Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

Njwkriz - Profil | Út 29.9.2009 14:04:55

obrisek >> on ale nahazuje

    Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 14:01:43

    Maroš3310 >> tak sem na to mrknul...rozešlu to ještě pár kamošům.zatím nevím kdo by chcél...

      Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 14:00:52

      jwkriz >> syny teda válí...škoda že su téden v hokně...jel bych aspon na čučku s lodou a přejel mu ty 400M vyvežený šňůry :-D Nevíš jak tam bude dlouho?...Jak minulé jár?

        NMaroš3310 - Profil | Út 29.9.2009 13:59:32

        jwkriz >> Hlavně,že jemu to jde. A nesedí tam jak namalovanej.

          Njwkriz - Profil | Út 29.9.2009 13:56:14

          Maroš3310 >> obrisek--syny je na D5 a od vcera od rana zacal chytat a už navečer jsem obdržel nekolik zprav jako ....prvni 73cm,chvilu na to přišla sms..87 13kg,pozdeji dalsi 84 12kg ,pak se mu jeden vyřízl,prej byl asi pěknej no a jak vam tady píšu tak me zrovna došlo ...dneska už 7 zaberu vse kolem 8kilo takze asi dobry akorat ze kolem nema nikdo ani tuk

            Njwkriz - Profil | Út 29.9.2009 13:48:56

            obrisek >> už zase neni na dalas brzo :-)))

              NMaroš3310 - Profil | Út 29.9.2009 13:26:05

              obrisek >> Máš to tam. A za Peletkou by sme se mohli mrknout.

                Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 13:23:51

                Dring >> noo tak to nějak namysli...jinak bych to viděl si u Badinů

                  NDring - Profil | Út 29.9.2009 13:13:49

                  btw: aby tam dobre nevarili, kdyz tam vari Peletka Malinka :-)

                    Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 13:12:14

                    Maroš3310 >> to není nic tajného obrisek@seznam.cz Jinak do zámrzu je času dost, tak něco podniknem...

                      Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 13:11:35

                      Dring >> kua to je ta stejná knajpa?No tak mu loupneš o hlavu třeba židlu...to je toho :-)

                        NMaroš3310 - Profil | Út 29.9.2009 13:05:36

                        obrisek >> Jak někam povalíte déte vědět. Pojedu svama. Teda pokud zvolíte dobré termín.:) Jinak ondro pošli mi na sz svůj email. Něco ti pošlu z povídáním.

                          NDring - Profil | Út 29.9.2009 13:04:15

                          obrisek >> njn, ale ta restaurace je v objektu kterej vlastni p. Graf a kdybych tam toho tlustyho zlodejskyho zmrda potkal, rozbil bych mu o palici prvni vec co by me padla do ruky. z toho duvodu tam nemuzu chodit

                            Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 13:02:07

                            jwkriz >> A chceš někam vytáhnót?Pokořit DALLAS? .-)

                              Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 13:00:34

                              Dring >> je na čase, aby si se zhostil i s hosteskama dalšího pivka u Davida :-)

                                Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 12:58:33

                                Maroš3310 > byl sem tam jen na jednom...bo na motorce...luxus...ale už tam nikeho neznám...Může taky něco domluvit DRING- jeho kamoš má restauraci přímo ve štatlu a udajně skvěle vaří...taky rybář...

                                  NMaroš3310 - Profil | Út 29.9.2009 12:42:34

                                  obrisek >> Slyšel sem,že to tam není vůbec špatný.

                                    Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 12:41:18

                                    Maroš3310 >> no mohli...udělali z teho solidní knajpu...

                                      NMaroš3310 - Profil | Út 29.9.2009 11:30:16

                                      Borci tak co? U Badinů je prej už zase otevřeno. Tak by sme se tam mohli po dlouhé době potkat néé?

                                        Njwkriz - Profil | Út 29.9.2009 7:45:24

                                        obrisek >> už jsem nebyl 3 tydny