Jak naložit se zamotaným vlascem

Jistě se vám nejednou stalo, že se vám z návazce stal gordický uzel. Když jsem dneska už potřetí rozmotával, napadlo mě, jestli není nějaký doplněk - zásobník na použité vlasce. Nějaká visací krabička s otvorem, uvnitř se zpětnými štěty, do které nasoukám použité vlasce. Do kapsy to samo jde, ale s mokrýma rukama to bývá problém. Google a mrkhledávač neposlaly nic použitelného.

Co Ringo a smotané vlasce?

A) Neskladuje, rovnou namotává na ptačí krky2%

B) Dělá z nich koule a následně vytváří uměleckou kompozici17%

C) Prodává je Knížákovi10%

D) Je to úchyl71%

Od 20.5.2009 hlasovalo 41 čtenářů.

NZN - Profil | St 20.5.2009 20:19:30

tak se k tomu taky vyjádřím. Viz. Zikmund, "sundat, přehnout napůl, omotat uprostřed a vznikne malá smyčka" a pak pustit vodou.

    Nmildas - /Y - Profil | St 20.5.2009 19:34:50

    macek >> ano, fotbalový nevkus má obrovský. Dále viz Řízek.

      NŘízek 28,37 - Profil | St 20.5.2009 10:45:17

      macek >> :-)), ale otocit klidne moh, by me to neprekvapilo:-))

        Nmacek - Profil | St 20.5.2009 10:44:01

        Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> čoveče, možná jsem to popletl. si teď nejsem jistej, jestli ten rumun nebyl ondřej hejma.
        mea culpa...

          NŘízek 28,37 - Profil | St 20.5.2009 10:40:53

          macek >> spartan? v ruskym tydnu se projevuje jako zaryty slavista, ze by otocil? to prece nikdo se srdickem neudela:-)))

            Nmacek - Profil | St 20.5.2009 10:36:16

            mildas - Quinn >> mildas - /Y >> kromě toho je to kovanej sparťan, což mi taky přijde jako známka nevkusu... :))))
            ale třeba se jen špatně zorientoval v gambrihnus lize. ;)

              NZikmund - Profil | St 20.5.2009 9:44:11

              mimikry >> jj, to teda jsem:-)

                Nmimikry - Profil | St 20.5.2009 9:41:08

                Zikmund >> á pán je koukám fajnšmekr...

                  NZikmund - Profil | St 20.5.2009 9:37:53

                  Co je na tom probůh tak složitého? Omotat okolo prstů, sundat, přehnout napůl, omotat uprostřed a vznikne malá smyčka, kterou si nacpu kamkoliv, třeba i dopr...

                    Nm.b. 20,1 - Profil | St 20.5.2009 9:28:54

                    Dovolím si upozornit na anketu k tématu!

                      Nretrívr - Profil | St 20.5.2009 8:49:39

                      Wright - já Ti to nevyvracím.

                        NWright - Profil | St 20.5.2009 8:47:35

                        retrívr >> Ringo je úchyl

                          Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:53:49

                          mimkry - omluva, vím, že to nebylo k tématu, napravím se.

                            Nmimikry - Profil | Út 19.5.2009 23:49:41

                            Jak to ten Ringo tedy dělá s těma zacuchanejma vlascema?

                              Nmildas - /Y - Profil | Út 19.5.2009 23:40:49

                              retrívr >> ok, pošli.

                                Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:37:38

                                mildas - Quinn >> mildas - /Y >> nejde mi to nemámemajl.

                                  Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:31:20

                                  mildas- já Ti nic nevyvracím ani nekomentuju mimo postoje ke komančum.Zkusím Ti jedno dílko poslat ale nevím, jestli se povede.Kaprař opravdu není, celý živat lovil úplně jiný živočichy.

                                    Nmildas - /Y - Profil | Út 19.5.2009 23:28:04

                                    retrívr >> není kaprař ? :-))

                                    Jediné jeho dílko, ze kterého dodnes žije je Dívčí válka, kterou ukradl spolužákovi mého kamaráda ještě na vejšce.
                                    Je fakt, že v ruském týdnu se pár dobrých fórů najde. Pak přišla ovšem politika a knihy o Češích a samičkách a Češkách a samcích. Vrchol trapnosti a nevkusu. Kdepak. U mě je to svoloč.

                                      NSwingrUl - Profil | Út 19.5.2009 23:25:06

                                      Royal Wulff >> nechci se s tebou přít. Z mého pohledu to je kravina

                                        Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:23:30

                                        mildas- dík za upřímnost.Můžu poslat i jeho super dílko ale neumím to dát sem.Ale naučím se.

                                          Červené karty: Majsher