Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

NDring - Profil | Út 15.9.2009 16:49:32

obrisek >> ty se neseres :) jsem si rikal, kdo tam radi . ten druhej to je ten drozkar ?

    Nobrisek - Profil | Út 15.9.2009 16:37:38

    syny >> hmm... stím by se makalo na zapomenutých flekách:-)...sem se v sobotu nadřel jak prase(flek před a po)

      Nobrisek - Profil | Út 15.9.2009 16:04:21

      Dring >> si ne...sem si hrál nejradš na doktory:-) jinak už asi vím...tou sou takový mašiny, co jedou po dálnicí 130 :-)

        NDring - Profil | Út 15.9.2009 15:52:36

        obrisek >> jsi nehral Dunu 2 ? :-) kombajn

          Nobrisek - Profil | Út 15.9.2009 15:48:51

          syny >> Co to je Harvestor? No finstina není tak zlá...když potkáš zájezd finských volejbalistek
          :-D

            Nsyny - Profil | Út 15.9.2009 15:32:18

            obrisek >> ja mam ted prace jak na kostele,pendluju mezi vystavistem a hoknou,vcera jsem byl na Sumave,jednomu Finovi se tam rozsypal Harvestor tak jsme to davali dokupy,horsi rec nez finstina snad neexistuje,domlouvali jsme se smesi deutsch-englisch-ruky-nohy,docela prca ...

              Nhulča - Profil | Út 15.9.2009 15:10:08

              Maroš3310 >> čau, já byl mynulí týden na mušově a podařili se akorát nějaké padesátky, nic většího. Snad letos ještě něco přijde co bude stát za fotku.:)

                Nobrisek - Profil | Út 15.9.2009 13:17:24

                Aj ryba se povedla...nějaký kudle okyši a večerní dáma...

                  Nobrisek - Profil | Út 15.9.2009 13:04:39

                  Jinak je to tu nějaké chcíplé...to už nikdo pivko nepije? Posílám dovolenkové foto :-)

                    Nobrisek - Profil | Út 15.9.2009 12:59:11

                    Dring >> No dobrá tedy...hi hi

                      NDring - Profil | Po 14.9.2009 23:24:37

                      obrisek >> tfuj to jmeno uz nevyslovuj :-)

                        Nobrisek - Profil | Po 14.9.2009 13:01:10

                        Zdarec pivkaři...všechny vás tu po tejdnu zdravím...

                          Nobrisek - Profil | Po 14.9.2009 13:00:35

                          Dring >> jasně+nějakou Ulinu a webku :-D

                            NDring - Profil | Po 14.9.2009 11:07:34

                            carpson >> kdyz vyresim pripojeni k netu a napajeni notasu, tak se muzu na rybach valet v podstate celorocne :)

                              Ncarpson - Profil | So 12.9.2009 12:59:52

                              Dring >> koukam, ze ta kaprarina se opravdu posouva zajimavym smerem....

                                NMaroš3310 - Profil | So 12.9.2009 9:35:22

                                hulča >> Ahoj. Tak co jsi nachytal? Já se na ryby nedostal.A to vůbec.

                                  NDring - Profil | St 9.9.2009 11:34:09

                                  83 cm, 11,6kg polednak :-)

                                    NDring - Profil | Út 8.9.2009 16:57:35

                                    drina jak svina :) ale CDMA fachci jak ma