Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

NDring - Profil | Pá 2.10.2009 11:38:08

Maroš3310 >> posli socialku, ti ho pekne nadzvednou

    Nobrisek - Profil | Pá 2.10.2009 11:34:39

    Maroš3310 >> houno soudit,,,namíchej koktejl :-)

      NMaroš3310 - Profil | Pá 2.10.2009 11:03:06

      Tak jsem se po skoro 7 letech co jsem byl zaměstnán u odtahovky dočkal nejlepšího. Nechce mi dát poslední vejplatu hajzl jeden. Se budu soudit no.:((

        NMaroš3310 - Profil | St 30.9.2009 15:51:05

        :DDDDD Jinak Středoasijce jsem chtěl,ale už nechci.:))

          Nobrisek - Profil | St 30.9.2009 15:44:38

          Maroš3310 >> a sebeobranu :-)

          http://navratdoreality.cz/?p=view&id=1023

            Nobrisek - Profil | St 30.9.2009 15:27:18

            Maroš3310 >> mám dost práce...takže nestíhám...ale na to mrkni...jako odborník na hafany:-)

            http://navratdoreality.cz/?p=view&id=1082

              NMaroš3310 - Profil | St 30.9.2009 14:21:24

              Mazec. :))

                NMaroš3310 - Profil | St 30.9.2009 14:01:37

                obrisek >> sem s nima.:))

                  Nobrisek - Profil | St 30.9.2009 13:59:40

                  Maroš3310 >> chceš odnudit?...přihodím pár linků :-)

                    NMaroš3310 - Profil | St 30.9.2009 13:04:34

                    obrisek >> U tebe sem si byl 100% jistej,že nezklameš. Nudím se. Su doma s nemocnou dceruškou.:(

                      Nobrisek - Profil | St 30.9.2009 12:58:50

                      Maroš3310 >> např já :-)

                        NMaroš3310 - Profil | St 30.9.2009 12:52:40

                        Je tu někdóóó?:)

                          NMaroš3310 - Profil | Út 29.9.2009 15:59:05

                          obrisek >> To pořešíme.:))))

                            Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 15:20:09

                            Maroš3310 >> tak bych prosil vykopat hodně hlubokou jámu se sypkou hranou na cejlu :-)

                              NDring - Profil | Út 29.9.2009 14:23:50

                              nadhera

                                Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 14:13:12

                                Dring >> A jedno foto na plochu :-)

                                  NMaroš3310 - Profil | Út 29.9.2009 14:13:00

                                  obrisek >> I stavby rybníků nejsou problém.:)) No a řádné ohodnocení tě v případě dobře odvedené práce nemine!!:))

                                    Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 14:07:05

                                    jwkriz >> já vím, má pruty z MILA .-)

                                      Nobrisek - Profil | Út 29.9.2009 14:06:19

                                      Dring >> tady máš taxíka s prvním candošem v životě...