Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:52:46

Bláža >> A já nikdy nekecám Blaženo o)))))))

    pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:46:18

    Bláža >> jakou zagorku vole?

    Mi říkal že jsem pěkná sračka,břinknout jeho dceru letos jenom jednou.Prej obden a bude dobře vařit a vůbec.Slyšela to a ani nepípla a už dvě hodiny vaří a peče....
    Ale mně se do toho hekání teda vůbec nechce o)))

      Bláža - Profil | Ne 31.1.2010 18:40:20

      pavel68 >> Tak najednou děláš zagorku , tak to napiš rovnou, ať nejsem uváděn v omyl. ;o)))

        pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:37:56

        Bláža >> Ale prd - jde o prachsprostou tentononc... o)))

          Bláža - Profil | Ne 31.1.2010 18:35:05

          pavel68 >> No já mysle , že ji klasicky jednu vrazil.

            pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:28:14

            Bláža >> "Břinknul" je náš slang pro tamto,no víš co ne? o))))

              Bláža - Profil | Ne 31.1.2010 18:21:01

              pavel68 >> Bejt tebou , tak to nedělám , nebo budeš týden chrápat nškde pod mostem. Daj ti zákaz jít domů a máš šmitec.

                pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:17:42

                Bláža >> Myslel jsem že má infarkt jak funěla,ale ta si pro něj doběhne i na měsíc o)))

                Odcházel pěknej a jí je to asi jasný,počítám že si tamtej zítra postěžuje,že jí břinknul.
                Letos vede 4:1 tak abych se začal snažit.... o)))

                  Bláža - Profil | Ne 31.1.2010 18:11:39

                  pavel68 >> Já myslel , že nemohla popadnout dech, tak jen mávla rukou a šel domů. ;o))))

                    pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:09:17

                    Bláža >> Přifuněla si pro něj babi - naštěstí jsem ve třetím bez výtahu,takže než dorazila ke dveřím stačili jsme umejt štamprlata a dělat,že jenom lachoutujem...

                    Pak jsme si obřadně dali před ní do každý nohy,jakože dneska prvně a bylo....


                    o)))

                      Bláža - Profil | Ne 31.1.2010 18:04:48

                      pavel68 >> A co děda , už jsi ho vyexpedoval?

                        pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 18:02:11

                        Bláža >> Jsou to sračky májový o)))

                          Bláža - Profil | Ne 31.1.2010 17:59:32

                          Zdarec lemtáci . Dneska vám nějak došla inspirace. ;o))))

                            pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 14:29:47

                            Denny >> to jsme si tedy užili,viď?

                            Mám tu dědu a zase to do sebe pěkně láme,tchyně bude mít ze mne radost o)))

                              Denny - Profil | Ne 31.1.2010 14:25:31

                              kubah >> no to jsi nam toho prozradil :-)

                                kubah - Profil | Ne 31.1.2010 14:23:45

                                pavel68 >> :-P

                                  pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 13:47:31

                                  kubah >> Tak spusť a přeháněj o))))))))

                                    kubah - Profil | Ne 31.1.2010 13:46:24

                                    pavel68 >> u mně bylo včera taky živo :-))

                                      pavel68 - Profil | Ne 31.1.2010 13:21:46

                                      kubah >> už je tu živo o)))

                                        kubah - Profil | Ne 31.1.2010 11:59:07

                                        Hola hola, je tu nějak mrtvo :-))