kapri na Labi

kapri na labi v okoli Prelouce mate naky spravy diky

Npjarmil - Profil | St 20.5.2009 21:05:42

kamos uz tam je ode dneska a pred chvili jsme si volali a zikal ze je to jakko kdyz pada snih.. voda cela zapadana... tak ne ze nic nechytnes ale jeste budes mit zasvinenej vlasec a ocka..

    NChlumik99 - Profil | St 20.5.2009 21:01:44

    pjarmil >> to to je tak v riti jo s tim topolem? ja jsem myslel ze uz to bude dobry ja jedu taky na tri dny tak uvidime no

      Npjarmil - Profil | St 20.5.2009 20:58:11

      ja jeste letos o kapra na labi nezavadil... zitra jedu na tri dny ale bude to asi marny pac tech sracek z topolu pada vic a vic..a navic bude vedro jak v prdeli...

        Nmejla - Profil | St 20.5.2009 18:55:26

        Kevin -Bylo mi řečeno že nekompromisně trestají za lov na tři hůlky a braní ryb s neodpovídající mírou a lov nonstop se jim nedivím, jak mají poznat že to je zrovna kaprař srdcař který se chová k rybám slušně, má podložku připravený kyblík z vodou kterou rybu polévá , vyfotí se s ní a s ůctou rybu vrátí vodě a né osoba která rybu vyválí na šutrech a v odpadcích které má kolem sebe a pak do ní kopne co jsem viděl na vlastní oči.

          NOndra (tloušťák) - Profil | St 20.5.2009 18:51:50

          Já na ryby jezdím s tím že mi to můžou sebrat... takže až to přijde tak nemůžu být překvapený :o)

            NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:36:18

            mejla -Za ty kapry bych jim to už nevrátil ale za ten nonstop je to sporný,Já třeba taky chytám nonstop ale ryby prostě neberu,každý rok odevzdávám prázdnou povolenku teda až na příchody:-)))A dokonce mám zatím to štěstí že se s RS dá mluvit,někteří to chápou teda většinou ale vím že dřív nebo později narazím na vola a ten mi to sebere....jenže na tohle jsem připravenej,budu holt jezdit na soukromé vody a budu mít klid.......a myslím že nás bude víc!!!!

              Nmejla - Profil | St 20.5.2009 18:25:28

              sensor -Před dvěma týdny dvě kontroly porybných během 24 hodin, prohodil jsem s nimi pár slov a nestačil jsem se divit, posbírali docela dost povolenek, lov přes noc a braní kaprů z horní mírou a to byli dva borci ještě se s nima jeden hádal že ten kapr má mín, to je docela drzost když si vemeš že šlo o pět centimetrů a pak v řece má něco zůstat! Ještě podotýkám že šlo o Týnecko- Řečanský ůsek

                Nexori - Profil | St 20.5.2009 18:14:41

                sensor >> chytá se to na vlasce a jestly to žerou to nevín,ale v tomhle období nikdy moc nebraly

                  NHumr7 - Profil | St 20.5.2009 17:38:42

                  Ahoj jak to vypadá na Labi v Litoměřicích???

                    Nsensor - Profil | St 20.5.2009 17:09:32

                    To je tak špatný?je pokrytá celá hladina?Táhne to šňůry nebo to kapři žerou?v čem je problém?

                      Nexori - Profil | St 20.5.2009 17:02:43

                      sensor >> padá bordel z topolu takže na...

                        Nsensor - Profil | St 20.5.2009 17:01:09

                        Nikdo nic neví.Chci jet zítra na Labe někam pod Týnec nad Labem.Ví někdo jak to tam vypadá?Dík.

                          Neddy 25 - Profil | Út 19.5.2009 10:48:52

                          Slyšel jsem že v Pardubicích se tento týden vytáhnul kapr 108cm a 25kg nevíte o tom něco??

                            NLauri - Profil | Út 19.5.2009 10:29:01

                            exori >> hmmm špatná volba revíru,takhle bídně jsme dlouho nedopadli :))

                              NKeporkak - Profil | Po 18.5.2009 21:57:16

                              Walkman: To je zlatej karas.

                              A píše se zprávy...

                                NOndra (tloušťák) - Profil | Po 18.5.2009 21:52:43

                                nej.vydra >> No a pak tam má něco být, všechno je to na čelech najetý :o)

                                  Nnej.vydra - Profil | Po 18.5.2009 21:46:40

                                  Ahoj. Minulý týden u Pardubic jezdili docela solidně. V sobotu začal plavat topol a bylo po záběrech. Jinak těm co říkají že v Labi nic není. Na česlech elektrárny Srnojedy mrtvý lysec 95 cm. A před 14 dni na česlech přicucnutý šupík 100cm, bohužel dostal vytahovacím hákem pod břicho a skončil v udírně. Ať se daří a jezdí vám to.

                                    N21 - Profil | Po 18.5.2009 20:51:24

                                    kolem Hradce je to zatím špatný

                                      Nmasina.007 - Profil | Po 18.5.2009 20:45:24

                                      včera jsem byl chytat na labi a kapr 85cm a 70cm na rousnici

                                        Nolympush - Profil | Po 18.5.2009 19:49:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        van helsing >> neni to tak hrozný zatim jsem tam byl 3krát naposled před týdnem a lapnul jsem 2 kapry 66 a 53 a o jednoho jsem přišel pak nějaký cejni a pěkný tloušti.a co ty na štítě?