Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

Nsyny - Profil | St 5.8.2009 11:39:27

obrisek >> je videt,ze soudruzi v juesej maji s lovem z lode bohate zkusenosti...

    Nsyny - Profil | St 5.8.2009 11:10:01

    obrisek >> JZD u nas padlo zaroven se soudruzskym rezimem,mame tady Bobrava a.s a myskovat k nam jezdil okresni myskar...

      Nobrisek - Profil | St 5.8.2009 11:03:54

      syny >> no...sou to obyč kastrovací kleště z JZD Moravany a.s

        Nsyny - Profil | St 5.8.2009 10:51:58

        obrisek >> a tos ho chyt na ten bazmek co mu cumi z huby,to je nejaka novinka na e-bay..?

          Nobrisek - Profil | St 5.8.2009 10:17:30

          Tak včera 2 záběry a jeden 70 tník o kterém sem sprva myslel, že je to candát jak noha:-)

            NMaroš3310 - Profil | Út 4.8.2009 19:04:16

            obrisek >> A to se cení.:)))

              Nobrisek - Profil | Út 4.8.2009 18:58:50

              Maroš3310 >> dobrá no...ale snaha byla :-)

                NMaroš3310 - Profil | Út 4.8.2009 18:44:08

                obrisek >> Lájoše nee. To bych potom neměl čím jezdit a přišel bych o hoknu taky.

                  Nobrisek - Profil | Út 4.8.2009 18:05:43

                  Maroš3310 >> zdar, tak mám se optát? chceš tam nějaký lájošé? :-D

                    Nobrisek - Profil | Út 4.8.2009 18:05:07

                    syny >> to by se vám tak líbilo...kapráří :-)

                      NMaroš3310 - Profil | Út 4.8.2009 17:42:16

                      Zdar konópci. Tak jak to ide. Já su v píp na všech frontách. U nás ve firmě proběhla velká čistka a stalo se,že mám teď 3 auta a nevím,kterým mám jezdit dřív. Hrůza.

                        Nsyny - Profil | Út 4.8.2009 17:10:49

                        obrisek >> tak ať se dá k RS,apoň tam budeme mít konečně taky svýho člověka...

                          Nobrisek - Profil | Út 4.8.2009 16:59:00

                          syny >> kua co by ne...ale přišla by na to obrisková a vyškrábala by ji voči...je hrozně rychlá a zákeřná .-)

                            Nobrisek - Profil | Út 4.8.2009 16:49:18

                            syny >> na Rena mám inšý nástroje :-)

                              Nsyny - Profil | Út 4.8.2009 16:48:03

                              obrisek >> nechceš sparinga do posilky,kamoška viděla tu tvou fotku u móřa a prej by si s tebou zaposilovala? :o))

                                Nobrisek - Profil | Út 4.8.2009 16:37:31

                                syny >> kua...zase špatně...mě ta myš nějak hapruje...

                                  Nsyny - Profil | Út 4.8.2009 16:34:36

                                  obrisek >> koho vyhlížíš,Rena ?

                                    Nobrisek - Profil | Út 4.8.2009 16:26:28

                                    syny >> Voe...sem chtěl dát tůdle z dovolené...jenom sem se uklík...

                                      Nsyny - Profil | Út 4.8.2009 16:17:00

                                      obrisek >> a co jako...? :o)))