Jak naložit se zamotaným vlascem

Jistě se vám nejednou stalo, že se vám z návazce stal gordický uzel. Když jsem dneska už potřetí rozmotával, napadlo mě, jestli není nějaký doplněk - zásobník na použité vlasce. Nějaká visací krabička s otvorem, uvnitř se zpětnými štěty, do které nasoukám použité vlasce. Do kapsy to samo jde, ale s mokrýma rukama to bývá problém. Google a mrkhledávač neposlaly nic použitelného.

Co Ringo a smotané vlasce?

A) Neskladuje, rovnou namotává na ptačí krky2%

B) Dělá z nich koule a následně vytváří uměleckou kompozici17%

C) Prodává je Knížákovi10%

D) Je to úchyl71%

Od 20.5.2009 hlasovalo 41 čtenářů.

Nmildas - /Y - Profil | Čt 21.5.2009 20:34:15

ZN >> když vleze řízek v těch svejch shnilejch křampách do vody, je to větší kontaminace, než kdyby tam chcalo celej víkend griottkový jádro v plný sestavě.

    NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 13:17:06

    ZN >> myslim, ze bych seTi mel omluvit, mam pocit, ze mi pred chvilkou docvaklo, jak si to myslel s tim pustenim na vodu:-))

      NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 12:33:04

      mimikry >> myslis, ze by autosedacka protestovala?:-))

        Nmimikry - Profil | Čt 21.5.2009 12:31:42

        Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> nojo,jenže to bys mě jinak do toho auta nevzal :-)

          NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 12:28:48

          mimikry >> to byla cokolada, nemas mit tak teplou prdel, by se neroztekla:-))

            NPike - ideální kamarád - Profil | Čt 21.5.2009 12:00:59

            mimikry >> Stejně tam má hovno. A co myslíte? Měl ho tam.

              Nmimikry - Profil | Čt 21.5.2009 12:00:18

              ZN >> Tak to mužu potvrdit.Když mě naposledy Řízek vezl autem,sedl jsem si do něčeho hnědýho :-))

                NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 11:51:16

                ZN >> ja mam bordel akorat v aute, po kapsach bundy, kalhot, na balkone, pracovnim stole atd., do volne prirody neodhazuji krome ohryzku a spol niceho:-))))

                  NKřemen - Profil | Čt 21.5.2009 11:48:47

                  Brožeděj >> m.b. 20,1 >> Myslím, že už ho sundal sám, fotka je z roku 2007 :-)))

                    Nmimikry - Profil | Čt 21.5.2009 11:47:27

                    Křemen >> netvrdím,že jsem se nikdy v životě nevychcal do vody,ale když stojím na břehu u lesa,zdá se mi to ňáký takový divný.

                      Nm.b. 20,1 - Profil | Čt 21.5.2009 11:46:37

                      Křemen >> tak sundej kondom jemu, nedělá to dobře klacku

                        NKřemen - Profil | Čt 21.5.2009 11:44:18

                        Brožeděj >> m.b. 20,1 >> to nejsem já, to je opivněný kámoš :-)))

                          Nm.b. 20,1 - Profil | Čt 21.5.2009 11:41:54

                          Křemen >> sundej ten kondom, šutre

                            NKřemen - Profil | Čt 21.5.2009 11:40:33

                            mimikry >>

                              Nm.b. 20,1 - Profil | Čt 21.5.2009 11:33:27

                              mimikry >> jen ráno - přijde mi to takové idilické močit do vody, když jde ještě pára nad hladinou!

                                Nstrejka - Profil | Čt 21.5.2009 11:29:48

                                ZN >> na druhou stranu je to chodící kompostér a to je nemalá ekologická zásluha :-)

                                  Nmimikry - Profil | Čt 21.5.2009 11:29:41

                                  a taky chčijete rybám do baráku?

                                    NZN - Profil | Čt 21.5.2009 11:28:17

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >>
                                    vajgly taky. Krom toho papíry od svačiny, prázdné cívky a vlastně všechno, co nepotřebuji, ty jantare.
                                    A že tady kážeš morálku zrovna ty, ty bordeláři všech bordelářů:-)))

                                      NPike - ideální kamarád - Profil | Čt 21.5.2009 10:51:27

                                      Největší humáč zanechává u vody Bono. A to docela často.

                                        NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 10:43:04

                                        ZN >> ty to hazis do vody? hnus fialovej, brodel po nas zustava vsude kam slapnem.
                                        btw: a co kuraci: hazite vajgly do vody? to je dalsi humusacka vec co me sere.

                                          Červené karty: Majsher