Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

Nobrisek - Profil | Út 4.8.2009 14:48:45

.

    Nobrisek - Profil | Po 3.8.2009 13:14:04

    Jinak jelikož, poňevač,nýbrž mám po dovči na pláži absťák a celý týden bóchám...hodlám vyjet si ut a čt po osmé večír zavláčet sumejše na votočku pod Brno...Kdo se chce přidat?

      Nobrisek - Profil | Po 3.8.2009 13:06:02

      Nazdar borci...psal tady někdo o pívu? Já sem po dovči přiotrávenej ožujskem, karlovačkem i favoritem :-x
      Něco Néw?

        Njwkriz - Profil | Út 28.7.2009 15:38:21

        syny- kradu či co?

          Nsyny - Profil | Út 28.7.2009 15:17:38

          jwkriz >> mas ject sem...http://www.penzion-cerny-cap.cz/cz/

            Njwkriz - Profil | Út 28.7.2009 15:15:50

            syny >> a kolem taky nic

              Nsyny - Profil | Út 28.7.2009 13:34:15

              jwkriz >> je to kousek od Veseli nad Luznici,ta dira se zove Hamr

                Nsyny - Profil | Út 28.7.2009 13:22:12

                jwkriz >> ale pro letosek mas asi smulu,je to uz vobsazeny...

                  Njwkriz - Profil | Út 28.7.2009 11:36:39

                  syny-tak co ta tetka a v kerych mistech je to jejich staveni posli mapu svine hydraulicka

                    NMaroš3310 - Profil | Po 27.7.2009 19:19:53

                    Borci scháním nějakýho šikovnýho a levnýho zámečníka. Nevíte o někom? Koupil jsem karavan se stanem,kterej se přidělává pevně ke karavanu a větříček mi polámal ty hliníkový tyčky(konstrukci stanu). Tak bych je potřeboval udělat ze železa.

                      Njwkriz - Profil | Po 27.7.2009 14:37:04

                      syny >> asi az 15.08 -21.08

                        Nsyny - Profil | Po 27.7.2009 14:23:37

                        jwkriz >> a kdy tam chces ject,maji tam prej nasmlouvany nejaky prazaci...

                          Njwkriz - Profil | Ne 26.7.2009 22:41:14

                          Petrasek >> svině :-)))) nikde nejdou a ty chytáš, jak to ten bourák dělá

                            NPetrasek - Profil | Ne 26.7.2009 16:49:36

                            Zdaaar, jak bylo o vikendu? Ja jsem strhanej vic jak po tydnu makacky nekde v dolech! Lapl jsem zhruba 25kapru a nej mel 87cm... musim se podivat na papir kolik jsem toho vlastne chytil a pak neco prihodim do muj lov

                              NMaroš3310 - Profil | So 25.7.2009 0:43:34

                              jwkriz >> Stává se no.:(

                                Njwkriz - Profil | So 25.7.2009 0:20:47

                                Maroš3310 >> to je teda narez

                                  NMaroš3310 - Profil | Pá 24.7.2009 22:59:02

                                  jwkriz >> No viděl ju naposledy na vánoce.

                                    Njwkriz - Profil | Pá 24.7.2009 22:40:39

                                    Maroš3310 >> tak to musis jet kdyz je to takhle :-))