Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NOrient - Profil | Ne 14.11.2010 20:31:22

Mívi >> uš se vymlůváš s brigády?,

    NMívi - Profil | Ne 14.11.2010 20:24:28

    Mívi >>
    ale toto řešení je nepraktické, pokud budeme líní a čekat až to za nás udělají druzí, tak to je uplně zbytečné.
    každý to musí sám chtět, aby byl štěrk alespoň částečně jako dřív jak jej někteří pamatují.

      NMívi - Profil | Ne 14.11.2010 20:20:43

      kopr69 >>
      nemyslim, že brigada je nejnutnější řešení, netvrdím však, že nejneefektivnější.
      stačilo by kdyby si každý trochu promluvil do duše, a když už je na tom štěrku, aby si s sebou odvezl kousek toho hnusného koberce co se tam nastřádal, a kdo je tam autem, tak si myslim, že když tam už sedí a má auto pár metrů od vody, mohl by si vzít pytel a když čeká na ten záběr ho trochu naplnit, ale i ta brigáda nezní špatně!

        Nkopr69 - Profil | Ne 14.11.2010 19:29:57

        Takze kdo se pripoji?Piste terminy brigady.

          Nkopr69 - Profil | Ne 14.11.2010 19:29:45

          Mívi >> Jsem rad ze tu neni jen sami tlučhuba a rejpal ale i rozumni chlapi kterym na teto vode zalezi.Domluvim odvoz odpadu na ryb.aute a sezenu igelit.pytle.

            NMívi - Profil | Ne 14.11.2010 18:40:24

            Mám dva návrhy:
            Buď budeme bezcílně kecat a vymýšlet, ale nic prakticky nedělat a nechám štěrk jeho vlastnímu osudu,
            nebo budeme kecat a něco dělat.
            POkud se nám nebude chtět dopadne to radši ani nemyslet.
            A pokud se k něčemu donutíme má štěrk ještě naději, nemyslíte?
            Zkrátka a jasně, buď štěrk dopadne sakra blbě a půjde to s ním pořád s kopce, nebo něco uděláme a ještě se tam bude moct chytat.
            Vím, je nespočet takových, i ještě lepších vod než je náš štěrk, ale myslím, že nejenom mě na našem Štěrku záleží, bu´d něco uděláme a zachráníme ho, nebo se s ním můžeme rozloučit.

              NMívi - Profil | Ne 14.11.2010 17:30:13

              kopr69 >>
              Já bych pro tu brigádu byl, něco by se stalo a kdo žvaní, uvidí, byl jsem loni, jak se tam nechal dovézt kontejner, nebo to bylo letos? Nevim, ale vim, že to byl děs, kontejner byl plný a ještě zbylo.
              Tohle vážně není řešení, blbě tlachat, rozplývat se nad vlastnímy super návrhy a "hov..." dělat.
              Co třeba bezesrandy něco podniknout? Podat návrh panu Pravdíkovi, a ten by to schválil (Si myslim)

                NMIRAXD - Profil | Ne 14.11.2010 11:59:49

                kopr69 - zkusit to mozeš

                  NWalleye - altered ... - Profil | Ne 14.11.2010 10:17:00

                  Portos >> :-)))

                    NPortos - Profil | Ne 14.11.2010 10:09:21

                    Proč si myslím, že je tu stále jeden, kdo je zcela evidentně mimo realitu a neustále se ohání "svým výkladem pro chod světa" :-) aniž by přispěl rozumným návrhem pro řešení určitých problémových věci?

                      Nkopr69 - Profil | So 13.11.2010 23:44:28

                      MIRAXD >> Proc zamykat?Staci kdyz Orient urci presna pravidla a poruseni bude trestat kartami a take to trosku procisti.A pokud smazne vse co se netyka : Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...,tak z 57 stran zbyde mozna 10 .
                      Vis kdo tu stale dokola mele o RS ? Jen ti co neco porusili a dostali zapis nebo prisli o povolenku.A ti co si tu stale stezuji na bordel,proc nekdo z nich nezorganizuje brigadu a stale jen o tom keca?Ale to uz tu jednou bylo,zajem byl veliky ale jen do dne kdy se brigada mela uskutecnit.Tak co druhy pokus?Sejit se,obejit vodu,uklidit bordel a pokecat.Zajistim auto na odvoz.Prida se nekdo a nebo tu budeme zase jen o tom klabosit a stezovat si na nekoho???

                        Nroman - Profil | So 13.11.2010 21:03:48

                        grufa >> nechci ti nějak brát iluze ale všude a každý by ti fotečky pochválil že jsou pěkně barevné a to je vsjo....realita životá je kapku jiná oooo))))

                          NOrient - Profil | So 13.11.2010 20:13:58

                          bavte se k tématu,zamykat to nechcu

                            NMIRAXD - Profil | So 13.11.2010 20:03:52

                            kopr69 - asi nejlepsi by bylo kdyby Orient zamkl tuto stranku,jelikoz ji zalozil na ulovcich kapra a amura... a nejake fota k tomu...a s toho se tu porad opakuje dokola bordel a rs

                              Nkopr69 - Profil | So 13.11.2010 19:45:21

                              reli >> Kazdy pohar jednou pretece pokud se stale doleva a doleva.A myslim ze tohle se prave stalo.

                                Nkopr69 - Profil | So 13.11.2010 19:44:00

                                MIRAXD :
                                Myslis jako fotkami peknych ulovku jeste zvysit popularitu sterku aby jezdilo jeste vic rybaru a bylo v te vode min ryb?
                                Pamatuji dobu kdy na sterku byvalo v lete 10rybaru za cely den a take nebyl problem ulovit na dobre zakrmenem fleku za jeden den ve dvou lidech i 25 kapriku v rozmezi 60 az 80cm !!!! Ale to nebyl jen sterk kde se dalo dobre zachytat pekne ryby.

                                  Nkopr69 - Profil | So 13.11.2010 19:35:15

                                  MIRAXD >> Jezdim na M 2,3,4,5,6 i do Ratiskovic pravidelne na kontroly a muzu rict ze situace je uplne jina nez zde na sterku.Jeste jsem na techto revirech nevidel zadne partie s karavany,centralami ktere jedou tyden v kuse,nebo ze by auty jezdili rybari okolo celeho reviru.A co se tyce postihu za poruseni BP tak ty jsou pro vsechny snad stejne a resi se v Brne u karne komise a na krajskem uradu.Jinak bivakovani (taboreni) nebo vjezd do ochranneho pasma neni na reseni RS ale na PČR.(ktera na to ve Veseli se....)

                                    NMIRAXD - Profil | So 13.11.2010 14:33:50

                                    Walleye - altered ... -to maš pravdu kdykoliv sem vlezu tak se tu furt něco řeši je to trochu aj smutne že sem nikdo neda ani žadnu fotku nebo něco a furt se to tu toči dokola dnes jsem byl ve veseli na rybačce a malich kapřiku aspon zabava

                                      NWalleye - altered ... - Profil | So 13.11.2010 14:21:38

                                      MIRAXD >> Tak to je velice trefný příspěvek.... Místy mi připadá,že ,,veselský"štěrk se střed světa kolem kterého se všechno točí. Nebýt ,,bordelu a konflikty"z RS tak si snad zde někteří ani nemají co zdělit. Ukažte mi někdo diskusi kde se tak dlouho omílá stále stejné dokola.Ale ..... to je asi zbytečně ztracený čas.

                                        NMívi - Profil | So 13.11.2010 13:38:26

                                        zalez :-) :D :D