Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

NDring - Profil | Po 28.9.2009 22:07:02

MarPit >> zacina tam byt peknej naval v sobotu bylo na parkale 16 aut a jestli si pamatujes ty dva domorodce co sedeli vpredu na hloubce a jsou tam v podsatte kazdej den odpoledne, naucili se chytat na bobky, tak ti co chyti tak odvazi, videl jsem dva docela solidni lysce ve skopku u auta na parkale. asi tam prestanu jezdit

    NMarPit - Profil | Po 28.9.2009 21:54:11

    Dring >> Takže vlastně žádná změna :-))) Když mi to klapne, tak vyrazíme s Dalinem v pátek.

      NDring - Profil | Po 28.9.2009 20:59:30

      MarPit >> zdar, nasadaci, nejvetsi 60cm. voda sla dolo o 25-30cm a zabery temer nebyly, tak jsme drali my a jak svina, burcak, pivo a rum uz nechcu videt

        NMarPit - Profil | Po 28.9.2009 20:57:09

        Dring >> Zdar, zadařilo se ?

          NDring - Profil | Po 28.9.2009 20:53:57

          obrisek >> ok, jsem se dostal ke komplu az ted s rybama letos asi koncim, mam toh onejak plny zuby :-)

            Nobrisek - Profil | Po 28.9.2009 16:50:46

            Dring >> tomtoma odvolej...kolega ke mě poslal borca a už je fuč...

              Nobrisek - Profil | Po 28.9.2009 16:48:35

              jwkriz >> co jináč? sem ešče skoušel sumatry...bez záběru...už se pomálu začínám chystat na candáty/štiky...do zámrzu jim dám na frdel...snad:-)

                Nobrisek - Profil | Po 28.9.2009 16:46:40

                jwkriz >> klapka přestala fachčit...hlavně ta na spodku :-D

                  Njwkriz - Profil | Po 28.9.2009 13:14:51

                  obrisek >> ty myslím taky nemas klapku co

                    Nobrisek - Profil | Po 28.9.2009 11:27:17

                    Zdar borci...burčák už nechcu nikdá vidět...

                      NMaroš3310 - Profil | So 26.9.2009 12:55:13

                      hulča >> To je jedna věc. A dostal jsem lepší nabítku. No a taky po rozpravě se šéfem,když sem mu řekl ať mi ubere práce nebo přidá na penězích byla zbytečná.Tak nebylo co řešit a skončil jsem na hodinu.:)

                        Nhulča - Profil | So 26.9.2009 11:49:20

                        Maroš3310 >> nazdar, co se stalo, už tě nebavilo tahat lidi ze sraček?:-) A co ted bude, si doma?

                          NMaroš3310 - Profil | Pá 25.9.2009 19:12:12

                          Zdar. Oznamuji všem,že jem dnes ukončil svoji působnost u odtahové služby a s tím se ukončila i platnost tel.čísla 603214490. Teď už platí jen 723655123.

                            NMaroš3310 - Profil | Čt 24.9.2009 21:34:35

                            Zdar borci. Scháním ke koupi louku u lesa nebo přímo v lese do 4000m2. s možností dotažení el. energie. Kdyby jste o něčem věděli,tak mi dejte prosím vědět. Děěěkůůůůjíííí. Jo a tak do 40km okolí Brna.

                              NMaroš3310 - Profil | Po 21.9.2009 21:32:32

                              obrisek >> Tak nic moc. 2 kapříci cca 60cm. Jinak kámoši nachytali nějaký parmy a boleny. No a jeden asi 10 vranek. Nikdá sem tu rybu neviděl. Jinak sme opět pěkně zachlastali.:))))

                                Nobrisek - Profil | St 16.9.2009 19:45:17

                                Dring >> heh...toto si ale koupím...levnější než IKEA ...10 baků :-)

                                  NDring - Profil | St 16.9.2009 19:09:13

                                  :) a ja si uz pomalu obednaval krosnu, vidlicky a brolicko

                                    Nobrisek - Profil | St 16.9.2009 19:05:02

                                    Jinak já samozřejmě Tě hodlám trumfnout s bivakem a lehátkem že...

                                      Nobrisek - Profil | St 16.9.2009 19:03:33

                                      Dring >> zdar.takže na motóru sme domluvení, ale měl bych pro Tebe další špeky...co takhle mobilní sprchu s WC? :-) a nebo na ty Tvoje párty lepší zařízení než stolek uprostřed bivaku?Obě tyto věci sou srovnatelné cenově se stolkem od FOXE :-))

                                        Nobrisek - Profil | Út 15.9.2009 17:38:57

                                        Dring >> jo jo to je von...ouplně se zbláznil do ryb...za půl roku do toho nasypal nejmíň kilo :-)pila jela full...:-)