Už s tím něco dělejme!!!

Tuto otázku chci položit již delší dobu!! Pořád dokola omýláme tu samou kritiku, návrhy podněty atd... k rybářskému řádu, stráži, svazu. Mě jen zajímá, kdy s tím někdo něco udělá (včetně sebe). Domluvme se a konejme. Něco jako odbory. Prostor ke zlepšení je obrovský a všichni máme přece společný zájem. Tak to zkusme vymyslet. Všude je to o financích a těch je dost (povolenky, členské poplatky, brigády, dotace z evropské unie). Tak kde je problém? No v nás a v naší (ne)aktivitě to je celý... :-(
Autor diskuse: Alesek - Profil , 7.7.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 16:15:39

a teď si počkám, kdo přetne pověstnou lajnu :-)))))) doufám, že to bude hodnotný příspěvek :-)))

    Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 16:14:28

    Majsher >> bazální znalost Junga postačuje k sestavení podobného "horoskopu" ... má to ovšem jednu zásadní trhlinu, přijeď na CW a vysvětlím ti ji ... bude to stát jedno dvě (slovy dvanáct) mojita :-)

      Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 16:13:50

      495

        NMilos_Dia - Profil | Čt 9.7.2009 16:12:40

        patlal >> Defekační level, obvyklá pozice v argumentační nouzi. Nicméně dostatečně signifikantní a potvrzující pravidlo.

          Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 16:11:21

          kakr >> já už ji tam mám dávno, sic v rámci perestrojky "od falu k cefalónu" piluji terapeutickou prax a takový koncentrát jen tak nenajdeš :-)

            NMajsher - Profil | Čt 9.7.2009 16:10:00

            XAXAP >> Jeden, či více (??) z nás ostatní mystifikuje reálnou existencí jakéhosi Herberta Hnátka, navíc k tomu lékaře a profesora. Nick toho znění je tu sice párkrát zaregistrován, ale tím veškerá podobnost s realitou končí. Ve skutečnosti se jedná se o verbálně zdatného grafomana, se značnou potřebou sociální exhibice. Tato snaha o upoutání pozornosti za každou cenu se často projevuje ventilováním kontroverzních názorů s mnohdy až bizarním nádechem. Nutno však podotknout, že je v tomto smyslu nadám jakousi špetkou tvořivosti. Každopádně, dle mého názoru, jde o jakéhosi svobodomyslného, ne zcela vyzrálého človíčka, holdujícího alkoholu, možná s uměleckými ambicemi, který pravděpodobně plnil v mládí roli třídního šaška.
            tak co, trefil jsem se? ... ;)

              Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 16:09:20

              Dovoluji si ctěné diskutéry upozornit, že se počitadlo blíží magické hranici 500. Nezapomeňte si otázku dát do oblíbených, mohli by jste o hodně přijít.

                N2Livecrew - Profil | Čt 9.7.2009 16:05:06

                omambik >> Stačí vytvořit sračku, pěkně jí zabalit a tvářit se jak nejchytřejší intelektuál..

                  Njudas.d - Profil | Čt 9.7.2009 16:04:19

                  patlal >> že ti to stojí za to tady diskutovat s takovejma profesorama:-)))

                    Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 16:02:34

                    XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Další posunovač,no ve vašem případě je to zřejmé i z fotky tak mne to nepřekvapilo...

                      Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 15:57:58

                      omambik >> neboj, rozumím

                        Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 15:55:36

                        Milos_Dia >> člověče, musím konstatovat, že příroda už nedbá na ochranné známky kamufláže ... na fotkách je předák s apaticko- flegmatickým mouchysněztesimě ksichtem a ve skutečnosti je to takový drsoň

                          Nomambik - Profil | Čt 9.7.2009 15:53:48

                          hroch2 >> kolego, věř že když se v nějaké diskusi oběví tento úžasně nadaný,neobyčejně moudrý ba přímo extrémě přechytralý prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. (a kdo ví kolik tytulů nám ještě zatajil ) je lepší si užívat zábavy čtením jeho příspěvků, usmívat se myslet si své, ale nereagovat neboť tě jeho poločeštinou umlátí k smti, věřím že ani on pořádně nerozumí tomu co píše

                            Nobrisek - Profil | Čt 9.7.2009 15:52:55

                            hroch2 >> vesničani z moravy nemaj rádi Brňáky i Pražáky...když už sme u toho :-). A přitom nejlepší Pražáci sou přistěhovaní Brňáci atd...Origoš Pepíci sou ....

                              Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 15:52:17

                              Geneticist >> člověk nikdy neví, jak skoná ... jedno je ovšem jisté, mám jinou DNA než tvůj kamarád a tak zůstávám bez mentálních tenzí

                                Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:50:16

                                Milos_Dia >> Ptal se vás někdo na něco ? Jste jak posunovač hoven,ti také rádi lezou někomu do análu ..

                                  NMilos_Dia - Profil | Čt 9.7.2009 15:42:27

                                  patlal >> Ano, lepší už to nebude. Bohužel, ani horší, stupnice evidentně došla a mínusová škála chybí.