Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

Nobrisek - Profil | Po 10.8.2009 21:57:09

Dring >> no jo tak potom jo :-))) Nic maj sa...v září jim dáme na prdél(sumcařinu zapíchnu a ukažu ti jak se chytaj kapóni na šnecle)

    NDring - Profil | Po 10.8.2009 21:52:20

    obrisek >> takova basicka zni lakave, ale su nejakej zalitej, chlastali jsme uz jen rum a nejakej vlasacek v sobotu jsme mnozstvim zaskocili i obsluhu v bulharkse knajpe :) musim ted dokoupit vercajk, citrona vyservisovat, najit si novou nevestu apod. minimalne mesic se nezastavim ;)

      Nobrisek - Profil | Po 10.8.2009 21:49:25

      Dring >> je mě to jasný...musíš si zajet pro důchod :-) No budu tě průběžně informovat...Pro začátek nachlazuju 40 plzní :-)

        NDring - Profil | Po 10.8.2009 21:32:05

        obrisek >> cece ac je to s podivem, musim taky zacit neco delat takze asi vymecham, vidim to az na zari ;-)

          Nobrisek - Profil | Po 10.8.2009 21:30:44

          Dring >> zdar...kua neurval sem se...chjo moc všeho...zitra valím tam...kde si mě viděl poprvé:-) a to do pátku...přidáš se?pošlu ti souřadnice kde zakotvím...loďó přijedu...

            NDring - Profil | Po 10.8.2009 10:35:20

            kdes byl Albine na Dringovu teklo vsechno proudem a v Bulharech mame v putice uz otevrenej permanentni ucet :-) nedostals vychazky ?

              NMaroš3310 - Profil | Ne 9.8.2009 20:56:34

              hulča >> Mě bylo řečeno toto. Tak nevím.:(

                Nhulča - Profil | Ne 9.8.2009 20:22:28

                Maroš3310 >> dcera majitele má tak 2 roky, tak to začala hodně brzo :-)))))

                  NMaroš3310 - Profil | Ne 9.8.2009 18:27:32

                  hulča >> Jasně. Od mího kolegy kamoš chodí z dcerou vašeho majitele a v pátek byl u nás na firmě tak tam cosi plácal. Jinak je to všude stejný.

                    Nhulča - Profil | Ne 9.8.2009 16:35:07

                    Maroš3310 >> čau, jojo šli jsme s prachama o 10% dolů na cesťáku (cca 1000kč), ale o tom, že někdo odešel jsem zatím neslyšel. Víš jaká je situace v dopravě, takže to stojí za hovno.

                      NMaroš3310 - Profil | Ne 9.8.2009 13:19:04

                      hulča >> Zdarec. Co vaše firma? Slyšel jsem,že vám šáhl šéf na love a hromada šovců mu odešlo.

                        NMaroš3310 - Profil | Ne 9.8.2009 0:09:13

                        obrisek >> Škoda. Já právě došel z hokny. :((

                          Nobrisek - Profil | So 8.8.2009 12:33:25

                          Maroš3310 >> houbelec...pustil mě tam vodu, musel sem na jinej štont a tam to bylo voničem :-(

                            NMaroš3310 - Profil | So 8.8.2009 11:12:03

                            obrisek >> Tak cos uválel?

                              Nobrisek - Profil | Pá 7.8.2009 17:44:02

                                NMaroš3310 - Profil | Pá 7.8.2009 15:48:46

                                obrisek >> Kámo nemožu. Mám toho moc.

                                  Nobrisek - Profil | Pá 7.8.2009 10:31:38

                                  Maroš3310 >> kua krize je krize...snad to pak ještě rozjede...dnes povalím zavláčet...nepřidáš se ?

                                    NMaroš3310 - Profil | Čt 6.8.2009 20:59:40

                                    obrisek >> Su rád,že uživím to svoje!!:)))) No dnes nám majitel firmy oznámil,že končíme s autodopravou a nechá si jen moji maličkost a ještě jednoho kolegu. Celkem nám to vyrazilo dech,teda hlavně těm,kterých se týkal vyhazov. Tak su zvědavej kdy rozpustí i odtahovky.

                                      Nobrisek - Profil | Čt 6.8.2009 11:51:01

                                      Zdar borci...jestli z vás někdo vlastní benzínku, měl bych auto na ryby :-) 309 koní najeto 68000km
                                      ABS, Centrální zamykání, El. ovládání oken, Elektrická vyhřívaná sedadla, ESP, Imobilizér, Kožené sedačky, Litá kola, Náhon na všechna kola, Navigace, Posilovač řízení, Tempomat

                                        Nobrisek - Profil | St 5.8.2009 11:54:13

                                        syny >> jj vychytávek tam maj habaděj...ty klestě maj i záklopku, takže to stačí jen pořádně zmáčknout a pak jen tahat za špagát...