tak se ani poradne nezahreje a ti blbecci setri,takze makam i na sichte docela v chladnu.Kdybych tam poradne nemakal,tak si snad na sobe necham zimni bundu :-)

                                  Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 19:14:15

                                  Denny >> to nejni zima,ale věk.Nedá se nic dělat o)))

                                    NDenny - Profil | Ne 31.1.2010 19:10:58

                                    Teda lidicky,padalame po nocni hlava,tak jsem sel na chvilku hodit ucho a jsem rozlamanej,jak kdyby me nekdo rezal klackem,ta zima me nejak letos dava zabrat :-(

                                      Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:55:31

                                      Těch řízků nalevo si nevšímej,zakusovat budu tímhle - je v tom niva tak si pěkně poprdím o))))

                                        Npavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:53:54

                                        vošouchy budou za chvilku prej.....