Už s tím něco dělejme!!!

Tuto otázku chci položit již delší dobu!! Pořád dokola omýláme tu samou kritiku, návrhy podněty atd... k rybářskému řádu, stráži, svazu. Mě jen zajímá, kdy s tím někdo něco udělá (včetně sebe). Domluvme se a konejme. Něco jako odbory. Prostor ke zlepšení je obrovský a všichni máme přece společný zájem. Tak to zkusme vymyslet. Všude je to o financích a těch je dost (povolenky, členské poplatky, brigády, dotace z evropské unie). Tak kde je problém? No v nás a v naší (ne)aktivitě to je celý... :-(
Autor diskuse: Alesek - Profil , 7.7.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nomambik - Profil | Čt 9.7.2009 17:50:25

Majsher >> Asi jede na půl s překladatelem , který hází do ČJ ty jeho bláboly

    NMajsher - Profil | Čt 9.7.2009 17:47:42

    patlal >> dobře jsi to napsal :)

      Nomambik - Profil | Čt 9.7.2009 17:47:40

      kakr >> A o zábavu přece jde že ano.

        NMajsher - Profil | Čt 9.7.2009 17:46:07

        XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> to bych vážně chtěl vědět, čím se živíš. Nebo tě snad živí nějaký hodný strýček? :)

          Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 17:44:35

          omambik >>
          Ryby se nasazují, někdy berou, někdy RS bere povolenky, holt koloběh života nezastavíš. Zadavatel otázky je zřejmě na Mze a snaží se z nich dostat peníze, které tam ČRS a MRS musí odevzdávat. Bude ještě chvíli trvat, než pochopí, že byl pomýlený a vrátí se moderovat otázku. Zatím pokračuje plodná volná zábava.

            Nomambik - Profil | Čt 9.7.2009 17:38:33

            No a jak to bude s těma rybama, berou, neberou, vysazujeme nebo nevysazejeme, to se tu jeden nedozví, asi se tady nedozví nic pokud si kvůli dvoum chytromilům nepořídí pořádnou enciklopedii cizích slov.

              Npepa-č - Profil | Čt 9.7.2009 17:26:17

              Kdo vyhrává?

                Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 17:25:48

                drozďák 30,42 >> no, za chvíli se možná dočkáme i prvních epických děl větších rozměrů! První záblesky jsou patrné. Pachuť frustrace zatím ovšem odstraněna nebyla, což je na škodu novému umění.

                  Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 17:25:02

                  Teď jsem si vzpomněl že na Elektrárně nemáme jediného sexuologa......vůbec nechápu jak to může fungovat když tam jsou většinou jen dělníci kteří nepoužívají slova jako homofob,parafrázovat atd.
                  Neuvěřitelné až podivuhodné.

                    Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 17:19:39

                    drozďák 30,42 >> Hodně jsem vyspěl za tu chvíli co se tu setkávám s dokonalostí.....No jdu do toho baráku co se vyrábí elektrika aby jste si tu mohly v klidu psát.

                      Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 17:14:49

                      XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Pán si myslí že je opravdu obdařen nadlidskými výkony že napíše pár slov na něž neumí najít podobná slova v českém jazyce (pro ty hloupější- synonyma)
                      Co máte pane proti dělnické třídě ? Někoho od malička zajímali auta a jak se opravují tak se stal automechanikem,někdo chtěl umět vytvořit krásný stůl ze dřeva tak se stal truhlářem,někomu se líbí kované mříže tak se stal kovářem,a někdo měl od malička problém se svou sexualitou a tak se stal Mudr sexuologem.Nevidím na tom nic divného a má to tak být,někdo musí mít šikovné ruce jiný zase pracovat hlavou.

                        Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 9.7.2009 17:13:22

                        Level se zvýšil. Nyní už skupina rezistentních prvoků ovládá i stlačení dvou specifických kláves keyboardu naráz. Předpokládá to tedy schopnost rozpoznat znaky - tedy znalost abecedy a součinnost dvou prstů.

                        Fight se přiostřuje, bariéry mezi dementy a průměrně či lehce nadprůměrně sečtělým občanstvem boří.
                        Mutace jak Brno, hotová španělská chřipka....

                          Nhroch2 - Profil | Čt 9.7.2009 17:12:20

                          XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> fakt Vás to tak baví,nebo v blázinci mají internet??

                            Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 17:00:37

                            Milos_Dia >> náš oblíbený sociální atraktant je homofob a dělnická třída ze severu nerozuměje nemůže ani parafrázovat, tak přepisuje rovnou původní znění beze změn. Ale alespoň si zvládli bookmarkovat otázku.

                              Njudas.d - Profil | Čt 9.7.2009 16:59:48

                              patlal >> tak to jo já na to nemám bunky tak jsi dám pivo:-))

                                Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 16:56:33

                                judas.d >> Náhodou je to sranda !!!

                                  Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 16:54:27

                                  Milos_Dia >> Defekační level, obvyklá pozice v argumentační nouzi. Nicméně dostatečně signifikantní a potvrzující pravidlo.to asi ano,nic jiného jsi sem také nenapsal ...

                                    N2Livecrew - Profil | Čt 9.7.2009 16:50:19

                                    Majsher >> Nejspíš bude ještě homosexuální z důvodu naprosté ignorace žen.

                                      Nomambik - Profil | Čt 9.7.2009 16:17:25

                                      patlal >> Majsher >>Héééézky jsi to napsal a myslím ,že i trefa do černého ty Černošičáku jeden. Plácám ti pacičkama a máš za 1****

                                        Njarda 2004 - Profil | Čt 9.7.2009 16:17:17

                                        Ja 500