kapri na Labi

kapri na labi v okoli Prelouce mate naky spravy diky

NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 28.5.2009 22:27:16

buldozer >> To nevím, nebyl jsem u Labe nejméně 14dní.... radši zůstaň zalezlej zam u vás za hranicema...

    Nbuldozer - Profil | Čt 28.5.2009 22:25:34

    Ondra (tloušťák) >> povec pravdu.nieje 13ka moc zvedlá po tom dešti???chcem tam íst od zajtra.poniže Mělnika!

      NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 28.5.2009 22:24:24

      buldozer >> né znovu - stále :D

        Nbuldozer - Profil | Čt 28.5.2009 22:22:39

        sensor >> dík za radu!!!:)))))))

          Nsensor - Profil | Čt 28.5.2009 22:21:49

          já myslím,že kapři na Labi jdou.jen je třeba vědět kde a na co.a taky mít trochu štěstíčka.

            Nbuldozer - Profil | Čt 28.5.2009 22:18:27

            Ondra (tloušťák) >> znovu chytrej????:)))))))

              NLauri - Profil | Čt 28.5.2009 17:10:18

              gigs >> tyhle pomalé a rozvážné jízdy jsou nejlepší, to ti potvrdí každý kaprař :))

                Nclarence - Profil | Čt 28.5.2009 17:05:03

                lubos666.p >> Máš pravdu ale myslím si,že by to víkendu mohlo být už dobrý,vítr a déšť to určitě omlátily.Jinak jsem byl v so a ne a nebylo to vůbec špatný,květu bylo minimálně a kapři jezdili parádně ale jen na jeden druh boili,podotýkám,že jsem vůbec nekrmil.Nejmenší 68 a největší 93 tak spokojenost.

                  Ngigs - Profil | Čt 28.5.2009 17:01:41

                  byl jsem včera (VČ).ten bordel jsem vůbec nevnímal a to samé se záběry. vytáhnul jsem 1 cejna na 1+1pop 18mm. Měl dobrejch 30 čísel. jedno pípnutí, 5min pauza, další pípnutí, zase pauza.no nebyla to krásná jízda? :)

                    NSmetana - Profil | Čt 28.5.2009 16:25:19

                    lubos666.p >> Jj máš recht,ale já myslel spíš pro představu.....

                      Nlubos666.p - Profil | Čt 28.5.2009 16:24:06

                      Smetana >> Nemyslim,že ti fotka pomůže.Na jezech se to svinstvo promíchá a jde to sloupcem vody,takže to stejně na fotce neuvidíš.

                        NSmetana - Profil | Čt 28.5.2009 16:11:25

                        nemáte nějakou aktuální fotku z Labe?Taky by mě zajímalo jak to vypadá s vatou.

                          Nsensor - Profil | Čt 28.5.2009 14:32:06

                          určitě se v tom už dá rybařit.jen někde je to horší,jinde lepší.

                            Nmároš - Profil | Čt 28.5.2009 13:41:26

                            buldozer >> Plave,ale už to není takovej hardcore :-))

                              NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 28.5.2009 13:27:41

                              buldozer >> Se jeď podívat ne.... :D

                                NLauri - Profil | Čt 28.5.2009 13:25:11

                                buldozer >> stále plave

                                  NMH - Profil | Čt 28.5.2009 13:20:44

                                  Ahoj všichni,taky bych prosil info o bordelu ze stromů co tam plaval?díky

                                    Nbuldozer - Profil | Čt 28.5.2009 12:50:56

                                    ahoj.plave ešte květ?

                                      Nsensor - Profil | Út 26.5.2009 10:23:45

                                      k tý fotce.kapr měl 90 cm a 13 kg.chmýří opravdu ubývá.chce to jen najít flek kde nejsou z obou stran topoly.lovu zdar.

                                        NMH - Profil | Út 26.5.2009 10:17:49

                                        Nazdar chlapy,nevíte jak to vypadá na Litoměřicku s květem(minulej pátek tam sněžilo)dík....