Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

reli - Profil | So 13.11.2010 12:55:23

kopr69 >> tak ten bordel je tam strasny a nici tam tu krasu prirody, ale zas na druhou stranu oplocovat nejaka mista taky neni dobre reseni

    Mívi - Profil | So 13.11.2010 12:50:09

    Ale řekni te mě co s tím bude, když tam dají oplocení?
    Nebude tam takový BORDEL, ale bude se tam dat ještě chytat?
    A zvířata se tam stejně nedostanou. Takže podle mě zas štěrk oplotit, je řešení jednostranné. (Teda podle mě).

      MIRAXD - Profil | So 13.11.2010 12:11:54

      kopr69 - Zajed si třeba na moravu na 5 a 6 v letě nebo do ratěk na hlinik a jinde na vody taky tam bivakuji ale je tam čisto po těch lidech,tady je chyba někde jinde v lidech a v postizich

        grufa - Profil | So 13.11.2010 8:59:00

        tak mu dám zápis a hotovo a podruhé mu nikdo dávat zápis nebude.Se tam musím podívat zitra))

          kopr69 - Profil | So 13.11.2010 0:08:54

          grufa >> S takovym dukaznim materialem nemas nikde zadnou sanci.

            kopr69 - Profil | So 13.11.2010 0:06:36

            boletus 68 >> Dulezite je to ze vime komu za tuto situaci podekovat.

              kopr69 - Profil | So 13.11.2010 0:05:14

              reli >> Radsi jako doposud?Vsechno je lepsi nez to doposud.Chapu ze nekterym chaos,bordel a bezvladi vyhovuje ale to co je tam ted je opravdu hnus a je nejvyssi cas s tim neco delat.

                grufa - Profil | Pá 12.11.2010 23:53:58

                portos - ba naopak důkazní materiál, když teho rybáře nafotíš nebo tak nejak zapíšeš jeho značku a nafotíš co po něm zůstalo za nepořádek tak nato máš dva roky cobys stím mohls něco dělat do dvou let je to přestupek proti RŘ. Po dvou letech to nějak propadá a nelze stím nic dělat. Portos má parvdu jak říkám,nafotit značku ,popř (ksicht) a jde to k projednání.Proč by měli ostatní zařvat k vůli nějakému oslovi, který nechá nepořádek po sobě na lovném místě

                  reli - Profil | Pá 12.11.2010 23:26:25

                  raci kdyby to bylo tak jak to bylo doposud, nez aby se oplocovali nejaka mista atd.

                    boletus 68 - Profil | Pá 12.11.2010 23:24:04

                    jj... možná ještě budeme jednou vzpomínat na ten starý, dobrý, i když v poslední nerozhodné době, trochu zaprasený štěrk...

                      kopr69 - Profil | Pá 12.11.2010 22:58:46

                      Nevim co je na tom pravdy ale dnes jsem se dovedel ze se uz kolem sterku stavi oploceni a na nektera mista uz se neda dostat.

                        kopr69 - Profil | Pá 12.11.2010 22:51:19

                        roman >> Je to vodarenske pasmo 2.st.,je oznaceno znackami (hned u hl.silnice) a znackami o zakazu taboreni.A co dal??? Nejak jsem asi ty navrhy prehledl.

                          roman - Profil | Pá 12.11.2010 22:38:16

                          kopr69 >> Určitě to není o dením úklidu-to smysl nemá -na druhý den je to úplně to samé, ale spíš jde o to jestli to opravdu nejde řešit-pár návrhů tady už bylo, třeba začít tím že je to vodárenské pásmo......

                            kopr69 - Profil | Pá 12.11.2010 22:27:26

                            roman >> Jezdim po jizni Morave jako RS ale takovy bordel jsem opravdu jeste nikde nevidel.Neverim ze je na tom jeste nejaka voda v MRS hur nez sterk.
                            Bordel a vizitka MO ??? Nerozumim.Myslis RS nebo pravidelne tydenni uklidy v ramci brigad?
                            Proc ten bordel neni jinde nez tu na sterku?Tak to napisu jeste jednou pro tebe. Auta,bivaky,karavany,grilovani,centraly = bordel u vody.

                              kopr69 - Profil | Pá 12.11.2010 22:09:42

                              grufa >> Takze kdyz ma bordel dal nez tri metry od sebe a nebo vse pri prichodu sebere ale stejne to tam pri odchodu necha tak je vse v poradku?Jestli to myslis takhle tak je to k nicemu a neucinne.

                                kopr69 - Profil | Pá 12.11.2010 22:06:37

                                MIRAXD >> Tak jak uz jsem jednou zde napsal je jednodusi prokazat lov bez dokladu,lov na tri pruty a nebo lov po stanovene denni dobe lovu narozdil od neporadku na lovnem miste.(Vyklad v BP pro me neni dost jasny.)
                                Nevis proc je na ostatnich vodach ve Veseli cisto a na sterku bordel?Uz jsi nekdy videl treba u Bataku,na Sisperce,na Vlakach nebo kolem Moravy party rybaru s bivaky,karavany,centralami jak si narazi becku piva a griluji vse co ulovi?
                                Ja zase nevim proc si rybari to co si dovoli tu na sterku nedovoli na jinych revirech?

                                  kopr69 - Profil | Pá 12.11.2010 21:46:06

                                  Tulo >> To jsi napsal ale jen ty (ne ja) a ja ti tvuj hloupy nazor brat nebudu-mas na nej pravo.

                                    roman - Profil | Pá 12.11.2010 21:24:22

                                    kopr69 >> zajdi na PC ČR tam ti možná dají k nahlédnutí statistiku vykradených aut na TVOJI vodě---a to jsou jen ty nahlášená....... v létě tam jezdí 2x-3x do týdne, není to můj výmysl ale jen tlumočím slova jednoho orgánu.... ale tím nijak neobhajuji auta metr od vody .A jak píše Antony není to jen ve Veselí ale bohužel i mnohde jinde. A ten bordel--možná tak trochu vizitka organizace nemyslíš?? Jak je možné že to jinde není??, asi skvrny na slunci ....Pěkný den.

                                      Mívi - Profil | Pá 12.11.2010 19:55:08

                                      Portos >> souhlas

                                        Portos - Profil | Pá 12.11.2010 19:37:56

                                        kanic >> zdravíčko pane. Tady mě napadá, že by si RS mohla jen tak vyfotit na tom místě kde někdo chytá vůz i s registračkou a pokud by tam po odjezdu po nějakém dobytkovi zůstal bordel, při další příležitosti bych mu to dal pěkně vyžrat. Vím, že je to věc neprůkazná, ale možná by si to příště dotyčný rozmyslel, když ví, že RS si vede neofiko nějaký záznam o tom kdo dělá u vody zanechává bordel a kdo ne. Vím, že je to další věc navíc a dost možná i zbytečná. Toť jen můj názor.