Jak naložit se zamotaným vlascem

Jistě se vám nejednou stalo, že se vám z návazce stal gordický uzel. Když jsem dneska už potřetí rozmotával, napadlo mě, jestli není nějaký doplněk - zásobník na použité vlasce. Nějaká visací krabička s otvorem, uvnitř se zpětnými štěty, do které nasoukám použité vlasce. Do kapsy to samo jde, ale s mokrýma rukama to bývá problém. Google a mrkhledávač neposlaly nic použitelného.

Co Ringo a smotané vlasce?

A) Neskladuje, rovnou namotává na ptačí krky2%

B) Dělá z nich koule a následně vytváří uměleckou kompozici17%

C) Prodává je Knížákovi10%

D) Je to úchyl71%

Od 20.5.2009 hlasovalo 41 čtenářů.

Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 8:38:41

jarda 2004 >> to bych docela rád viděl, když jsi zabrozený po pás v peřejích ;-)

    Njarda 2004 - Profil | Ne 17.5.2009 23:22:22

    Stačí tu pavučinu nahřát nad zapalovačem a jde to z kapsy i do kapsy a furt dokola bez problémů.

      Nretrívr - Profil | Ne 17.5.2009 22:38:43

      Royal Wulff - já Tě nenapadám.Jen jsem komentoval diskuzi.Tohle je tak velká možnost k řešení, že budou všichni , kteří chtějí, mít možnost.Jen aby to někdo řešit chtěl.Je to velký problém neukázněných rybářů:

        NRoyal Wulff - Profil | Ne 17.5.2009 22:29:22

        retrívr >> Ja som to nevymyslel, ani to nepouzivam. Snazil som sa len pomoct zadavatelovi otazky.

          Nretrívr - Profil | Ne 17.5.2009 22:28:52

          ftipálek- neboj jsme taky rybáři a ...............

            Nretrívr - Profil | Ne 17.5.2009 22:25:56

            Royal Wulff - Proč tolik složitostí, každý rybář snad má sirky, nebo lépe zapalovač a pak to není opravdu složité.Já jsem asi měl smůlu, že jsem těch vlasců, potažmo i s následka viděl hodně a jsem na to alergický.

              Nftipalek - Profil | Ne 17.5.2009 22:23:11

              většinou mám nějakej malej igeliťák a do toho dávám odpadky....tak když to bude nějakej kus silonu tak to do toho strčím a pak vyhodím...

              ehm edit: přehlédl jsem že jsem v sekci mušařina.....tam asi pytlík u vidličky neexistuje že? :)

                Nretrívr - Profil | Ne 17.5.2009 22:21:29

                Taky dobrý, víš mě jen vadí,kdaž to nechaj hoši u vody.Já už viděl tolik ptáku v pro blémech, i na vláčeci nestvůry labutě, že mi to prostě vadí.

                  NRoyal Wulff - Profil | Ne 17.5.2009 22:18:42

                  retrívr >> Ja som myslel, ze pomoc hlada m.b.20.1 :-)
                  Je to presne to, co zadavatel otazky chcel - krabicka, ktora sa zavesi na vestu, alebo strci do vrecka, do dierky sa strci nepotrebny vlasec a otacanim toho cudlika sa vo vnutri namota.

                    Nmimikry - Profil | Ne 17.5.2009 22:14:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Brožeděj >> m.b. 20,1 >> hele a co si to namotat na tohle a pověsit na záda místo podběráku :-)

                      Nretrívr - Profil | Ne 17.5.2009 22:13:01

                      Royal Wulff - víš jsem asi už za zenitem.Prosatě umím jen dobře německy.Tak jsi mi moc nepomohl.

                        Nretrívr - Profil | Ne 17.5.2009 22:08:48

                        Tak hoši můj příběh.Tak začalo to tím, že mě masíroval hoch RS v Pšíšovicích, tak asi26 let.Bylo to kvuli tomu, že jsem tam s aoutem, psem a manželkou vlastní.Tohle chytání přece není rybářské.Usadil se 50 m ode mne, nevím jsetli čekal na chybu, ty já ale nedělám.Protože jsem tam byl na dlouho tak jsem se šel na jeho místo, kde byl asi 2 hodiny podívat.Byl to pro mne největší šok na rybách.Po to hochovi tam zůstalo minimálně 80 m vlasce ležet na břehu.Nevím jestlimbyl jeho, určitě ho neodstranil.Já ale na tom místě tahal týden před tím oběšeného roháče.Je tam super mnoho ptáků.Možná , že ho ještě jednou najdu.Asi jsem to měl už udělat, nezapomenu na něj.Já to řeším ohněm, který je zakázaný, je to jistý.

                          NPERCHan - Profil | Ne 17.5.2009 22:07:51

                          Royal Wulff >> Hustý, nikdy jsem to neviděl:-)

                            Nmildas - /Y - Profil | Ne 17.5.2009 21:59:33

                            To je otázka...............

                            Smotám přes prsty, udělám na tom svazku uzel (mám psát jaký ?) a strčím do kapsy.

                              N1kolda1 - Profil | Ne 17.5.2009 21:55:41

                              karel.datel >> jo to je nejlepsi kdyz se na brehu zamotas do 50 metru vlasce a kdyz se to snazis vymotat namotas se do jinyho

                                Nkarel.datel - Profil | Ne 17.5.2009 21:53:59

                                Máš moje sysmpatie, protože jsou mezi námi i tací, kteří to nechají válet na břehu a moje zvíře se pak do toho chytí, vyděsí se, já jí vymotám a mám z toho tep 200 a horečku 40 a jsem ochoten vraždit. K otázce, nosím v jedné kapse tříkomoráku igelitový pytlík se zavíráním (ono to má svůj název, ale hlava mapa).

                                  NHrochoroh - Profil | Ne 17.5.2009 21:51:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Co třeba taková jakoby náhradní kapsa uvnitř s našitými pásky ze suchého zipu (myslím tu stranu s těmi háčky) - nepomohlo by?

                                    Nm.b. 20,1 - Profil | Ne 17.5.2009 21:47:50

                                    1kolda1 >> krabička / kapsa není problém, ale jde o mechanismus, aby se ten vlasec dovnitř pohodlně napchal a nevytahoval sis ho mokrýma rukama pořád ven

                                      N1kolda1 - Profil | Ne 17.5.2009 21:46:26

                                      co treba krabicky od vlasce.. jako treba jak prodava awa-shima v tech "krabickach" tak proste do toho, nebo si vyhradit nejakou kapsu v batohu

                                        Červené karty: Majsher