Jak naložit se zamotaným vlascem

Jistě se vám nejednou stalo, že se vám z návazce stal gordický uzel. Když jsem dneska už potřetí rozmotával, napadlo mě, jestli není nějaký doplněk - zásobník na použité vlasce. Nějaká visací krabička s otvorem, uvnitř se zpětnými štěty, do které nasoukám použité vlasce. Do kapsy to samo jde, ale s mokrýma rukama to bývá problém. Google a mrkhledávač neposlaly nic použitelného.

Co Ringo a smotané vlasce?

A) Neskladuje, rovnou namotává na ptačí krky2%

B) Dělá z nich koule a následně vytváří uměleckou kompozici17%

C) Prodává je Knížákovi10%

D) Je to úchyl71%

Od 20.5.2009 hlasovalo 41 čtenářů.

Nmildas - /Y - Profil | Út 19.5.2009 23:20:43

retrívr >> upřímnou soustrast.

    Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:19:53

    Vase zprava

      Nmimikry - Profil | Út 19.5.2009 23:19:24

      Uxa >> a doma pak vysereš nově namotanou špulku ne? :-)

        NJovánek - Profil | Út 19.5.2009 23:19:16

        Smotej a dej ho do kapsy.Ale ne abys tam měl díru,mohl by sis zamotat ptáka.

          Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:16:08

          Kluci Ringo je můj kamarád, názory nevyvracím, jen nebyl,není a nebude komanč, jen se trochu neorientoval v politice, což v zápětí pochopil.

            NUxa - Profil | Út 19.5.2009 23:06:12

            já seškvařím zapalovačem a spolknu.

              NRoyal Wulff - Profil | Út 19.5.2009 22:29:12

              SwingrUl >> Ale v invencii je pokrok!

                NSwingrUl - Profil | Út 19.5.2009 22:26:13

                Tak si schovej starou špulku od vlasce a vždy to na sebe navazuj a konec zacvakni do klipu na cívce. Na co tahat další krám k vodě. V jednoduchosti je velká síla.

                  NPike 34 - Profil | Út 19.5.2009 22:22:43

                  Royal Wulff >> :-)

                    NRoyal Wulff - Profil | Út 19.5.2009 22:21:50

                    Pike 34 >> Tiez si to myslim. Az ma zamrazilo, ked mi to doslo.

                      NPike 34 - Profil | Út 19.5.2009 22:16:22

                      Royal Wulff >> Hele, to už je nějak moc náhod najednou. To nebude jen tak, někdo to musí řídit.

                        NRoyal Wulff - Profil | Út 19.5.2009 22:01:20

                        Pike 34 >> Zhodou okolnosti mi prave to cislo chybalo. Bolo mi ale podozrive, ze som dostal 15% zlavu. Teraz je to jasne. Kriza sa da riesit aj predajom remitendy so zlavou 15%.

                          Nmildas - /Y - Profil | Út 19.5.2009 21:49:08

                          xycht >> to je jedna parta.

                            Nxycht - Profil | Út 19.5.2009 21:46:53

                            drozďák 30,42 >> No ale Knížák mu to jeho dílko prý odkoupil do Národní galerie...

                              Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 19.5.2009 21:40:51

                              mildas - Quinn >> mildas - /Y >> omezil bych to na bolševickej kretén. Umělec takového formátu nepotřebuje přívlastky.

                                Nmildas - /Y - Profil | Út 19.5.2009 21:28:51

                                Ringo je nadrženej uslintanej upocenej tlustej kretén beze špetky taktu. Typickej sociální demograt.

                                  NPike 34 - Profil | Út 19.5.2009 21:09:57

                                  Royal Wulff >> I ty filuto, ty mluvíš v hádankách. Jediná klika je, že Ringo Čech je umělec velkého kalibru a jeho díla jsou natolik nadčasová, že si je i pamatuji. Proto jsem si rychle dosadil :-)
                                  Skandál to je teda pěkný. Já dostal od ženy předplatné TotalFlyfishera na 2 roky a nekupuju tedy nic.

                                    NRoyal Wulff - Profil | Út 19.5.2009 19:58:07

                                    Pike 34 >> Teraz som zistil, aka nahoda to bola. Ta-co-ji-obdivuji-zviratka mi predala stary vytisk FF&FT ( sept. 2008 ). Prisiel som na to az dnes.

                                      NAndrew - Profil | Út 19.5.2009 12:48:46

                                      Není to náhodou BUZZMAC? :-)

                                        Nmacek - Profil | Út 19.5.2009 10:44:05

                                        Royal Wulff >> mám rád to slovo bazmek :)
                                        vodňanského úvaha nad ústním sprejem: použijem taký-oný bazmek, a už dych mám vonný...

                                          Červené karty: Majsher