Už s tím něco dělejme!!!

Tuto otázku chci položit již delší dobu!! Pořád dokola omýláme tu samou kritiku, návrhy podněty atd... k rybářskému řádu, stráži, svazu. Mě jen zajímá, kdy s tím někdo něco udělá (včetně sebe). Domluvme se a konejme. Něco jako odbory. Prostor ke zlepšení je obrovský a všichni máme přece společný zájem. Tak to zkusme vymyslet. Všude je to o financích a těch je dost (povolenky, členské poplatky, brigády, dotace z evropské unie). Tak kde je problém? No v nás a v naší (ne)aktivitě to je celý... :-(
Autor diskuse: Alesek - Profil , 7.7.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nmalamut - Profil | Čt 9.7.2009 19:24:52

2Livecrew >> co tu děláš? Myslel jsem, že jste šli s Maldou512 do kina.

    NBaron 007 MC - Profil | Čt 9.7.2009 19:23:26

    2Livecrew >> Ty si take spasa spolecnosti.

      N2Livecrew - Profil | Čt 9.7.2009 19:21:20

      drozďák 30,42 >> Tvůj humor je horší než sinice ve vodě..

        N2Livecrew - Profil | Čt 9.7.2009 19:20:02

        Baron 007 MC >> Ty si baron zbytečnosti a tuposti. Víc nemám co!

          N2Livecrew - Profil | Čt 9.7.2009 19:18:49

          Stanďour >> Už jednou sem ti jasně řekl, že nejsme žádní kamarádi. S buzerantama nechci mít nic společnýho. Budu tě muset zařadit do ignorantů!

            Nmedvěd - Profil | Čt 9.7.2009 19:18:25

            A přece se točí

              Nomambik - Profil | Čt 9.7.2009 19:15:35

              Baron 007 MC >> Tak to Vás asi doučuje Herbert

                Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 9.7.2009 19:11:57

                Vidím stále stejné štítky na Petriho miskách. Nějak se ty svině přestaly množit. Asi je takto degenerovaných vzorků opravdu jen pár. Laboratoř má zase jednou kliku...

                  NBaron 007 MC - Profil | Čt 9.7.2009 19:01:52

                  2Livecrew >> Nevim proc mam neco predvadet. Ale precti si poslednich par prispevku svych a kolegy Majshera, myslim, ze vas do kapsy strci me detska (prvni a treti trida).

                    NStanďour - Profil | Čt 9.7.2009 19:01:29

                    2Livecrew >> Zato ty jsi jí tady složil celej náklaďák, kamaráde.

                      N2Livecrew - Profil | Čt 9.7.2009 18:52:42

                      Baron 007 MC >> Ty si inteligence předvedl pramálo, chlapče.

                        NBaron 007 MC - Profil | Čt 9.7.2009 18:50:30

                        Fakt chytry, chlapci.

                          NMajsher - Profil | Čt 9.7.2009 18:35:51

                          2Livecrew >> :))

                            N2Livecrew - Profil | Čt 9.7.2009 18:29:08

                            Majsher >> Možná "jen" musel po večerech pokuřovat vlastního otce?? Chudák....

                              NMajsher - Profil | Čt 9.7.2009 18:26:42

                              2Livecrew >> no, doufejme, že pouze po dobře oplocené zahradě sanatoria

                                NMajsher - Profil | Čt 9.7.2009 18:25:50

                                XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> co znamená "vykouřit lešenářskou trubku lepidla"?? lepidlo má nějakou lešenářskou trubku?

                                  N2Livecrew - Profil | Čt 9.7.2009 18:21:46

                                  XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Tohle nám běhá normálně po ulici??!!

                                    Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 18:09:43

                                    Majsher >> já jsem rajcovatelný unlimited, a to mentálně i skrze žlázy s vnitřní sekrecí ... zkus se též zbavit zbytečných limitů, život máš jen jeden! Třeba zkus sejmout malý děcko, vykouřit lešenářskou trubku lepidla, líbat se s jelenem, přihlásit k odvozu odpadu všechny mravence ze zahrady...

                                      NMajsher - Profil | Čt 9.7.2009 18:03:05

                                      XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> čoeče, tebe ty homosexuálové dost rajcujou. viď - že je pořád zmiňuješ - chtěl bys to zkusit, ale bojíš se? Jeden gay tu měl před nedávnem otázku - možná by to stálo za to.

                                        Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 17:52:28

                                        Majsher >> v mládí jsem se živil homosexuální prostitucí, natáčel fekál porno a dnes žiju z dobrých investic. Lékařská a vědecká praxe je mi jen koníčkem.