Už s tím něco dělejme!!!

Tuto otázku chci položit již delší dobu!! Pořád dokola omýláme tu samou kritiku, návrhy podněty atd... k rybářskému řádu, stráži, svazu. Mě jen zajímá, kdy s tím někdo něco udělá (včetně sebe). Domluvme se a konejme. Něco jako odbory. Prostor ke zlepšení je obrovský a všichni máme přece společný zájem. Tak to zkusme vymyslet. Všude je to o financích a těch je dost (povolenky, členské poplatky, brigády, dotace z evropské unie). Tak kde je problém? No v nás a v naší (ne)aktivitě to je celý... :-(
Autor diskuse: Alesek - Profil , 7.7.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 14:26:30

XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >>
Už se chystá znovuobnovení zemského zřízení, Země Moravskoslezské.
To nastane v Prágru pláč a skřípání zubů, zase jedna kolonie v čudu :-))

    Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 14:20:50

    kakr >> v každé zemi to pro svou stolici rádi dělají ... zadarmo netřeba, Praha ráda platí pro udržení koloběhu peněz, jinak bychom se přes ty vybraný moravský daně neprodrali ani do hospody!

      NMilos_Dia - Profil | Čt 9.7.2009 14:20:40

      XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> ....taková reversní vyrovnávačka Brno...

        Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 14:10:59

        XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >>
        To víš, děláme to pro matku měst rádi a ne grátis....

          NGeneticist - Profil | Čt 9.7.2009 14:10:41

          XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> :-)))

            Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 14:05:28

            hroch2 >> averze? Kdepak, mám Brnkong rád, zadržuje docela slušné množství mentálů, kteří pak nekazí život v jediné metropoli v ČR - Praze

              Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 13:59:35

              Milos_Dia >>
              Kdepak bartl, můžete je mít zadarmiko, fakt nic nechceme. Navíc máme ve Stanovách zakotvenu spolupráci s ČRS.

                NBaron 007 MC - Profil | Čt 9.7.2009 13:58:42

                hroch2 >> Ne. Da se to nazvat uchylkou, proste neco co ho odlisuje od "normalu" nebo "prumeru". Je opravdu dokonaly rybar, a opravdu nadprumerne inteligentni, a opravdu se tim netaji. Coz souhlasis, ze neni "prumer". Takze odchylka. Ale ne nemoc.

                  Nhroch2 - Profil | Čt 9.7.2009 13:56:24

                  XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Jinak jsem taky z Moravy a dost mě sere ta Tvá averze k Brnu
                  Proč?

                    Nhroch2 - Profil | Čt 9.7.2009 13:54:48

                    XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Netrvrdím že Já jsem úplně v pořádku,ale Tvé neustálé vyžadování upoutávání pozornosti,provokace a libování si v tom jaký jsi intelektuál...Není to nějaká nemoc???

                    Jinak jsem velice rád že autor otázky do toho nezasahuje,je to velice povedená debata:::

                      Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 13:51:07

                      kakr >> máte v Brnkongu nějaké oblíbené exportní destinace?

                        NMilos_Dia - Profil | Čt 9.7.2009 13:50:11

                        kakr >> To smrdí na dálku barterem. Zkuste to lifrovat dál na východ, dobrá destinace je prý Beringova úžina.

                          Nkakr - Profil | Čt 9.7.2009 13:48:56

                          XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >>
                          Jen si ho nechte v Práglu, my máme svejch mentálů hafo, mohli bychom i nějaké exportovat:-))

                            Nmedvěd - Profil | Čt 9.7.2009 13:47:02

                            nejhorší jsou naplaveniny.

                              NBaron 007 MC - Profil | Čt 9.7.2009 13:46:04

                              Milos_Dia >> Jako ja take ne. Ale mozna nejaky vedce ano.
                              Je to hruza. Lidskej druh se zahubi tim, ze prekazil prirozenej vyber.

                                NMilos_Dia - Profil | Čt 9.7.2009 13:44:38

                                XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> To není efektivní řešení.

                                  NMilos_Dia - Profil | Čt 9.7.2009 13:43:42

                                  Baron 007 MC >> Co tomu běhá na pozadí, to raději nechci vědět.

                                    Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Čt 9.7.2009 13:40:46

                                    Milos_Dia >> total error to není, asi dejchá a vegetativně funguje ... dál už fabulovat nechci ... nejhorší je, že "To" žije v Praze! Neměli bychom "To" zaslat zpátky do Brna?

                                      NBaron 007 MC - Profil | Čt 9.7.2009 13:39:58

                                      Milos_Dia >> Co ty vis? Merntalni dynamika nema nic spolecneho s plodnym myslenkovym vystupem. Pouze poukazuje na intenzitu procesu probihajici v mozku. Muze byt naprosto aktivni, ale zaroven chaoticke. Muze dochazet ke skratum a tak. Jako prilis aplikaci bezici na pozadi ti narusuje vykon kompu.

                                        NMrknato - Profil | Čt 9.7.2009 13:39:50

                                        Pvl >> ale ty si chceš povídat viď? Ono takové podprahové vnímání zanechá stopu jak od dejchavičné galoše, bacha na to! Opatrně!