Už s tím něco dělejme!!!

Tuto otázku chci položit již delší dobu!! Pořád dokola omýláme tu samou kritiku, návrhy podněty atd... k rybářskému řádu, stráži, svazu. Mě jen zajímá, kdy s tím někdo něco udělá (včetně sebe). Domluvme se a konejme. Něco jako odbory. Prostor ke zlepšení je obrovský a všichni máme přece společný zájem. Tak to zkusme vymyslet. Všude je to o financích a těch je dost (povolenky, členské poplatky, brigády, dotace z evropské unie). Tak kde je problém? No v nás a v naší (ne)aktivitě to je celý... :-(
Autor diskuse: Alesek - Profil , 7.7.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMilos_Dia - Profil | Čt 9.7.2009 15:40:07

XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Právě proto nekupuji moravské produkty. Koloniální syndrom je dostatečně signalizován již dlouho, takže prachy raději utratím za import.
Nicméně ona sklípková hypergeneralizace se vyvedla, to bez pochyb. Prostý vesničan, blb z Prahy, poněkud tvrdý sémantický ořech..

    NGeneticist - Profil | Čt 9.7.2009 15:37:23

    XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Herberte, měl jsem jednoho kámoše s velmi podobným vyjadřováním tvému, samé neologismy, nesmyslná sousloví, větné rozbory... a hle, Schizofrenik, fenothiaziny, butyferony.... Nikdo do té doby na něm nic nepoznal. Bohužel, špatně dopadnul.

      Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 15:32:52

      patlal >> Jirko, chuděrko, není ti asi pomoci. A prosím ještě o jedno opáčko, nějak to nechápu.

        Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:28:44

        XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Nemám chuť pane profesore doktore s vámi někam vstupovat a už vůbec né do virtuální existence kterou asi žijete ale ještě jednou vám zopakuji . Nazdar.

          Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 15:26:28

          hroch2 >> jezdím na Moravu k vinařům, nikolivěk k enuretikům či prostatikům

            NKóĎA - Profil | Čt 9.7.2009 15:25:28

            patlal >> gratuluji, tohle je dobrý názor

            už je to tady jako na novinkách...

              NPvl - Profil | Čt 9.7.2009 15:25:20

              Mrknato >> Mohl by jsi nám konečně popsat Tvůj lov experimetální plavanou . Povídat si nechci . Rád si SROZUMITELNÉ pojednání přečtu Děkuji

                Nhroch2 - Profil | Čt 9.7.2009 15:24:44

                XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Jak bych si přál abyste pane Velkomožný pražák přijel někdy k nám na Moravu do sklípka a já Vám tam mohl nachcat do vína.....
                A proč každého varujete před debatou s Vámi???nechápu
                Jako že by prosty vesničan nedokázal hovořit s blbem z prahy

                  Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 15:21:53

                  patlal >> Jiří, předáku, nemáš-li mentální kapacitu vstupovat se mnou do diskuse, raději to nedělej, sic strávíš zbytek své virtuální existence napíchnut na sebou samým nastavené vidle. Ber to jaké příjemné a důrazné varování, aby tvá čistá duše neutrpěla v intelektuální bažině újmu.

                    Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:17:00

                    XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Tato otázka je opravdu smutná ale co je na ní nejsmutnější ba dokonce nechutné to jste vy,to co jste tu napsal tak to by mne překvapilo i u úplného debila který je navíc totálně retardovaný.Ačkoli jsi hrajete či dokonce jste vzdělaný tak toto tomu vůbec nenaznačuje. CITUJI - Místo vysedávání u netu, jehož přidanou hodnotu jsi zatím neuchopil, raději v okolí rodné hroudy přilož ruku k dílu a pomož s likvidací povodňových škod, ať vám z Prahy nemusíme posílat tolik peněz. Také tu potřebujeme žít. Děkuji!

                    Být vámi tak si do postižených míst zajedu a toto jim řeknu do očí.Hlavně o tom jak se špatně žije v Praze.

                      NKóĎA - Profil | Čt 9.7.2009 15:13:36

                      pepa-č >> kdo mě zná, tak ví, že o tomhle něco vím také :-)))

                        Npepa-č - Profil | Čt 9.7.2009 15:10:01

                        KóĎA >> myslím, že podceňuješ jaká dřina je blábolit a chlastat :-)

                          Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:09:59

                          Pěkné opět klasika.Někdo napíše do otázky svůj názor,ten mu je vyvracen několika domluvenými zoufalci pro které je net asi celý jejich rybářský počin,pak nastupují opsané výtažky z různých tiskopisů a z netu,pak se kouká na pravopis a nakonec je tu volná diskuse o ničem.

                            NKóĎA - Profil | Čt 9.7.2009 15:08:23

                            kakr >> kraji ne, městu ano. Ale odklon je znát - lidi radši zvolí v kraji senátorem blábolila - vochlastu než člověk, za kterým je vidět nějaká reálná práce.

                              Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 15:04:29

                              KóĎA >>
                              Už dovládli?

                                NKóĎA - Profil | Čt 9.7.2009 14:55:27

                                kakr >> časy se mění, na Kladně dlouhá léta vládli modří. A můžu říci, že v téhle pražské periferii celkem dobře.

                                  Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 14:48:51

                                  XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >>
                                  Když mohla být nad Kladnem, jak krásně napsal druhý dělnický prezident ve své knize (povinná četba), tak proč ne nad Brnem??

                                    Nsven - Profil | Čt 9.7.2009 14:46:02

                                    kakr >> už to nastalo :-)))

                                      Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 14:42:42

                                      KóĎA >> rudá záře na Brnkongem?

                                        NKóĎA - Profil | Čt 9.7.2009 14:36:05

                                        kakr >> tak to vás podle pravidelně opakujících se výsledků voleb čekají světlé zítřky :-)