Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

syny - Profil | Pá 4.9.2009 19:32:47

obrisek >> tak ať taky něco najdeš,krom podpapíráků :o)

    obrisek - Profil | Pá 4.9.2009 19:29:36

    syny >> zdravej jak řípa :-)...


    nic borci majte sa...valím na týden na hřibky....

      syny - Profil | Pá 4.9.2009 19:00:04

      obrisek >> v tomhle pocasi by mě jeblo,tak jsem si zkusmo nasadil otcovo tlakoměr a myslím,že tady budu prudit do 100 let...

        obrisek - Profil | Pá 4.9.2009 10:32:54

        syny >> to jo...každej profík má na kontě tolik pádů a zranění, že by to mohl závidět každej závodník v GP...Po pár letech jim vyjmou klíční kosti a nahradí to kusem rámu ze starých kol :-)

          syny - Profil | Čt 3.9.2009 20:14:51

            obrisek - Profil | St 2.9.2009 14:33:40

            Ne, sme spíš Smolíkovi :-)
            http://www.youtube.com/watch?v=9pFQ5VIQfzI

              syny - Profil | St 2.9.2009 12:56:54

              obrisek >> s kym valis,s Homolkovyma..:o)
              http://www.youtube.com/watch?v=V8hTN-Iat74

                obrisek - Profil | St 2.9.2009 12:51:24

                syny >> tak to jo potom...to muselo být včera náročné :-) Já se ted dávám do kupy a v So vyrážím na týden na hřibky...Mám takový oblíbený potůček v lese :-)

                  syny - Profil | St 2.9.2009 12:26:36

                  obrisek >> streva na dalnici me nevadi,jeden cas jsem se i zivil jako patolog prasat,ale tech piv "bolo vcera naozaj privela"....

                    obrisek - Profil | St 2.9.2009 12:13:06

                    syny >> Cíťo,,,mě to náhodou baví...něco jako čumět do ohňa.A ten bejk, je přihozené velké polínko :-))

                      syny - Profil | St 2.9.2009 12:07:25

                      jwkriz >> poslal jsem tam jedno zlate dedictvi,koukl na obriskovo video a sel jsem se vyblit

                        syny - Profil | St 2.9.2009 11:54:48

                        jwkriz >> ani me nemluv,to byl zas vecirek.....a to piti taky za moc nestalo..uz jsem ale zawostril na sklo,tak muzu pracovat...:o)

                          jwkriz - Profil | St 2.9.2009 8:05:52

                          syny-tak jak je vole ,zase jak po mladech co? :-)))

                            obrisek - Profil | Út 1.9.2009 16:05:57

                            Kdo žere na rybách Májky, nechť se poblije :-)))

                            http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=18340-drtick​a.htm

                              Dring - Profil | Po 31.8.2009 15:18:22

                              vy kurwy ! :-)

                                Petrasek - Profil | Po 31.8.2009 15:02:38

                                obrisek >> s Dringem je to vzdycky strasne nebezpecny!!! a navic je to o jatra:-D Dobra prace kluci!!! jen jim davejte po usiskach!

                                  obrisek - Profil | Po 31.8.2009 14:14:45

                                  syny >> ne ne, to byla brzda pro slabšáky...já sem brzdil pivem :-)

                                    obrisek - Profil | Po 31.8.2009 14:10:28

                                    Dring >> heh to jo...málem sem z něho udělal třísky:-)ale byla to vydařená akce...až moc :-)

                                      syny - Profil | Po 31.8.2009 12:56:34

                                      obrisek >> te ta coca-cola nejak zmohla,beztak jsi ju mel rizlou RUMunem ..